Nová biokuchařka Hanky Zemanové » Jíme Jinak

Nová biokuchařka Hanky Zemanové

Autor , Rubrika Výhodné nákupy, 13.03.2017

Nakladatelství Smart Press vydalo Novou biokuchařku Hanky Zemanové - doplněné a přepracované vydání oblíbené knihy. Kniha není jenom o receptech a biopotravinách, ale týká se také ekologie, představuje zajímavé projekty, které stojí za pozornost a obsahuje mnoho informací a kontaktů. Připomínáme, že na tuto i všechny další tituly od Smart Pressu mají členové Klubu Jíme Jinak 25% slevu a registrovaní čtenáři 18% slevu z maloobchodní ceny!

Proč vznikla Nová biokuchařka 

Původní kuchařku chtěla Hanka po deseti letech pouze zaktualizovat. Ale protože „bio svět“ zaznamenal výrazný posun a my jsme také v poslední době zahlceni množstvím nových informací z oblasti raw stravy, vegetariánských směrů výživy, super potravin nebo třeba bezlepkových surovin, rozhodla se proto celou knihu kompletně přepracovat a doplnit, abyste z ní mohli čerpat inspiraci pro svůj každodenní život. Celkový rozsah nové knihy vzrostl na 336 stran z původních 180. V Nové biokuchařce najdete rozsáhlou výživovou část a přes 80 nových receptů, k nimž patří mimo jiné i masové recepty šéfkuchaře Davida Šaška.

Biokuchařka Hanky Zemanové vyšla poprvé v roce 2005. Hned poté získala titul Nejlepší kuchařská kniha roku 2006. Od té doby se stala bestselerem mezi zdravými kuchařkami. Nová biokuchařka stojí 599 Kč (běžná maloobchodní cena).

Výhoda pro registrované uživatele a členy Klubu Jíme Jinak

Členové klubu Jíme Jinak mají vždycky něco navíc. Při nákupu v eshopu nakladatelství Smart Press  mají na všechny tituly 25% slevu z maloobchodní ceny! [ přihlaste se ] Knihu získáte za 449 Kč.

Registrovaní uživatelé mají slevu 18% z maloobchodní ceny. [ přihlaste se Knihu získáte za 491 Kč.

Všechny tituly si můžete objednat na dobírku nebo vyzvednout osobně. Ukázky z kniha najdete na stránkách Smart Pressu pod jednotlivými knihami. Pokud objednáte v celkové hodnotě nad 1 000 Kč po slevě, automaticky získáváte balné a poštovné zdarma.

 • materiály

  SERIÁL: Jak na zimu?

  Víte, jaké změny je potřeba v jídelníčku udělat?

  • Ukážeme vám klíčové souvislosti pro biologickou zimu
  • Jaké konkrétní potraviny patří do zimního jídelníčku
  • Jak ledviny ovlivňují náš život jak je posílit.
  Přihlaste se a pošleme vám seriál na e-mail.

  Chci poslat seriál ZDARMA
 • 2 komentáře. Jak to vidíte Vy? Napište.

  sarinka

  Miluji její knihy, mám všechny 3. Tuto poslední jsem dostala od manžela už k Vánocům a během svátků jsem jí měla přečtenou. Je úžasná!

  Šárko, uvědomuješ si, co máš doma? Nemyslím knihu, ale ten mužšký poklad, o kterém tu teď často slýcháme :-))

  Jíme Jinak