Je to neuvěřitelné, ale už tomu bude rok, co jsme založily klub Jíme Jinak. Máme obrovskou radost, že se vám v klubu líbí a jste rádi jeho součástí. Za dobu, co běží klub, jste si pročetli několik desítek článků, shlédli přes 4 hodiny videí, získali stovky odpovědí na specifické dotazy, shlédli několik živých webinářů a mohli se zúčastnit 6 týdenního online kurzu zdarma . Kromě tohoto cenného obsahu jsme vám dojednaly slevy na akce, přednášky, nákupy knih, vybavení kuchyně a dovolené v hodnotě přes 5 000 Kč pro každého člena klubu. To už je pořádný ranec výhod.

Děkujeme vám za naprosto úžasný klubový rok a děkujeme vám za tolik pozitivních reakcí. Díky vám, jsme se i my posunuly o kus dále v neustálém rozšiřování obzorů ohledně jídla a zdraví. Máme z vás radost.

 

Chceme vás odměnit a uděláme to!

1 dárek – Pro všechny stávající členy připravujeme zvýhodněné balíčky prodloužení členství. Dvě hlavní novinky jsou:

 1. Nově bude od července ke každému ročnímu členství v klubu JJ jeden měsíc navíc. Předplatné klubu JJ tedy bude na 13 měsíců a za výhodnější cenu.
 2. Nově připravujeme velmi výhodný balíček společného předplatného pro klub Jíme Jinak a Magazínu Zrnění. O detailech vás budeme informovat v červenci.

2 dárek –  Jelikož si vás, stávajících členů, velmi vážíme, připravily jsme prodloužení členství o 1 měsíc i zpětně. Takže všichni, kdo jste s námi loni v červnu začínali a zakoupili, ale i vy, kteří jste se přidali později a zakoupili roční členství, získáte nyní 1 měsíc navíc zdarma. Toto prodloužení proběhne automaticky první týden v červnu.

Věříme, že vás tím potěšíme.

 

A protože kolem členství v klubu dostáváme hodně dotazů…

Jak poznám, kdy mi končí členství?

Po přihlášení najdete v pravém sloupečku pod klubovým menu datum, do kdy vám členství platí. Když se blíží konec, změní barvu a zvýrazní se.

Do kdy si musím členství prodloužit a zaplatit?

Prodloužení o 1 měsíc se stane automaticky. V polovině června budou k dispozici nové balíčky předplatného, které si můžete objednat běžnou cestou a pokračovat v klubu JJ.

Mám členství na splátky, mohu si koupit také výhodný balíček?

Ano. Můžete zakoupit roční předplatné, které prodlouží vaše stávající členství o 13 měsíců. Při členství na splátky nemůžete využít prodloužení o 1 měsíc zpětně (za minulý rok).

 

Jste unavená a vyčerpaná? Posilte v zimě ledviny

Nastartujte imunitu a vyhněte se nemocem.

Je to snadné. Zjistěte, jak na to.

Stáhnout ZDARMA

 1. Nestilhla jsem napsat dřív, ale také strašně moc děkuji a moc si vážím, že můžu být členem takového VIP klubu 🙂

 2. Píšu poprvé – děkuji ze srdce,ani netusite,co vše jste už dokázaly…takto pomáhat je úžasné 🙂 čerpam od vas už rok,ctu a ucim se,pomalu,ale s úctou k vám všem tady. Děkuji a děkuji 🙂

 3. Také děkuji a přeji do dalších let hlavně zdravíčko a ať se daří. Hodně štěstí, web je skvělý, jen tak dál! J.

 4. Dekuju za mily darecek. Je to od vas holky moc mile. Dekuji taky poradu sama doma, diky kteremu jsem vas poznala a jsem s vami uz rok.

 5. Moc děkuji za tak krásný dárek, dámy! 🙂 Je skvělé to, co děláte a přeji Vám, aby jste měly ještě spousty super nápadů!

 6. Jsem s vami moc rada a take jsem maximalne spokojena, nic by jsem nemenila a vy me stejne vzdycky prekvapite a jeste neco uzasneho pridate! Moc dekuji.

 7. Holky Vy jste skvělé… Moooc díky, zrovna teď se mi to hodí a už se těším na další společný rok! 🙂

 8. také moc děkuji za dáreček – prodloužení členství 🙂 udělalo velkou radost :-). Ať se vám holky, vašim blízkým i klubu v budoucnu daří 🙂

 9. Moc děkuji! Také jsem řešila, jakým způsobem prodloužit. A možnost výhodnější předplatného spolu se Zrněním bude super!

 10. Holky, vy jste úžasné :-). Moc díky :-). Vaše stránky jsou úžasné a jsem moc vděčná “náhodě”, která mne k vám přivedla.

 11. Super! Moc děkuji za dáreček a těším se na společné předplatné JJ a Zrnění, do toho určitě půjdu.

 12. Tak to je supeeeer 😉 moc děkujeme za darecek (koneckonců i my všichni jsme něčími dětmi, Takže krasné překvapení 🙂
  Mám k informacím jeden dotaz. Jsem predplatitelkou časopisu Zrnění a členkou klubu JJ zároveň, byla by i tak možná nějaká výhoda v přístupu k článkům Zrnění zde na webu?
  Děkuji za milé dárky a zdravím L

  • Já jsem k předplatnému Zrnění získala kód na slevu 700 Kč na roční přístup do Magazínu Zrnění, zkuste kontaktovat přímo Honzu Jíchu.

   • Tato sleva je omezena pouze na ty, kteří měli loni předplacenou tištěnou verzi Zrnění.

    • Takže kdyz mám předplacené letošní Zrnění, tak se to na to nevztahuje? To je zvláštní, spíš bych myslela, že by to mělo souviset se současným predplatnym… Myslím že Klárka nebo Honza (jeden z nich) mi říkali, že stačí mít předplatné, tedy jakékoliv… Tak to tedy neplatí?!?
     Díky moc předem za info 😉

     • Vztahuje se to na loňské předplatitele Zrnění, aby byli zvýhodnění ti, co si Zrnění kupují už dlouho.

 13. Členství mi mělo skončit 10.06., tak jsem si ho včera prodloužila o měsíc… Takže jsem o den propásla možnost prodloužení o jeden měsíc zdarma díky tomu, že jsem si včera zakoupila ten jeden měsíc, chápu to dobře? Nejde s tím, prosím, ještě něco udělat? Díky 🙂

  • Nepropásla jste nic 🙂 Všem, kteří dříve zakoupili roční členství jsme přidali další měsíc (přesněji 50 dní) – tedy i vám. Měsíc se připočte za datum platnosti, takže např. vám teď členství končí až v srpnu.

 14. Moc děkujeme!! Jsem tu s vámi moc ráda. Zrovna dneska jsem se zamýšlela nad tím, jakou variantu zvolit pro další pokračování 🙂

 15. Zobrazit všech 44 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Helena
Autorem článku je Helena
Po letech hledání a zkoušení na vlastním těle, jsem konečně přišla na to, jak chutně a zdravě jíst, aniž bych se musela hlídat v porcích a měla zdravotní problémy. Letitá trápení s nadváhou jsou pryč.
Předchozí článekMagazín Zrnění
Další článekZdravý kojenec