Letošní ročník festivalu už skončil. 

Vítejte na Online festivalu dokumentárních filmů o jídle Země na talíři

Jsme moc rádi, že jste tady! Pokud se zajímáte o to, co jíte, jak se potraviny pěstují, o ekologii nebo farmaření, bude se vám následujících 8 filmů líbit. Jde o filmy z Norska, Švédska, Argentiny, Belgie, USA a dalších zemí, které se promítaly v kinech v rámci festivalu Země na talíři. Jíme Jinak a Země na talíři se podařilo získat filmy k promítání online, což je naprosto unikátní počin v České republice!

Užijte si festival dokumentárních filmů o jídle, sledujte a komentujte!

Zatím nemáte vstupenku, vyplňte formulář níže a je to.


 Váš e-mail je 100% bezpečí.
Slibujeme, že zůstane jen u organizátorů festivalu.

Pořadatelé

      

Finančně podpořili

 

Festival se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí

Partneři festivalu

            

Projekt byl podpořen z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR, Velvyslanectví USA v ČR a z prostředků Hlavního města Prahy. Obsah je v odpovědnosti Glopolis, o.p.s., a nemusí vyjadřovat stanovisko sponzorů.

 

100% ZDARMA

Online festival ekologických filmů je celý naprosto zdarma! Jak je to možné, když posbírat informace, natočit filmy, sestříhat je a přinést až k vám, divákům, zabralo spoustu úsilí mnoha lidí? Pořadatele projektu považují sdělení filmů za natolik zásadní, že se rozhodli je sdílet zdarma - zkrátka musíte vědět, co se opravdu děje.