Od půlky října opět běží populární podzimní detoxikační program. Loni jsme měli dárek jen pro prvních 100. Letos máme velký dárek pro všechny registrované - poukaz na 1 000 Kč!

Pokud ještě registraci nemáte, stačí kliknout a zaregistrovat se ZDARMA

A co dál?

 1. Po přihlášení se vám na této stránce níže zobrazí slevový kód
 2. Vložíte jej do příslušného políčka v objednávce programu
 3. A je to! Těšte se na začátek.

Výhoda pro registrované a klubáky

[ přihlaste se ]

Kupón platí na samostatný program a nejde jej kombinovat s již zvýhodněnými balíčky.

 

A co členové Klubu Jíme Jinak?

Ti mají program opět jen za 490 Kč (po přihlášení).

Chcete-li se stát ročními členy klubu Jíme Jinak a koupit kurz jen za 490 Kč,
můžete Objednat balíček „členství v klubu + kurz Vánoce Jinak“.

Nevíte, co v podzimním programu čekat?

Zlepšíte si vitalitu, váhu i metabolismus. Nahradíme nezdravé suroviny, uvaříme chutná jídla, detoxikujeme tělo i domácnost, užijeme si podzim!

Podívejte se sami.

 

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Hezký večer,
  chtěla jsem se zeptat, zda sestavený podzimní jídelníček je jiný, než byl v Jarní očistě?
  Jinak moc chválím jídelníček z Hubneme do plavek. Moc mi tam vyhovovalo, že recepty byly pro 1 osobu. Určitě mi to usnadnilo vaření a hlavně mám teď díky nim lepší odhad :) Dodnes z nich hodně čerpám!
  Díky za vše a zdravím! :)
  Markéta

  • Určitě, na jaře jíme jiné potraviny a vaříme zase jinak, než je potřeba na podzim a následnou zimu. Ve Vánoční očistě to není o každodenním jídelníčku, ale postupně vyřazujeme jednotlivé potraviny. Na každý týden dostanete seznam receptů na vyzkoušení+nákupní seznam. Navíc je zde ukázkový jídelníček pro začátečníky a pro pokročilé.

 2. Dobrý večer, jsem moc ráda, že jsem objevila Vaše stránky, potřebuji vyřešit stravování při rakovině tlustého střeva. Odmítla jsem chemoterapii a léčím se alternativně. Zdá se, že se daří, ráda bych radikálně změnila ještě stravování. Také patřím mezi ty, co si myslí, že už ví mnohé, ale po každodenním pročítání a sledování Vašich rad, jsem zjistila, že v tom mám pěkný zmatek. Objednala a zaplatila jsme si VÁNOCE JINAk, chci se zeptat, jak mohu využít nabízenou slevu nejprve 2000,- a ted´ještě 1000,- na podzimní program. Šlo by slevu využít na roční členství??

  • Marcelo, našla jsem Váš komentář ve spamu, tak odpovídám až se zpožděním. Info máte v emailu. Vítejte v kurzu, v pondělí to rozjedeme a zmatek společně rozmotáme. Jste odvážná žena, jídlo bude maličkost!

 3. Dobrý večer, prosím o radu. Mám problém se získáním kuponu na slevu 1000 Kč. Ráda bych si objednala Balíček: Vánoce Jinak + roční členství v Klubu JJ. Bohužel kliknutím na „chci kupon“ (když jsem přihlášená jako „marcela1969“) se mi žádný kód nezobrazí. děkuji Marcela :-)

  • Marcelo, pokud si koupíte balíček Klub+Vánoce jinak, tak už máte kurz jen za 490 Kč, čili sleva je 2.410 Kč a další slevu už není možné uplatnit. Slevový kupón na 1.000 Kč mohou využít jen registrovaní čtenáři, kteří nejsou v Klubu JJ nebo ještě nemají splaceno roční členství, na plnou cenu kurzu. Levnější už to holt nebude :-)

 4. Kurzík zaplacen, tak jsem zvědavá, jak zvládnu letošní podzim, zatím jsem málo podporovala ledviny a vloni jsem teda neukočírovala sýry na podzim :( zase o kus míň mi chutnají, tak snad se polepším.. A i jinak pro mě loňský podzim byl o sáhnutí si na dno, i letošek, zase v jiných oblastech, tak potřebuji utužit zdraví v milém kolektivu. Pro syny už mám objednaný první ze dvou kvalitních vánočních dárku (s damrky to neořehánime, rada bych jim neco i vyrobila).. Evi, Helčo, stojím teď před otázkou zda střihat nestříhat vlasy a případně jak moc.. čím například může být způsobeno podzimní padání vlasů ve velkém? Daň za letní jídelníček? Asi se vás to netýká, že a jak dřív, znáte/neznamte? Děkuji za odpověď, v kurzu na napsanou :) N.

 5. Zdravím, kurz Vánoce Jinak jsem absolvovala již několikrát, vždy byl moc pěkně připravený a bylo fajn získávat zkušenosti i od ostatních účastníků. Jen naposledy už mi přišlo, že mi nepřináší nic nového a i články, možná i videa byly vlastně stejné jako v předchozích letech. Chci se zeptat, jestli letos bude kurz něčím odlišný, případně, jestli neplánujete něco pro pokročilejší klubáky:-)

  • Díky za komentář, Hani. Základní koncept zůstává stejný, protože všechno směřuje k těm pohodovým Vánocům. Takže budeme dobře podzimně jíst, uklízet a chystat se na svátky. To zůstává stejné. Přidáme nějaké vaření, aby bylo názorné video, asi také zařadíme nějaké vánoční pečení. Jiné úkoly zatím nepřidáváme, tedy ani nová videa, protože jsme po kurzu udělaly s Helčou po telefonu malý průzkum a zjišťovaly, co kdo zvládá nebo nezvládá. No a ukázalo se, že kurz je tak obsáhlý, že ani pokročilí nezvládli zdaleka všechno, co kurz nabízí :-))) Možná už vám nic nového nedá, možná vás bude bavit být s novou partou lidí zase napojená na stejnou vlnu a držet společně adventní půst apod. I z tohoto důvodu je cena pro Klubáky jen těch 490 Kč, protože většina z nich už s námi ve Vánocích jinak byla. Ale to víte, opakování je matka moudrosti :-)) My samy se kurzu držíme každý rok zas a znovu, jinak člověk do těch Vánoc vlétne nepřipraven ani neví jak a už jsou tu.

 6. Ok, na tohle jsem čekala :) Po třetím dítěti mi zůstalo cca 6 kg navíc a spousta nezdravých chutí (hlavně na cukr). Takže doufám, že s tím zatočím. Ale bude to fuška – v rámci pohodových Vánoc i stěhování…..

  • Společně to zvládneme :-) Už jsme zažily v kurzech horší věci než stěhování před Vánoci. A jak je nás tam na to víc, nebojíme se vlka, nic! :-)

 7. Zobrazit všech 15 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekTempeh na medu
Další článekAdzuki placky