Přidat na mapu

Přidejte se na mapu a seznamte se s lidmi ve vašem okolí. Nebudete na změnu jídelníčku sami!
Uveďte jen údaje, které chcete zveřejnit. Sdílejte opatrně.

1. Přidejte se

Přidejte svou adresu na mapu a seznamte se s lidmi v okolí. Napište, prosím, o co máte zájem a s čím se na vás mohou ostatní obrátit – např. rád vařím, stavte se na oběd; hledám někoho na výlety; chci si psát atd.

Zveřejnit můžete i váš email a telefon. Tyto údaje ukážeme jen registrovaným a anonymní návštěvníci je neuvidí. Ale nemusíte je uvádět. Lidé vám pak mohou přes náš web poslat soukromou zprávu, aniž bychom jim váš kontakt prozradili.

Pokud ve své adrese uvedete ulici a číslo popisné, bude tak zveřejněna. Chcete-li si chránit soukromí, zadejte pouze jen město. Přečtete si, jak jaké údaje zpracováváme.

2. Seznamte se

Jakmile jste na mapě vidět, lidé v okolí vás mohou kontaktovat přes email, telefon (jen v případě, že to povolíte) a nebo přes soukromou zprávu. Lidé vám mohou poslat krátkou zprávu a se rozhodnete, jestli si vyměníte kontakty nebo ne.

Máte tip?

To je skvělé. Vkládejte, prosím místa, která korespondují se zaměřením našeho webu – místa, kde zdravě vaří (např. veganské, vegetariánské, makrobiotické restaurace), místa, která podporují BIO styl (prodejny, farmáři, trhy) atd.

Chceme vytvořit užitečnou mapu, místa mimo zaměření webu nebudou zobrazena.

Chcete se na něco zeptat?

Napište nám na podpora@jimejinak.cz