Vánoční nabídka Zrnění a knih » Jíme Jinak

Vánoční nabídka Zrnění a knih

Autor , Rubrika Výhodné nákupy, Výhody pro členy, 17.12.2016

Štítky:

Všem členům klubu JJ a předplatitelům Magazínu Zrnění nabízíme speciální vánoční slevu 40% na veškerou naši tištěnou produkci. Tištěné Zrnění od r. 2014-2016 můžete mít za 60 Kč/ks (namísto 99 Kč). Sleva na knihy v naší distribuci je 20-40% (podle nakladatelství) - nejen "makrobiotické" tituly Dva roky bez prázdnin, Utin jackpot, Maturita a Literární monády, ale také humoristické cestopisy Případ zájezd či Srbský deník.

imagesJak nakoupit?

Objednávku napište na e-mail redakce@zrneni.cz a připište slevový kód. Při rychlém jednání Vám může vše přijít ještě do Vánoc! Sleva platí do 31. 12. 2016.

Slevový kód pro členy Klubu a předplatitele Online Magazínu Zrnění

Při objednávce uveďte slevový kód: [ přihlaste se ]

 • ZDARMA: Seriál "Hubneme do plavek"

  Jak upravit jídelníček na léto a zhubnout do plavek. materiály

  Tipy na hubnutí, strava během dovolené, vliv léta na naše tělo, jak na letní jídelníček, nejčastější letní chyby, VIDEO:Hubneme do plavek (vidělo už 3 000 lidí)

 • 4 komentáře. Jak to vidíte Vy? Napište.

  bilaholubice

  Dobry den, mam dotaz: rada bych si objednala magazin Zrneni, mam zajem o ta cisla, kde se pise o svacinach pro deti. Na tomto webu jsou tri dily a vsechny vydany v zari 2016. To se mi zda zvlastni, muzete mi prosim poradit, ktera cisla si mam objednat? Dekuji moc…Zuzana

  To co vychází za články u nás na webu nesouvisí s tím, co je obsahem jednotlivých čísel na webu. Ohledně tohoto dotazu se prosím obraťte přímo na redakci Zrnění redakce@zrneni.cz

  Jaký je prosím ten slevový kód?

  Profilová fotografie na Facebooku

  Už je v textu doplněn.

  Jíme Jinak