Jarní Očista

Pojďte si s námi vyčistit tělo, duši i bydlení

Vstup do kurzu je otevřený - letošní ročník začínáme 25. února 2019

Připravily jsme propracovaný 8 týdenní kurz, díky kterému zhubnete, detoxikujete tělo i domácnost.

Jarní očista

(6 týdnů očisty + 2 bonusové týdny navíc)

 • Máte po zimě pár kilo navíc a chcete je bezbolestně zhubnout?
 • Máte chuť změnit jídelníček a nevíte, jak na to?
 • Jste po zimě bez energie a obáváte se jarní únavy?
 • Chtěli byste držet jarní detoxikaci a bojíte se, že to sami nezvládnete?
 • Rádi byste jedli zdravě a nevíte, jaké potraviny zařadit a které naopak vynechat, aby vám nic nechybělo?
 • Chcete jíst chutně, pestře, do sytosti, zdravě a přitom pomalu hubnout?
 • Nebaví vás hlídat si porce a počítat kalorie?
 • Odkládáte jarní úklid domácnosti nebo nevíte kde začít?
 • Vyhovuje vám lehké vedení, rádi sdílíte a hledáte podporu a inspiraci u ostatních?
 • Máte rádi život a chcete jaro přivítat zvesela a s humorem?

To jste tady správně!

Pojďte s námi do programu Jarní očista. Začínáme v únoru a končíme o Velikonocích.

 • Trvalo nám spousty let, než jsme přišly na to, co opravdu jíst, abychom se najedly dosyta, pochutnaly si a ještě přitom zhubly.
 • Vyzkoušely jsme na sobě desítky různých diet, stravovacích systémů a očistných půstů i hladovek, než jsme našly systém, který opravdu funguje.
 • Konečně jsme se natrvalo zbavily trápení s nadbytečnými kily a jako bonus se i naše zdraví neuvěřitelně vylepšilo.
 • Bez nadbytečných kil a zbytečných neduhů se celý náš život zásadně změnil k lepšímu.

Těšíme se, že se o to všechno s vámi podělíme a budeme vám podporou v on-line kurzu Jarní očista. 

Při jeho přípravě jsme se ohromně bavily. Každoročně se sejde skvělá skupina lidí a proto věříme, že se dobrá nálada přenese i na vás. Čistit dům, tělo i duši můžeme zvesela a s radostí společnými silami.

Objednat kurz

Nebudete-li spokojeni do 10 dnů od otevření kurzu, peníze vrátíme.


Členové Klubu JJ s ročním členstvím mají tento kurz za zlomek ceny.
[ přihlaste se ]

Chcete-li se stát ročními členy klubu Jíme Jinak a koupit kurz jen za 490 Kč,
můžete Objednat balíček "členství v klubu + kurz Jarní očista"

Čeká vás 6x online video vaření - JJ v kuchyni

Na každý z 6 týdnů očisty jsme natočily extra video přímo z naší kuchyně! Ukážeme vám, jak vaříme, naše tipy a zkratky. Uvaříme si chutné obědy i večeře. Pokud se vám líbí náš pořady Jíme Jinak v kuchyni, už teď se můžete těšit.

Podívejte se na video-ochutnávku:

 Sdílejte s kamarádkami na Facebooku

Doporučte stránky a získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení.

Jak to funguje?

Co vám Jarní očista přinese?

8 propracovaných týdnů

Během kterých vás krok za krokem provedeme změnou jídelníčku a detoxikací. V každém kroku vysvětlíme vše podstatné, předáme vám nákupní seznamy, recepty a úkoly k zamyšlení.

Odlehčíte si jídelníček

Krok za krokem postupně vynecháme méně vhodné potraviny a nahradíme je. Každý si nastaví intenzitu podle sebe a nikoho nebudeme nutit.

Nahradíte nevhodné potraviny

Řekneme vám, jak si bez nich chutně uvařit. Poradíme, jak uspokojit chutě, kdyby se vám po nich zastesklo. Zjistíte, že jde vařit chutně a zdravě zároveň.

Zjistíte více o běžných potravinách

Jak působí na naše těla maso, mléko a mléčné výrobky, vejce, bílou mouka, pečivo, cukr? U každé potraviny se zastavíme a vysvětíme, jak působí na naše tělo.

Shodíte nadbytečná kila

Díky upravenému jídelníčku si vaše tělo samo najde optimální váhu. Často jdou dolů i dlouho uložená kila, jako mávnutím kouzelného proutku.

Vyčistíte si hlavu

Nasměrujeme vás, jak si srovnat myšlenky a vyčistit hlavu. Mysl bude jasnější a veselejší.

Získáte odpovědi na otázky

Máte naši plnou podporu. Po celou dobu zodpovídáme vaše otázky, vedeme online poradnu a sdílíme zkušenosti.

Můžete sdílet i na Facebooku

Pro vás, kteří chcete sdílet více, je připravena uzavřená diskusní skupina.

Co vás v kurzu Jarní očista čeká

 1. Přípravný týden - dostanete veškeré vstupní materiály a informace
 2. Úvodní video  - jak se připravit, jak budeme postupovat, možnosti očisty
 3. 6 týdnů očisty  - vedený program krok za krokem. Postupná úprava jídelníčku ke zdravějšímu. Postupný pohodový uklidit vašeho bydlení
 4. Deníček - váš tajný online zápisník, kde si můžete zaznamenávat pokroky
 5. Formulář pro vaše předsevzetí - k vytištění
 6. Tabulka vhodných a nevhodných potravin a čím je nahradit -  k vytištění
 7. 6 x video o potravinách, které budeme postupně vyřazovat z jídelníčku - čím je nahradit, jak si bez nich chutně uvařit a jak na ně zahnat chuť: maso, mléko a mléčné výrobky, vejce, bílá mouka, pečivo, cukr 
 8. 8x praktický průvodce hloubkovým úklidem vašeho bydlení
 9. Tipy jak efektivně, rychle a prakticky uklízet, aby nás to bavilo
 10. 7x newsletter
 11. 7x 10 receptů k vyzkoušení včetně nákupního seznamu
 12. 2x Nový jídelníček na 6 týdnů se snídaní, svačinou, obědem a večeří - to je přes 200 receptů k vyzkoušení
 13. Uzavřená diskusní skupina
 14. Poradna - místo, kde odpovídáme na vaše dotazy
 15. První pomoc - rádce při pokušení
 16. Zhřešila jsem - rádce pro ty, které podlehly
 17. Závěrečný týden-  budeme v něm sdílet vaše úspěchy, dostanete informace, jak pokračovat dál
 18. Bonusové video - "Co nám diety daly a vzaly"+ odtajníme naše tlusté fotky
 19. Síň slávy - nicky těch, kdo dojdou až do konce, zveřejníme, nejlepší příběhy dáme na web
 20. 6x online video vaření - uvidíte nás vařit obědy i večeře - Jíme Jinak v kuchyni

Materiály v kurzu se uvolňují postupně tak, abyste měli všechny informace včas a v době, kdy je potřebujete.

Jarní očista začíná 25 února

První týden je přípravný a od 4.3. začínáme se změnami jídelníčku. Jarní očista bude přístupná až do 31.5., již bez naší podpory a komentářů. Poté přístupná nebude.

Co říkají o Jarní očistě účastníci

Katka Dámy, děkuju za krásně promyšlený a motivující program!!! Konečně jsem se díky tomu donutila postoupit o velký krok dál. Neměla jsem žádné významější zdravotní problémy a ani během půstu se neprojevily žádné výraznější změny, ale zbavila jsem se několika kilo velmi odolných špeků v místech, kde jsem v to už ani nedoufala :-),  celkově se cítím odlehčeně, jaksi víc pohyblivě, a přes to, že mám v tuhle roční dobu strašně moc práce, tak to vlastně docela v pohodě zvládám. Takže ještě jednou díky za podporu!

Shari Já díky kurzu už 6 týdnů vařím snídaně, obědy, večeře a dezerty! „Objevila“ jsem pro moje vaření tofu, tempeh, tuřín a spoustu dalšího, pokročila jsem z kaší a rizot na knedlíky a placky a za těch 6 týdnů jsem neměla stejné jídlo! Skoro rok jsem jela jen ve snídaních, víc jsem nebyla schopná pochopit, jak to udělat… A tohle je pro mne ta výhra. Protože kurz sice skončil, ale já teď teprve nastartovala, jupííííí!

Medlinka Tak je to za námi a vlastně před námi…. naučila jsem sebe i děti jíst i myslet jinak. Máme se tu doma daleko víc rádi, lépe se nám komunikuje, děti jsou otevřenější, manžel i já jsme milejší. To je změna, kterou jsem teda absolutně nečekala, ale potvrzuje, že jsme to co jíme. 

