Ali.S. » Jíme Jinak


Viditelné po přihlášení

Viditelné po přihlášení


V rubrice

Lidé

Adresa

Praha 10 - Vršovice, Praha


V okolí

Plevel

Obchody | Krymská 126/2, Praha 10

0 km

Čajovna V síti

Obchody, Restaurace | Jana Masaryka 46, Praha 2 - Vinohrady

0 km

Balarama

Obchody, Restaurace | Orlická 9, Praha 3, 13000

1 km

Ninestarki studio

Obchody | Sarajevská 25

1 km

Hanson

Lidé | Čechy

2 km

Thai Box Food

Obchody | Senovážné náměstí 6, Praha 1

2 km


Přidejte se na mapuAli.S.

Ahoj.
Jsem mamča 3 dětí, dcera 12, dvojčátka kluci 2,5 roku. Jinak jím já a kvůli zdravotnímu stavu postupně i dvojčata (moc se jim nechce, ale v jeslích nám vyšli vstříc a já vytrvám), dcera bojkotuje a prská, přestala jíst ovoce a zeleninu, něco se „přemůže“ a vytrpí to. Pak si i třeba přidá, ale má u toho spoustu řečí o fujtajblu, nenormálnosti, fanatismu :-). Manžel hodně pracuje, když přijde večer domů, sní téměř vše, občas si sám uvaří maso a „něco normálního“.
Já jsem tedy nenormální, zaměstnaná mamina, která má celou domácnost a děti na hrbu, ráda čtu, vařím, zajímám se o zdraví, ekologii, ráda cestuji, chodím na výlety, děti samořejmě většinou táhnu s sebou. Není mi jedno, co jíme, pijeme, v čem vaříme, pereme a myjeme nádobí… a co to pak dělá s lidmi a přírodou. Proto jsem si zařídila ekologickou domácnost díky jedné české firmě s čistícími prostředky a totálně jsem tomu propadla a šířím to kolem sebe. Nyní se zdá, že mě naplno postihlo JJ :-).
Ráda poznám nějakou prima mamču, nebo celou rodinu, která jí, anebo se snaží jíst jinak, má třeba i podobně staré děti a chce sdílet podobné „problémy“.


Soukromá zpráva

Odešlete adresátovi zprávu, do které připojíme váš email, abyste se mohli spojit.

Pro zaslání zprávy se, prosím, přihlašte.


Jíme Jinak