Eva Cikrytová a Jíme Jinak v TV show Prostřeno!

Děkujeme za vaši úžasnou podporu a krásné reakce!

Přehrajte si toto video!

Podpořte Jíme Jinak a ochutnejte naše menu podle video receptů!

  • ➡ Chceme ukázat, že jde vařit zdravě a chutně!
  • Pošlete tuto pozvánku známým – emailem, zprávou, dejte ji na Facebook a další sítě – sdílejte, kde to jde 🙏
  • ➡ Pomozte nám sdílet online kurz Jak začít – je celý zdarma a pomůže těm, kteří chtějí zlepšit zdraví a postavu.
  • ➡ Sdílejte stránky Jíme Jinak a fanděte!

Získejte od nás bonusy!

Nezapomeňte níže zadat email – pošleme vám na něj skvělé materiály.

🎁 NABITÝ BALÍČEK

Vysílání epizody, kde vaří Eva, i hlasování už proběhlo. Pomozte nám dále sdílet tuto pozvánku a online kurz zdarma Jak začít, prosím.  

Chodí nám nadšené reakce. Mnoho lidí, kteří už ztratili naději, že mohou být zdravější, štíhlejší a spokojenější opět získali naději. Píší nám to, protože viděli proměnu Evy. 

Pomozte nám šířit myšlenky zdravého životního stylu a pojďme inspirovat lidi kolem!

Za podporu vás odměníme balíčkem skvělých prémiových materiálů.

Děkujeme za hlasy! Moc si podpory vážíme. Jste skvělí!

1. Rozhovor ze zákulisí reality show

Řeknu vám, jak probíhalo natáčení a co v TV nikdy neuvidíte.

2. Kompletní menu z pořadu

Stáhněte si všechny chody zdravého slavnostního menu.

3. Videorecepty - celý postup od A do Z

Naučíme vás, jak udělat skvělý oběd podle našich videoreceptů.

4. Recept na léčivé koření

Jak ho vyrobit a co léčí.

5. Online kurz zdarma

Jak začít zdravě podle Jíme Jinak.

6. Voucher na Jarní očistu

Slevový kód na vstup do programu.

Jak získat balíček skvělých materiálů

1. Sdílejte tuto pozvánku, lajkněte ji, hlasujte pro Evu a balíček je váš.

2. Lajkněte a sdílejte Jíme Jinak, prosím.

Získejte balíček

Evu podpořím, pošlete materiály!

  • Poznačíme si e-mail, abychom mohli posílat materiály. Kdykoliv se můžete odhlásit. Naše zásady

Všechny recepty a materiály, které na stránky dáváme zdarma, můžeme dělat jen díky členům našich online programů. Bez nich by nebylo nic. Účastí v našich programech podporujete rozvoj Jíme Jinak.

❤ Děkujeme!

Co je Jíme Jinak

Pokud o Jíme Jinak slyšíte poprvé, možná budete chtít vědět více.

Jsme nadšenci do zdravého životního stylu. Ukazujeme cestu, jak chutně, zdravě a prakticky vařit. Píšeme články, recepty, natáčíme videorecepty, rozhovory s odborníky, pořádáme online kurzy. Našimi kurzy už s nadšením a skvělými výsledky prošly tisíce účastníků.Stránky Jíme Jinak navštíví ročně přes 1 360 000 lidí – jsme obrovská komunita podobně naladěných lidí. Děkujeme vám, že jste tu také!
➡ Jíme Jinak – tak, aby nám bylo dobře
➡ Máme rádi zeleninu a umíme ji udělat chutně
➡ Díky jídelníčku jsme štíhlejší a zdravější
➡ Jsme přátelští a víme, co děláme
➡ Jsme zdarma
Všechny materiály, které na stránkách máte zdarma, můžeme připravovat jen díky finanční podpoře členů našich online programů. Nestojí za námi sponzoři, ani korporace. Vše platíme sami. Právě proto děláme i prémiové materiály a online programy. Účastí v nich podpoříte projekt Jíme Jinak. Děkujeme!

Poslechněte si rozhovor Evy pro Reflex.cz

Iris: Ahojky, moc, moc děkuju za tyhle stránky a klub, jsem taky nadšená z jídelníčků, článků a hlavně videoreceptů. Párkrát se mi už něco nepodařilo a trochu mě to odradilo, ale vidět na vlastní oči postup a jak to má vypadat ve finále je super!

890 Kčnebo ZDARMA v Klubu Jíme JinakZískat trénink

👩 Můj příběh

Eva Cikrytová: Zdravý jídelníček mi změnil život

Opravdu, bez nadsázky. To, s čím si u mě neporadila moderní medicína za 20 let, zmizelo po změně jídelníčku během pár let.

Právě proto sdílím myšlenky Jíme Jinak a ukazuji, že jídelníček léčí, když jej vyladíme. Přestaneme zanášet tělo chemií z jídla, překyselovat ho a dodáme mu minerály a živiny pro regeneraci. Zvládne to opravdu každý, komu záleží na svém zdraví a zdraví rodiny.

Dnešní stravování je prakticky monodieta – brambory nebo mouka, maso a v lepším případě kousek syrové zeleniny. Nebo cereálie zalité mlékem. Nebo mé dříve oblíbené zdravé saláty s krůtím masem s jogurtovou zálivkou.

