Novinky v Jarní očistě » Jíme Jinak

Novinky v Jarní očistě

Autor , Rubrika Právě se děje, 15.02.2017

Jarní očista je náš oblíbený jarní kurz, ve kterém se spolu s vámi detoxikujeme, shazujeme zimní faldíky, nabíráme společně sílu a uzdravujeme se po všech stránkách. A aby nás to nenudilo a program byl zajímavý i pro zkušené, každý rok přidáme něco nového. Tentokrát jsme natočily 6 x online vaření kompletních jídel a připravily na každý týden nové recepty k vyzkoušení. Podívejte se na video ochutnávku. A pokud jste v Jarní očistě už byli, zkontrolujte si emailovou schránku, máte tam od nás dárek.

Kurz trvá 8 týdnů, obsahuje přípravný týden, 6 detoxikačních týdnů a jeden závěrečný týden. Na každý z 6 týdnů očisty jsme natočily extra video přímo z naší kuchyně! Ukážeme vám, jak vaříme, naše tipy a zkratky. Uvaříme si chutné obědy i večeře. Pokud se vám líbí náš pořady Jíme Jinak v kuchyni, už teď se můžete těšit.jj-v-kuchyni-eva-helena2-800

Obměnily jsme také recepty, které v jednotlivých týdnech doporučujeme vyzkoušet, když vynecháváme nevhodné potraviny a nahrazujeme je zdravějšími. V kurzu je také připravený vzorový jídelníček na 6 týdnů.

Čestným hostem v Jarní očistě bude Martin Hetto, muž který nás naprosto dostal svým nasazením v předchozích kurzech a jehož příběh už znáte z našich stránek. Věříme, že i tentokrát nás bude inspirovat a motivovat, jak to dokáže jen on svým osobitým přístupem.

My už se zkrátka moc těšíme! Za 12 dní začínáme!

PS: Nezapomeňte, že prvních 100 má program o 1.000 Kč levnější. 

 

 

 • materiály

  SERIÁL: Jak na zimu?

  Víte, jaké změny je potřeba v jídelníčku udělat?

  • Ukážeme vám klíčové souvislosti pro biologickou zimu
  • Jaké konkrétní potraviny patří do zimního jídelníčku
  • Jak ledviny ovlivňují náš život jak je posílit.
  Přihlaste se a pošleme vám seriál na e-mail.

  Chci poslat seriál ZDARMA
 • 3 komentáře. Jak to vidíte Vy? Napište.

  Jarka

  Evi a Heli ♥ já už se tak těším 😀 !!!!
  Minulý kurz Jarní očisty, mě neskutečně nakopnul a nebylo to jenom shozenými kily, ale hlavně výrazným zlepšením mého zdravotního stavu, nárůstem energie a chutě do života. Mohla jsem se vrátit k aktivitám, které jsem už myslela, že nebudu moct dělat a přibyly nové – jěždění na koních v nádherné přírodě ♥.
  Přes zimu jsem vážně onemocněla (vina je částečně v nedůsledném dodržování jídelníčku, což se u chronicky nemocného člověka, jako jsem já, pěkně vymstí 🙁 )
  Věřím, že se mi zase podaří vše dát do alespoň funkčního stavu.
  Teším se na on-line vaření s Vámi, jste šikulky, že pořád vymýšlíte nové věci,aby jste nás motivovaly :*
  Všem přeji hodně zdaru ♥

  Ahoj Jarko, moc děkujeme a držíme palce, aby bylo co nejdříve co nejlépe. Už jste zvládla velké zdravotní těžkosti, takže jistě i tohle se podaří zvládnout. Kde je vůle, tam to půjde! Vy jste takové sluníčko, to bude v pohodě. Užijeme si spolu jaro v Očistě! Udělala bych taky srdíčko, ale neumím! 🙂

  Dakujem.prajem pekny den.

  Jíme Jinak