Be.tuzka Konečně jsem našla někoho, kdo mě pořádně nakopnul :-) Už takovou dobu se snažím přejít na JINOU stravu, ale nikdy jsem nebyla schopná vydržet. Holky děkuji, mějte se :-)

Kajmanka Půst jsem držela striktně a ubírala jednotlivé potraviny po týdnech, jak to bylo nastavené. Ubylo 8kg, bolavá ploténka a možná se zlepšuje i lupenka... 

Kristina.Kapucino Sečteno a podtrženo, byla to super zkušenost, rozhodně mě to posunula opět trochu dál, stále je co zlepšovat, i když jsem si myslela, že už jsem zkušená kuchařka, stále jsem na začátku, ale už kvůli mojí dceři a kvůli mně samotné mi to za to stojí. Všem, kdo jsou na začátku, přeju hodně trpělivosti a vytrvalosti:-)

Zuzana Pašeková Můj cíl byl shodit poporodní kila, měla jsem po 2 dětech (po 2 letech) 30 kg nahoře a teď jsem konečně na váze před prvním těhu :-) od ledna mi ty kila už dolů moc nešla, ale JJ, to byl úplně nový vítr do plachet….. Výsledky po 6 týdnech – mam dole – 6,8 kg, 5 cm prsa a zadek, 7 cm pas :-)) Je to fakt vidět a jsem nadšená :-) Díky moc!!!Zlatka Výsledek: spokojenost na celé čáře! Díky děvčata, propracovaly jste to bezvadně, bylo to inspirující, motivující, skvěléééééé!

Ro.Janina Žádné chutě, kafe vůbec nechybí…a že jsem dala i 4 denně. Víno nic – a to jsme prosím vinný kraj a všichni nás vidí nejmíň dvojmo. JJ jídla mi moc chutnají…a je toho tolik :-). Nic nepočítám, žádné kalorie mi tu nepoletují, semaforky neblikají. Moje výsledky – 6kg, – 7 cm v pase, -2 cm přes boky a přes prsa a SPÍM !!!!!!!!!!! Spím celou noc a ráno se probudím odpočinutá.

Sohajovarenata Přínosem byla zlepšená nálada, příliv energie, přestaly mě bolet záda mezi lopatkami, které mě bolely několik let. Já jím už 1/2 roku hodně přísně a navíc bezlepkově, ale stále jsem pila kávu (moje droga 🙂 a nešlo mi přestat jíst v 18:00 – 19:00. Takže moje hlavní předsevzetí se vztahovalo na tyto 2 neřesti. Poslední 3 týdny se mi podařilo se jich zbavit!

Metodej Tak já zhubla 7 kilo, což bylo pro mě velké překvapení!

12lanmar Takže výsledky jsou viditelné. Menší únava,kila dole, zbavení se kávy a cukru. Každopádně, to pro mě byla nová a skvělá zkušenost a za rok do toho jdu zase! Nikdy bych neřekla, že já do něčeho takového půjdu a zjistila jsem, že mám docela vůli. Nebrala jsme to až tak vážně, s tím, co dám, to dám, ale když jsme zjistila, jak mi to dělá dobře a že jsem se zase o trochu víc posunula, budu pokračovat a „půst“ se mi stane normální stravou

Zuzana P Můj cíl pro jarní očistu byl shodit poporodní kila, měla jsem po 2 dětech (po 2 letech) 30 kg nahoře a teď jsem konečně na váze před prvním těhu od ledna mi ty kila už dolů moc nešla, ale JJ, to byl úplně nový vítr do plachet… Výsledky po 6 týdnech – mám dole – 6,8 kg, 5 cm prsa a zadek, 7 cm pas :-))Je to fakt vidět a jsem nadšená Díky moc!!!

Ali.S. Cítím se velice dobře, spousta věcí se změnila, už nejsem tak výbušná, sebe a lidi kolem mám víc ráda a upřímně se raduji ze všeho, co se děje. Lépe se mi přijímá to „špatné“ a lidi kolem mě jsou najednou tak jiní prima! Prostě nejen v jídle, ale i ve vztazích a světě kolem mě vidím změny. Vím, že to tak není a JÁ to vidím teď jinak. Od ledna jsem zhubla přesně 8 kg a hlavně, mám spousty energie jako atomová elektrárna a pro lidi kolem mě je to až zničující :-).

Ala Já si cením hlavně naprosté psychické pohody a vyrovnanosti. To je myslím předpoklad pro to, aby se daly realizovat další záměry a cíle. Jsem vděčná za tu spoustu informací především Evě a Helče, ale i ostatním přispěvatelům. Ta podpora je hrozný motor, ještě jednou díky všem.

 Sdílejte s kamarádkami na Facebooku

Doporučte stránky a získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení.

Jak to funguje?

Jak Jarní očista vypadá

Celý online kurz je rozdělen do 8 témat, která se postupně otevřou po týdnech. V každém týdnu k vám promluvíme formou videonahrávky, vysvětlíme souvislosti a co je potřeba právě teď udělat.

Je to podobné, jako když sledujete video kdekoliv jinde, třeba na YouTube.

V rámci kurzu budete mít přístup do neveřejné členské sekce - blogu, jídelníčkům, poradny a materiálům ke stažení. Zároveň získáte přístup do privátní skupiny na Facebooku (není povinná).

Jakmile proběhne objednávka kurzu, pošleme vám email a zpřístupníme kurz. Po přihlášení se pak do něj dostanete.

Na každý týden pro vás máme nachystané nákupní seznamy, úkoly a další materiály.

V čem je Jarní očista výjimečná?

Po letech hledání jsme našly skvělý způsob, díky kterému jsme se zbavily nadváhy, bolesti zad, akné, chronické rýmy a dalších vleklých zdravotních problémů. Nyní vám naše zkušenosti předáváme.

Tento kurz spojuje detoxikaci organismu, hubnutínastavení vyváženého jídelníčku. Vysvětluje principy zdravého stravování a přidává zábavnou formou postupy, jak prakticky uklidit a vyčistit byt. To co nabízíme samy žijeme. Právě proto je kurz praktický, svižný a návodný. 

V jednom kurzu se tak naučíte základům zdravého a chutného stravování a navíc bude s čistým stolem připraveni na jaro.

Eva a Helena

Kde jste nás viděli

TV Nova - Magazín Víkend

tv-nova-logotv-nova2

TV Barrandov - Hlavní zprávy

Česká televize - Sama doma

ct

ct

TV Mňam - Život je fajn

Pro koho kurz JE

 • Pro ty, kterým záleží na svém zdraví
 • Pro ty, kteří se rozhodli vykročit a mají chuť se naučit nové věci
 • Pro ty, kteří chtějí vzít dění do svých rukou a začít jednat

Kurz je vhodný i pro těhotné a kojící maminky, jejichž jídelníček je přizpůsoben potřebám v tomto období. 
Bezlepkáři se mohou kurzu zúčastnit s tím, že nahradí lepkové obiloviny bezlepkovými.

Pro koho kurz NENÍ

 • Pro ty, kteří čekají, že vše za ně uděláme my 🙂
 • Pro ty, kteří se nechtějí pokoušet o změnu jídelníčku ke zdravějšímu
 • Pro ty, kteří vlastně nechtějí vůbec nic měnit

Lidem s vážnými zdravotními problémy doporučujeme konzultovat změnu jídelníčku se svým lékařem.

Kolik to všechno stojí

Možná utrácíte peníze za věci, které vás na chvíli potěší nebo vám dělají radost. My vám teď nabízíme možnost udělat něco jinak a investovat do sebe, posunout se dál. Možná už chodíte na vzdělávací semináře a víte, co stojí.

Pokud byste si objednali 10 konzultací ohledně zdravé výživy, nechali si připravit jídelníček, sestavit a doporučit nákupní seznamy, vybrat vhodné recepty, zaplatili byste 12 900 Kč.

Tolik to ale u nás nebude

Chceme, aby byl tento kurz dostupný pro každého.

Nebude proto stát ani třináct tisíc, ani sedm tisíc, jak je běžné u kurzů v tomto rozsahu.

Stojí 3 800 Kč

Členové klubu Jíme Jinak s předplaceným ročním členstvím mají tento kurz pouze za 490 Kč. Chcete se stát členem?

Objednat kurz

Nebudete-li spokojeni do 10 dnů od otevření kurzu, peníze vrátíme.


Členové Klubu JJ s ročním členstvím mají tento kurz za zlomek ceny.
[ přihlaste se ]

Chcete-li se stát ročními členy klubu Jíme Jinak a koupit kurz jen za 490 Kč,
můžete Objednat balíček "členství v klubu + kurz Jarní očista"

garance-vraceni-penez

100% Garance vrácení peněz

Můžete začít bez obav. Pokud do 10 dnů od otevření kurzu zjistíte, že kurz není pro vás, vrátíme vám peníze - všechny. Zaplatíme za vás všechny storno poplatky i provize platební bráně.