Pojďte si s námi vyčistit tělo a duši
v devítitýdenním online kurzu.

Připravily jsme propracovaný 9 týdenní kurz, díky kterému prožijete letošní Vánoce v klidu a pohodě

Představte si, že je týden před Vánoci a vy máte uklizený celý byt. Dárky jsou zabalenéUžíváte si Advent a máte čas rozjímat a odpočívat.Těšíte se na Štědrý den. Letos totiž bude jiný. Žádný stres, žádná nedorozumění a dusná atmosféra. Bude takový, jak jste si přála. A po Vánocích? Tentokrát ani kilo navíc. Žádné výčitky. Do práce se vracíte usměvavá, odpočatá, plná energie. Byly to krásné Vánoce.

Zní to jako sci-fi? Pak se Vám tento online kurz bude líbit!

Sleva 1 000 Kč při objednávce právě teď.

Nenechte si ujít možnost  objednat kurz za 1 900 Kč (2 900 Kč)

Tento kurz již skončil. (31.12.2017)

Co vám tento kurz přinese?

9 propracovaných týdnů
Během kterých vás krok za krokem provedeme přípravou Vánoc a změnou jídelníčku. V každém kroku vysvětlíme vše podstatné, předáme vám nákupní seznamy, recepty a úkoly k zamyšlení.
Odlehčíte si jídelníček
Krok za krokem postupně vynecháme méně vhodné potraviny a nahradíme je. Každý si nastaví intenzitu podle sebe a nikoho nebudeme nutit.
Nahradíte nevhodné potraviny
Řekneme vám, jak si bez nich chutně uvařit. Poradíme, jak uspokojit chutě, kdyby se vám po nich zastesklo. Zjistíte, že jde vařit chutně a zdravě zároveň.
Zjistíte více o běžných potravinách
Jak působí na naše těla maso, mléko a mléčné výrobky, vejce, bílou mouka, pečivo, cukr? U každé potraviny se zastavíme a vysvětíme, jak působí na naše tělo.
Shodíte nadbytečná kila
Díky upravenému jídelníčku si Vaše tělo samo najde optimální váhu. Často jdou dolů i dlouho uložená kila, jako mávnutím kouzelného proutku.
Zažijete Vánoce podle vašich představ
Pomůžeme vám rozplánovat aktivity tak, abyste vše stihli a ve vánočním čase si mohli užívat atmosféru, odpočívat a meditovat.
Získáte odpovědi na otázky
Máte naši plnou podporu. Po celou dobu zodpovídáme vaše otázky, vedeme online poradnu a sdílíme zkušenosti.
Můžete sdílet i na Facebooku
Pro vás, kteří chcete sdílet více, je připravena uzavřená diskusní skupina.

Co vás v kurzu čeká

 1. vanoce-jinak9 týdnů, po které vás provedeme přípravou Vánoc a změnou jídelníčku  (vedený program krok za krokem)
 2. 9 videolekcí – návodných videí, která řeší témata kolem Vánoc:
  Vaše očekávání od Vánoc, Adventní půst, Přípravu dárků, Vánoční tradice, Úklid bytu nebo domu, Přípravu cukroví
 3. Informace o potravinách, které budeme postupně vyřazovat z jídelníčku
 4. Krok za krokem odlehčíme jídelníček - postupně vynecháme maso, mléko a mléčné výrobky, vejce, bílou mouka, pečivo a cukr
 5. Poradíme, čím vyřazené potraviny nahradit, jak si bez nich chutně uvařit a jak na ně zahnat chuť
 6. Deníček – váš tajný online zápisník, kde si budete zaznamenávat pokroky
 7. Aplikaci napište Ježíškovi, díky které můžete své blízké upozornit na vytoužený dárek
 8. Tabulka vhodných a nevhodných potravin a čím je nahradit (k vytištění)
 9. 9 x newsletter s informacemi a připomínkami, co je potřeba udělat
 10. 9 x článek o tom, co dál a na co se připravit
 11. Uzavřená diskusní skupina
 12. Poradna
 13. Bonusové video („Co nám diety daly a vzaly“)
 14. Síň slávy (nejlepší příběhy těch, kteří dojdou do konce zveřejníme na webu)
 15. Webinář – živé online vysílání pro účastníky kurzu s možností pokládat dotazy
 16. Program začíná 17.10.2016, končí 21.12.2016 a bude přístupný až do 31.12.2016. Po tomto datu nebude přístupný.

Co říkají o kurzu účastnící?

Katka Dámy, děkuju za krásně promyšlený a motivující program!!! Konečně jsem se díky tomu donutila postoupit o velký krok dál. Neměla jsem žádné významější zdravotní problémy a ani během půstu se neprojevily žádné výraznější změny, ale zbavila jsem se několika kilo velmi odolných špeků v místech, kde jsem v to už ani nedoufala :-),  celkově se cítím odlehčeně, jaksi víc pohyblivě, a přes to, že mám v tuhle roční dobu strašně moc práce, tak to vlastně docela v pohodě zvládám. Takže ještě jednou díky za podporu!

Shari Já díky kurzu už 6 týdnů vařím snídaně, obědy, večeře a dezerty! „Objevila“ jsem pro moje vaření tofu, tempeh, tuřín a spoustu dalšího, pokročila jsem z kaší a rizot na knedlíky a placky a za těch 6 týdnů jsem neměla stejné jídlo! Skoro rok jsem jela jen ve snídaních, víc jsem nebyla schopná pochopit, jak to udělat… A tohle je pro mne ta výhra. Protože kurz sice skončil, ale já teď teprve nastartovala, jupííííí!

Medlinka Tak je to za námi a vlastně před námi…. naučila jsem sebe i děti jíst i myslet jinak. Máme se tu doma daleko víc rádi, lépe se nám komunikuje,, děti jsou otevřenější, manžel i já jsme milejší. To je změna, kterou jsem teda absolutně nečekala, ale potvrzuje, že jsme to co jíme. 

JanaU Vypadá to naprosto fantasticky! Velký dík za Vaší práci, jste skvělé! A hurá do toho :-)

Be.tuzka Konečně jsem našla někoho, kdo mě pořádně nakopnul :-) Už takovou dobu se snažím přejít na JINOU stravu, ale nikdy jsem nebyla schopná vydržet. Holky děkuji, mějte se :-)

Kajmanka Půst jsem držela striktně a ubírala jednotlivé potraviny po týdnech, jak to bylo nastavené. Ubylo 8kg, bolavá ploténka a možná se zlepšuje i lupenka... 

Kristina.Kapucino Sečteno a podtrženo, byla to super zkušenost, rozhodně mě to posunula opět trochu dál, stále je co zlepšovat, i když jsem si myslela, že už jsem zkušená kuchařka, stále jsem na začátku, ale už kvůli mojí dceři a kvůli mně samotné mi to za to stojí. Všem, kdo jsou na začátku, přeju hodně trpělivosti a vytrvalosti:-)

Zuzana Pašeková Můj cíl byl shodit poporodní kila, měla jsem po 2 dětech (po 2 letech) 30 kg nahoře a teď jsem konečně na váze před prvním těhu :-) od ledna mi ty kila už dolů moc nešla, ale JJ, to byl úplně nový vítr do plachet….. Výsledky po 6 týdnech – mam dole – 6,8 kg, 5 cm prsa a zadek, 7 cm pas :-)) Je to fakt vidět a jsem nadšená :-) Díky moc!!!Zlatka Výsledek: spokojenost na celé čáře! Díky děvčata, propracovaly jste to bezvadně, bylo to inspirující, motivující, skvěléééééé!

Janka: Mám dole skoro 7 kg! A největší odměnou pro mě je, že můj manžel říká, že letošní blížící se svátky jsou v klidu a pohodě. Nelítáme po obchodech za dárkama, dohodli jsme se na minimalistickém obdarovávání, výzdobu jsme stihli v první adventní neděli, cukroví máme objednané, nepečeme, pohledy budu posílat tento týden - mám je ještě z loňska koupené a neodeslané. Byt je uklizený včetně sklepa, což jsem odkládala 4 roky. Při mém pracovním nasazení se letos nehroutím. Evě i Helče moc děkuji. Vnesly do mého adventu klid a pohodu a já se na letošní Vánoce těším nějak jinak. Jsem hubenější, vyrovnanější a klidnější. Prostě holky supeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Děkuji.

