Jarní očista je náš oblíbený jarní kurz, ve kterém se spolu s vámi detoxikujeme, shazujeme zimní faldíky, nabíráme společně sílu a uzdravujeme se po všech stránkách. A aby nás to nenudilo a program byl zajímavý i pro zkušené, každý rok přidáme něco nového. Tentokrát jsme natočily 6 x online vaření kompletních jídel a připravily na každý týden nové recepty k vyzkoušení. Podívejte se na video ochutnávku. A pokud jste v Jarní očistě už byli, zkontrolujte si emailovou schránku, máte tam od nás dárek.

Kurz trvá 8 týdnů, obsahuje přípravný týden, 6 detoxikačních týdnů a jeden závěrečný týden. Na každý z 6 týdnů očisty jsme natočily extra video přímo z naší kuchyně! Ukážeme vám, jak vaříme, naše tipy a zkratky. Uvaříme si chutné obědy i večeře. Pokud se vám líbí náš pořady Jíme Jinak v kuchyni, už teď se můžete těšit.jj-v-kuchyni-eva-helena2-800

Obměnily jsme také recepty, které v jednotlivých týdnech doporučujeme vyzkoušet, když vynecháváme nevhodné potraviny a nahrazujeme je zdravějšími. V kurzu je také připravený vzorový jídelníček na 6 týdnů.

Čestným hostem v Jarní očistě bude Martin Hetto, muž který nás naprosto dostal svým nasazením v předchozích kurzech a jehož příběh už znáte z našich stránek. Věříme, že i tentokrát nás bude inspirovat a motivovat, jak to dokáže jen on svým osobitým přístupem.

My už se zkrátka moc těšíme! Za 12 dní začínáme!

PS: Nezapomeňte, že prvních 100 má program o 1.000 Kč levnější. 

 

 

Jarní detox startuje: Otevíráme vstup do online programu

Pojďte si s námi vyčistit tělo, duši i bydlení.

 • Detoxikujeme tělo
 • Zhubneme bez hladovění
 • Naučíme se zdravě vařit
6x online video vaření a letos nová videa i jídelníček. Podívejte se na video. Prohlédnout

3 komentáře. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

 1. Evi a Heli ♥ já už se tak těším 😀 !!!!
  Minulý kurz Jarní očisty, mě neskutečně nakopnul a nebylo to jenom shozenými kily, ale hlavně výrazným zlepšením mého zdravotního stavu, nárůstem energie a chutě do života. Mohla jsem se vrátit k aktivitám, které jsem už myslela, že nebudu moct dělat a přibyly nové – jěždění na koních v nádherné přírodě ♥.
  Přes zimu jsem vážně onemocněla (vina je částečně v nedůsledném dodržování jídelníčku, což se u chronicky nemocného člověka, jako jsem já, pěkně vymstí 🙁 )
  Věřím, že se mi zase podaří vše dát do alespoň funkčního stavu.
  Teším se na on-line vaření s Vámi, jste šikulky, že pořád vymýšlíte nové věci,aby jste nás motivovaly :*
  Všem přeji hodně zdaru ♥

  • Ahoj Jarko, moc děkujeme a držíme palce, aby bylo co nejdříve co nejlépe. Už jste zvládla velké zdravotní těžkosti, takže jistě i tohle se podaří zvládnout. Kde je vůle, tam to půjde! Vy jste takové sluníčko, to bude v pohodě. Užijeme si spolu jaro v Očistě! Udělala bych taky srdíčko, ale neumím! 🙂

Komentujte
Vaše jméno

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh