Vaše nejčastější otázky o Klubu Jíme Jinak

 1. Co v klubu najdu?
  Klub Jíme Jinak je  exkluzivní místo, kde získáte videorecepty, jídelníčky, nákupní seznamy, výzkumy, rozhovory s odborníky, unikátní informace a mnoho dalšího. Součástí klubu je poradna, kde odpovídáme na vybrané dotazy. Všichni členové klubu získají jako bonus velké slevy na nákupy knih, kuchyňských spotřebičů. Vstupenky zdarma na vybrané festivaly a setkání členů Jíme Jinak.
 2. Jak klub funguje?
  Jakmile uhradíte členství aktivuje se vám přístup do klubové sekce. Po přihlášení uvidíte v klubové sekci všechen obsah, který je řazený do rubrik. Každý měsíc pak přibývají nová témata, recepty, rozhovory a další obsah. Pravidelně vypisujeme několik témat na přání, o kterých můžete hlasovat. Vítězné téma zpracujeme a umístíme do klubové sekce. Můžete se také ptát v komentářích pod jednotlivými tématy a my vám odpovídáme. Klub je živé místo, kde můžete sdílet své zkušenosti a inspirovat se od ostatních.
 3. Co když klub není pro mě?
  Pokud po týdnu zjistíte, že v klubu není, co jste čekali, napište nám to. Vrátíme vám celou částku zpět. Nemusíte nic vysvětlovat.
 4. Kolik klub stojí?
  Členství v klubu stojí 250 Kč měsíčně a objednává se na rok. Je možné je koupit jako předplatné po měsících nebo najednou (tj. 3 000 Kč).  Měsíční předplatné není možné kombinovat s výhodami pro roční členy. (např. prodloužení klubu o rok za polovinu).
 5. Jak funguje měsíční předplatné?
  Klubové členství můžete objednat na jako měsíční předplatné po 250 Kč – automaticky z karty. Více najdete tady.
 6. Jak mohu využít členské výhody a slevy?
  Přejděte na stránku výhody pro členy. Najdete tam jak slevy pro registrované, tak pro členy klubu, včetně postupu, jak je uplatnit. Pro zobrazení postupu se, prosím, přihlaste.
 7. Když už členství mám, mohu si jej prodloužit?
  Ano. Členství můžete prodloužit kdykoliv. Prodlužuje se ode dne, kdy vám členství končí (do kdy máte členství zjistíte v menu klubové sekce). Objednáte-li roční členství, prodlouží se platnost členství o 365 dní.
 8. Dá se zaplatit členství ze Slovenska?
  Ano. Před odesláním změňte v objednávkovém formuláři zemi na “Slovensko” a poté se vám v platební bráně zobrazí možnosti platby v EUR.

Objednat členství
nebo zjistěte o klubu více.

Nebudete-li spokojeni, peníze vrátíme