O čem se mluví
Blani, vypadá to všechno skvěle a to že chutnalo i manželovi, tak to mě potěšilo. Vždy mi udělá radost, když moje recepty vyzkoušíte a když k tomu ještě chutnají, tak jsem přímo nadšená. 😊 Děkuji.
Výborné😋🥰, děkuji. I přítel si pochutnal a vůbec nepoznal z čeho jsou😅. Pomazánku jsem udělala z mungo fazolek.
Určitě zopakuji 👍
Výborná pomazánka. Ani jsem nemusela mixovat. Měla jsem fazolky pěkně rozvařené.
Dala jsem si s placičkami z jáhel a zeleniny😋.
Děkuji
Rádo se děje 😍 Pokud budeš s ibiškem něco tvořit, dej vědět, jak chutnalo, nebo sem přihoď fotku 😉
Zdeni a ještě postup při výrobě rýžového mléka. Výroba z nevařené rýže: 1 hrnek bílé rýže, namočit přes noc, Rýži dát do nádoby, zvolit program BUTTER 2 minuty, pak přidat 1 litr vody, spustit program MIX a poté DISPENSE. Výroba z vařené rýže: Uvařte rýži doměkka. Do NutraMilku dejte: 100 g uvařené rýže a1 l vody. Spusťte MIX (BUTTER většinou není potřeba). A nakonec DISPENSE.😊




