Domů > Magazín > Blog

Taky máte za 2 týdny 7 kg dole? Hledáme vás!

Máme tu podzim, kurz Hubneme do plavek se blíží ke konci. Tohle jsou vaše ohlasy a výsledky, které potvrzují, že se vám daří hubnout bez ohledu na věk. Mnozí z vás si zaslouží odměnit a proto jsme tu opět s výzvou.

Vaše ohlasy jsou úžasné

Alena: Zdárně jsem dokončila kurz, sice jsem shodila jen 0,5 kg, ale přes boky 6 cm a jinak všude 3 cm, jsem moc spokojená a pokračuji těmi nejlepšími recepty, mňam. Právě se krmím fazolovým borščem, neskutečná dobrota. 

Jana: Moc děkuji za tento kurz a to jak Evě a Romanovi, za jejich recepty ale taky Ivonce za cvičení. … Potřebovala jsem přesně toto, kde se i vysvětluje proč se používá toto a ne tamto. Ty praktické rady a záměny jsou bezvadné, mě to pomáhá porozumět, jaká zelenina může být nahrazena druhou… Za 14 dní jsem zhubla asi 3 a půl kg, ale hlavně jsem se cítila krásně lehce a opět mohu začít běhat bez toho, aby mne bolela záda. I klouby mne přestávaly bolet a hlavně tenké střevo, se kterým mám problémy, tak jsem opravdu cítila, jak se krásně čistí a jak mu to prospívá. Jsem ráda, že dcera jedla alespoň jedno jídlo denně se mnou, je jí 18 let… Jsou to výborné recepty. Dám ještě jedno kolo a pak si zakoupím roční členství, jelikož vím, že jste na tom hodně pracovali a prostudovávali různá fakta pro nás všechny. Takže ještě jednou moc děkuji a hodně zdraví nám všem. Děláte výbornou práci.

Iva (61 let): Zdravím všechny! Dnes jsem začala druhé kolo. Po včerejším půstu jsem se odměnila snídaňovou kaší a právě jsem dojedla „svíčkovou“. Je mi fajn a těším se, že snad dám dolů další kilíčka. Po prvním kole to bylo 5,5 kg (bez cvičení). Přeji všem pohodové dny!

Eva: Přála bych si, aby tenhle kurz nikdy neskončil. Skvělá jídla, podpora a vedení krok za krokem. Dnes – 7 Kg. (11.den) Netrpím, vše jde hladce a je mi dobře.

Lenka (61 let): Dobrý den, moc zdravím tým Jíme jinak a zároveň děkuji za tento úžasný kurz. S Jíme jinak se stravuji od roku 2019, kdy jsem začala podzimním detoxem a ten mě tak nadchl, že jsem u toho zůstala. Za rok zhubla 10 kg, o 2 čísla menší velikost oblečení a váha z doby před 36 lety !!!! Od té doby na stravování dle Jíme jinak nedám dopustit! I když se mi loni a letos jarní detox nepodařilo dotáhnout, tento program jsem dokázala zvládnout a zhubla 3 kg a ve všech mírách o 3 cm. Ovšem nejdůležitější pro mě je, že jsem odbourala čokoládu a sladkosti, na které už nemám tak nezřízenou chuť( občas sice ano, ale to řeším ovocem) a omezila kávu na 1 denně. S tím jsem do toho šla, takže bezvaaa!!! A jelikož je pořád co zlepšovat a utužovat na svém zdraví, pokračuji dál s tímto životním stylem a pomaloučku, polehoučku přináším inspiraci i pro mého muže – masožravce, a děti i vnoučata – milovníky fast foodu…. . Jste skvělí, děkuji ! 

Hledáme nové hrdiny Hubneme do plavek

Možná si říkáš, že nejsi hrdina hodný obdivu. To dokážeme pochopit, protože jsme na sebe často přísnější, než na kohokoliv “cizího”. Ale! Na Jíme Jinak se každý úspěch, i pokus, počítá. Možná “ta drobnost” ve tvých očích, co se ti povedla změnit, inspiruje tisíce lidí ke změně. A nejde zdaleka jen o hubnutí, nejdůležitější jsou změny, které pociťujete na svém zdraví a psychice. Někomu se upraví menstruace, někdo se zbaví bolestí, někdo začne lépe spát a hubnutí je jen vedlejší (a velice příjemný) efekt těchto změn. Poděl se o své výsledky a inspiruj ostatní. Možná i tebe před časem oslovily a inspirovaly příběhy jiných hrdinů Jíme Jinak. Přidej se k hrdinům Jíme Jinak také.

Hrdiny odměníme – máme připraveny krásné dárky!

 • Společnost COUNTRY LIFE s. r. o. věnovala do soutěže 5 poukázek na nákup v hodnotě 500,- Kč.

 • Společně s vydavatelstvím Smart Press jsme pro vás připravili odměny v podobě 10 nádherných knih.
 • No a my, Jíme Jinak, věnujeme hrdinům 5 poukazů po 500 Kč.

