Dnes o půlnoci zavíráme vstup do Jarní očisty » Jíme Jinak

Dnes o půlnoci zavíráme vstup do Jarní očisty

Autor , Rubrika Právě se děje, 15.03.2017

letošní program Jarní očisty už je v plném proudu. Dnes o půlnoci končí přihlášky a právě proto píšeme. Pokud zatím váháte a přitom vás to láká, máte právě teď poslední příležitost!

A jak to v Jarní očistě aktuálně vypadá?

 • Veronika: Ahoj, tak první týden bez masa byl úplně v pohodě – ač jsem se bála, že na mě postupné vyřazování bude málo přísné a nebudu hubnout tak mám kilo a půl dole a je to hodně viděthubnu přesně tam, kde chci a kde mi ty podzimně-zimní špeky vadily! takže mám obrovskou radost – nestresuju se vařením obědů, večeře se mnou většinou jí i 4letý syn – další důvod k radosti 🙂 nakličuju řeřichu a baví mě procházky a jak je už hodně cítit jaro. Obvyklá únava nepřichází, dokonce se musím nutit chodit včas spát, jinak bych bděla klidně přes půlnoc. takže děkuju a těším se na další radosti!
 • Estellka: Pripojila jsem se pozde, ale prece… 🙂 Vzdyt ja uz bych si to bez Vas neumela ani predstavit, Evi a Heli (a Romane).. 🙂 Jsem stastna, ze jsem tu s Vami!!! 🙂 Uz ted se nemuzu dockat, jak se zase priucim necemu novemu!!  🙂 MOC Vam fandim.. s laskou Estellka
 • Janapelka: Mám velkou radost, že si už s manželem na těchto jídlech pochutnáváme oba, dokonce jsme měli asi před 2 týdny maso a vůbec mu nechutnalo, že prý by si radši dal fazole nebo něco.

Tak vidíte, jde to s radostí a první úspěchy jsou tu! 🙂 Zvládnete to také!


Jarní Očista 2017 – Letos nově s online vařením!

 

Naskočte do Jarní očisty

 

 

 • Otevíráme JARNÍ DETOX program!

  Pojďte si s námi vyčistit tělo, duši i bydlení.

  • Detoxikujeme tělo
  • Zhubneme bez hladovění
  • Naučíme se zdravě vařit
  6x online video vaření a letos nová videa i jídelníček. Podívejte se na video.

  Prohlédnout
 • 5 komentáře. Jak to vidíte Vy? Napište.

  Evi,děkuji za odpověd,už jsem to vyřešila.

  Chtěla jsem se zeptat,kde se dá sehnat ta šikovná rozptylka,co měla Eva ve videoreceptu. Dneska jsem dělala pomazánku z porku,tofunézy a uzeného tofu,mame ji moc rádi. Taky se manželovi povedl užasný pikls z tuřínu,mrkve a červené řepy.

  Tak to je super zpráva, Radusko, protože víme, že vy jste s námi v programu taky.

  Dobrý den Evo a Helo,dneska jsem se chtela podívat,co nového mě čeká ale bohužel, nemůžu se přihlásit,nevím kde je chyba prosím o radu,děkuji Hanka.
  P:S:-kurz mám placený.

  I já mám nějaké to kg dole. Do stravy zařazuji hodně červenou řepu, cizrnu, zeleninové polévky

  Jíme Jinak