Myslela jsem si, že jím zdravě, jenže zdravotní potíže i nadváha zůstávaly – i když jsem zařadila ze zoufalství cvičení. 🙂 Trvalo mi, než jsem přišla, v čem dělám chybu.

Co jsem změnila? Vrátila jsem se k prvopotravinám bez éček, k čerstvému jídlu, zařadila více zeleniny, obilovin a luštěnin. Naučila se je chutně kombinovat.Fungovalo to. Zhubla jsem, zmizelo akné, migrény, bolesti zad a další neduhy. Doktorka mi vysadila prášky. A co na ty skvělé výsledky říkala? Víte, lékaři na to mají skvělý pojem „spontánní uzdravení“ – a bylo vymalováno 🙂 Ani jsem se nemohla zlobit. Z celého rozsahu studia medicíny je zdravé výživě věnováno asi 20 hodin. Takže nastudováním Klubu získáte o jídle lepší znalosti, než většina lékařů 🙂

 

Tehdy mi došla další věc – o své zdraví se musím postarat sama.

 

Nemohla jsem si to nechat pro sebe. Když jsem zhubla, začaly si všímat i kamarády. Co děláš, a jak, proč, a co vaříš? Ukážeš mi to? Otázek bylo tolik, až můj manžel Roman postavil úplně maličký web, abych se nemusela pořád opakovat. No a za tu dobu web pěkně vyrostl a dnes Romana od vylepšování stránek nemůžu odtrhnout! 🙂

Zvládne to každý. Zdravý jídelníček a vaření jsem zvládla během dvou těhotenství i s malými dětmi. A to jsem neměla žádné materiály, jako máte v Klubu Jíme Jinak, videa nebo návody.

A jestli to je náročné? Když to srovnám s dobou, kdy jsem snídala jogurty, bagety a jedla v restauraci, tak zdravé vaření je časově jinde. Když jsem ale pochopila, že s polotovary daleko nedojdu a nechci je jíst, už mi není líto času stráveného přípravou chutného jídla. A v porovnání s klasickým vařením, mi naše vaření podle receptů Jíme Jinak přijde snadnější.

A jestli utratím za suroviny víc? Ani náhodou. Kupované polotovary jsou vždy dražší, než prvopotraviny, i když jsou v BIO kvalitě. Na začátku jsem samozřejmě musela pořídit zdravé suroviny, nebo dochucovadla. To bylo jednorázově a vydrží třeba celý rok. Celkově vařím levněji, než kdykoliv před tím.

Všechny tyto informace sdílím, kde se dá. Na internetu, v televizi, v časopisech na konferencích.Mám radost, že se mé snažení dostalo až k vám!

Jak Jíme Jinak funguje

Podívejte se na ty, co s námi změnili jídelníček a zažili proměnu – bez hladu, doplňků i cvičení!
Díky jídelníčku podle Jíme Jinak
  • porozuměli souvislostem
  • shodili kila navíc
  • zlepšili zdraví
  • získali energii

Změnit jídelníček je snadné.A víte co je nejlepší?Můžete začít hned!

890 Kčnebo ZDARMA v Klubu Jíme JinakZískat trénink

Medlinka: Tak je to za námi a vlastně před námi…. naučila jsem sebe i děti jíst i myslet jinak. Máme se tu doma daleko víc rádi, lépe se nám komunikuje, děti jsou otevřenější, manžel i já jsme milejší. To je změna, kterou jsem teda absolutně nečekala, ale potvrzuje, že jsme to co jíme.

Lucie: Od doby, co jste začali dělat tyhle super kurzy – Jarní očistu a Vánoce jinak, jsem nevynechala ani jeden, a stále je co zlepšovat. Mám moc ráda tu atmosféru tady, to sdílení, rady, pomáhání si. Ještě jednou moc díky 🙂

Beagil: Vařím podle vašich receptů a celá rodinka je z toho nadšená, všem nám chutná. I když si dám na talíř víc, necítím se přejedená, ani mi není těžko, je mi fajn. V receptech jsou tak krásně zakomponované všechny chutě. A revmatické bolesti ustupují bez léků.

Hanka: Shodila jsem 7 kg, je mi celkově lépe, nebyla jsem ani jednou nemocná a hlavně jsem mohla úplně vysadit prášky na spaní, bez nichž jsem neusnula.

Magda: Jsem moc ráda, že jsem s vámi všemi v Jarní očistě, připomenutí čehokoliv je přínosné a výsledky se dostavují okamžitě. Paráda

Mirka: Vaše stránky jsem okukovala delší dobu, ale až v únoru jsem si řekla, zkusím očistu! Poslední roky mám problém se železem – daruji krev, dostávám pilulky, mám jíst hodně hovězího masa, bla,bla,bla…… Inspirace jako blázen, očistu dám, zhubnu, krevní obraz bude na jedničku!Výsledek? Očista v pohodě, občas nájezd na čokoládu, nějaké to kafe, 9 kilo dole, odběr krve super vyšel bez pilulek, bez masa, no fakt to funguje,díky moc!!

✨ Kde jste nás viděli

Česká televize - Sama doma, Dobré ráno

ctct

TV Nova - Magazín Víkend

tv-nova-logotv-nova2

TV Barrandov