Co je třeba udělat

 1. Pošli nám pár vět
  – věk a jméno (stačí křestní)
  – jak ti bylo před změnou – zdraví, psychický stav, míry, váha
  – co tě motivovalo ke změně
  – co se ti povedlo – nová váha a míry, jak se cítíš
  – co myslíš, že ti dosažení výsledků pomohlo nejvíc
  – co se ti na tvé změně nejvíc líbí
  Příběh a fotky pošli na email vladka@jimejinak.cz nejpozději do 20.9.
 2. Výsledky vyhlásíme do 10.10.
  Všechny příběhy pročteme, vyhodnotíme, vybrané zveřejníme a seřadíme podle toho, které nás zaujaly nejvíce.
 3. Rozdáme a pošleme ceny

Aby bylo vše jasné i pro úředního šimla: Účastí ve výzvě nám dáváš souhlas k časově neomezenému, bezplatnému použití tvého jména, fotek, projevů osobní povahy a textů na stránkách Jíme Jinak.

Pár tipů, jak se vyfotit:

 • fotky dneska udělá každý mobil
 • popros partnera nebo děti; vyfoť se na samospoušť; vyfoť se před zrcadlem
 • pošli nám jednotlivé fotky – koláž uděláme my
 • nepoužívej zkrášlující filtry – chceme vidět tvoji skutečnou podobu bez filtrů a úprav
 • pokud to jde, usměj se na fotce – s úsměvem jde všechno líp :-)

Tak a teď už popadni mobil, cvakni se a napiš nám! Držíme palce!

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Děkuji celému týmu, kurz je skvěle připravený. Objevila jsem stránky JJ, když jsem hledala recepty použitelné při diagnoze HIT. Jsem už třetím rokem členkou JJ klubu a letos s manželem hubneme do plavek. Je nám dohromady 152 let, manžel shodil 3 kg, já jen 1 kg. Ale hlavně jídlo je velmi chutné, manžel jako od mládí zapřisáhlý nepřítel zeleniny se nestačí divit, jak se také nechají upravit zeleninové pokrmy. Ranní miso polévky přímo vyžaduje. I když zůstáváme masožrouti, zařazuji recepty JJ stále častěji. Přeji hodně zdraví a radosti z vaší záslužné práce

ahoj, jmenuji se Věra. V lednu jsem měla infarkt a tak jsem začala hledat variantu stravování, které by mě snížilo cholesterol. Už před tím jsem se stravovala celkem zdravě, bez tučného ,smažení a pod, přidávala jsem zeleninu ,saláty a maso jsme měli 1x,někdy 2x týdně. A chtěla jsem si snížit otoky, a trochu upravit váhu, kterou mám již několik let stejnou, jelikož se léčím se štítnou žlázou, beru docela vysokou dávku (150 Letrox) a tak jsem ráda že nepřibírám. Je mě 71 let. A co se stalo?Nedodržovala jsem to na 100%,jelikož manžel jídla nejí, tak jsem hledala prostě nejsnadnější cestu, jak jemu uvařit a rovněž i pro sebe. Polévky vařím zeleninové (už před tím jsem je nezapravovala moukou, prostě jsem do ni dala hodně zeleniny, kterou jsem rozmačkala a bylo zahuštěno) a přidat miso, mě nedělá problém. Polévky snídám a docela často si do polévky přidáváme ještě lžíci kysaného zelí. Na oběd jsem se snažila přiblížit vašemu receptu a večeři také. Měli jsme hodně cuket, které jsem často přidávala do receptů, pokud to šlo. Samozřejmě jsem si chtěla občas “upéct něco sladkého” a i ten recept jsem tam našla. Rovněž i knedlíky s vařených jáhel. Zhubla jsem 3,5 kg. Byla jsem právě včera u lékaře. Cholesterol se zlepšil a i moje srdce se hojí. Cítím se velmi dobře. I lékař řekl že je to vidět na výsledcích. Mohu říci že jsem nadšená. Je vidět, že jídlo pro život a zdraví je důležité. Netvrdím, že se budu na 100% řídit podle JJ ale každé jídlo se počítá. Chci si ještě snížit váhu o cca 3-4 kg, a každé snížení pomůže cestu ke zdraví. A co bych si přála? Mít přístup k receptům z kurzu, abych si podle nich mohla vařit. Všem přeji hodně zdraví s jídlem JJ,mě se to daří.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

85
7

Loučím s letitými zdravotními problémy (Libuše, 60 let)

Hubnutí nebylo vůbec prioritou, toužila jsem zbavit se léků a potíží. Výsledkem je, že se mi po šesti letech neměnné hodnoty konečně srovnal cholesterol, l...
14
2

Džíny čekající na svou druhou šanci se dočkaly (Jana, 43 let)

Principy Jíme Jinak znám, ale během roku jsem dost polevila a tak jsem potřebovala nejen zlepšit váhu a bolesti hlavy, ale taky se dostat do zdravého režim...
12

Známe hrdiny Podzimního detoxu 2021!

Známe nové hrdiny. Děkujeme za vaše fotky, příběhy o uzdravení těla i psychiky, shozená kila a centimetry v pase. Jsou to fantastické výsledky a my jsme na...

Za dva týdny o dvě velikosti méně (Dominika, 38 let)

K změně mě motivovaly velké potíže s trávením a další zdravotní problémy. Zkusila jsem všechny možné stravovací směry, ale pořád to nebylo ono. Už po dvou ...

Pozitivní změny cítím hned od prvních dní (Kačka, 34 let)

Po prodělané cévní mozkové příhodě se moje zdraví i psychika sypaly čím dál víc. Začala jsem na sobě pracovat, už proto, abych se mohla naplno věnovat svém...