Program zaměřený na hubnutí je připraven, můžete se přidat. Prvních sto účastníků získá navíc zdarma vstup do online cvičení. A letos máme v programu novinku pro všechny - online vaření!

Nově v programu

Osvědčený program je tu letos opět pro vás k dispozici a tentokrát i s nově připraveným online vařením. Budeme samozřejmě vařit zdravě a chutně, rozhodně při hubnutí nebudete trpět hlady nebo se trápit s nechutnajícími pokrmy. Naopak, budeme si pochutnávat a tělu se uleví. Pokud nemáte se zdravým vařením žádné zkušenosti, můžete se inspirovat zdravými rychlovkami, které vám v kurzu předvedeme. Spolu s námi to zvládne skutečně každý!

Cvičení pro prvních 100 účastníků

Když se zkombinuje dobrá strava s pohybem, jsou výsledky ještě rychlejší a viditelnější. Pokud nemáte čas chodit do fitka a nechcete se nikomu při pohybu ukazovat, využijte možnost získat zdarma vstup do domácího online cvičení s Fitshaker.sk. Můžete si pak zvolit druh pohybu podle nálady, například výzva do plavek, Port De Bras, aerobic, jóga, pilates, loca dance, dynamic pump, six pack (břicho), sexy body (problémové partie) a další cviky. Těhulky mohou cvičit s gravid jógou či baby fit programem. Maminky po porodu cíleně cvičit podle mommy fitness či happy mommy, kde si zacvičí i s miminkem.

 

Už se netrapte

Pokud nejste spokojené se svou postavou, přidejte se k nám a už se netrapte. Nepočítáme kalorie, nepijeme divotvorné koktejly, nehladovíme. Do plavek se s námi musíte projíst :-)

 

 

Chci se přidat

  1. Dobrý den, na kurz „Hubneme do plavek“ jsem byla přihlášená i loni a letos se opět těším. Nebyla ale cena kurzu jiná? Nestál kurz kolem 900kč?

    • Tak to se budeme těšit, že se zase potkáme, Katko. Vloni jsme měly zaváděcí cenu nového kurzu jen pro prvních sto účastníků spolu s cvičením, plná cena po akci byla 1800 Kč. Letos je cena 1400 Kč, navíc jsme přidaly online vaření. Prvních sto má opět měsíc ve Fitshakeru zdarma a Klubáci mají kurz jen za 490 Kč. Vyznáte se v tom??? :-))

  2. Budou to zase nové chuťovky. Když jsme to vařily, naše děti měly vlastně raut a děsně si to pochvalovaly :-) Romanovi moc ráda vyřídím!

  3. Uz se strasne tesim!! :) Hlavne na online vareni – to miluju.. :) (Diky za Vase kurzy, Evi a Heli (a Romane)! ;) )

  4. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekPět studentek na privátě a jedna lednička
Další článekChorvatsko – zdravá dovolená u moře