Mkubatova: Ahoj holky, moc děkuji za skvělý kurz. Sice jsem se zdaleka nedržela všech Vašich doporučení, ale stejně mi kurz moc pomohl si vše utřídit, zařídit a nyní mi zbývá pár restíků, ale já nemám hlavně žádný stres.
Včera jsem potkala sousedku a na můj dotaz, jak se máš, vydechla a zničeně odpověděla „vánočně“:-(. Já se ale díky Vám mám opravdu vánočně! Holky, krásné Vánoce všem! Od chvíle, kdy Evča a Helča vstoupily do mého života, je všechno mnohem lepší:-).

Jak kurz vypadá

Celý online kurz je rozdělen do 9 témat, která se postupně otevřou po týdnech. V každém týdnu k vám promluvíme formou videonahrávky, vysvětlíme souvislosti a co je potřeba právě teď udělat.

n1Je to podobné, jako když sledujete video kdekoliv jinde, třeba na YouTube.

V rámci kurzu budete mít přístup do neveřejné členské sekce - blogu, jídelníčkům, poradny a materiálům ke stažení. Zároveň získáte přístup do privátní skupiny na Facebooku (není povinná).

Jakmile proběhne objednávka kurzu, pošleme vám email a zpřístupníme kurz. Po přihlášení se pak do něj dostanete.

Na každý týden pro vás máme nachystané nákupní seznamy, úkoly a další materiály.

V čem je tento kurz tak výjimečný?

Po letech hledání jsme našly skvělý způsob, díky kterému jsme se zbavily nadváhy, bolesti zad, akné, chronické rýmy a dalších vleklých zdravotních problémů. Nyní vám naše zkušenosti předáváme.

Tento kurz spojuje to nejlepší z kurzu "Jarní očisty" (zaměřeného na detoxikaci organismu a nastavení vyváženého jídelníčku) a přidává promyšlenou a zábavnou přípravu na Vánoce.

V jednom kurzu se tak naučíte základům zdravého a chutného stravování a navíc bude perfektně připraveni na tentokrát doopravdy pohodové Vánoce.

Eva a Helena

Kde jste nás viděli

TV Nova - Magazín Víkend

tv-nova-logotv-nova2

Česká televize - Sama doma

ct

ct

Pro koho kurz JE

 • Pro ty, kterým záleží na svém zdraví
 • Pro ty, kteří se rozhodli vykročit a mají chuť se naučit nové věci
 • Pro ty, kteří chtějí vzít dění do svých rukou a začít jednat

Kurz je vhodný i pro těhotné a kojící maminky, jejichž jídelníček je přizpůsoben potřebám v tomto období. 
Bezlepkáři se mohou kurzu zúčastnit s tím, že nahradí lepkové obiloviny bezlepkovými.

Pro koho kurz NENÍ

 • Pro ty, kteří čekají, že vše za ně uděláme my 🙂
 • Pro ty, kteří se nechtějí pokoušet o změnu jídelníčku ke zdravějšímu
 • Pro ty, kteří vlastně nechtějí vůbec nic měnit

Lidem s vážnými zdravotními problémy doporučujeme konzultovat změnu jídelníčku se svým lékařem.

Kolik to všechno stojí

Možná utrácíte peníze za věci, které vás na chvíli potěší nebo vám dělají radost. My vám teď nabízíme možnost udělat něco jinak a investovat do sebe, posunout se dál. Možná už chodíte na vzdělávací semináře a víte, co stojí.

Pokud byste si objednali 9 konzultací ohledně zdravé výživy, nechali si připravit jídelníček, sestavit a doporučit nákupní seznamy, vybrat vhodné recepty, zaplatili byste 12 900 Kč.

Tolik to ale u nás nebude

Chceme, aby byl tento kurz dostupný pro každého.

Nebude proto stát ani třináct tisíc, ani sedm tisíc, jak je běžné u kurzů v tomto rozsahu. 

Stojí 2 900 Kč

Členové klubu Jíme Jinak s předplaceným ročním členstvím mají tento kurz pouze za 490 Kč. Chcete se stát členem?

Sleva 1 000 Kč při objednávce právě teď.

Nenechte si ujít možnost  objednat kurz za 1 900 Kč (2 900 Kč)

Tento kurz již skončil. (31.12.2017)

garance-vraceni-penez

100% Garance vrácení peněz

Můžete začít bez obav. Pokud po prvním týdnu zjistíte, že kurz není pro vás, vrátíme vám peníze - všechny. Zaplatíme za vás všechny storno poplatky i provize platební bráně.