Eko domácnost za super ceny od Econea.cz » Jíme Jinak

Eko domácnost za super ceny od Econea.cz

Autor , Rubrika Výhodné nákupy, 12.10.2017

Štítky:, , , , , , , , , , , ,

Provozovatelé eshopu Econea.cz mají podobnou filozofii jako my, proto jsme se domluvili na spolupráci a domluvili pro vás 20% slevu na celý jejich sortiment - eko drogerii, hygienu, kosmetiku, nádobí, termosky, výbavu pro miminka, módu, kuchařky, mlýnky na obilí a mnoho dalšího. Možná tu můžete udělat první vánoční nákup :-)

S Pavlem a Martinem jsme se dostali do kontaktu díky festivalu ekologických filmů, který jsme pořádali začátkem roku. Já objevila super eshop se spoustou zboží, které už dávno kupuji na jednom místě, a stejně naladěné lidi jako jsme my. Slovo dalo slovo a máme pro vás príma slevu na nákup.

Nemusíte hned měnit celý svět

„Nemusíte hned měnit celý svět. Stačí začít u sebe. Malými kroky.“ To je slogan, který mají provozovatelé eshopu na hlavní stránce. Mluví mi z duše v mnoha ohledech. Pavel a Martin říkají: „Hrdinové a hrdinky jsou všude. Stačí udělat ten první krok. Stejně jako se malé dítě učí chodit, učí se i dospělý člověk postupně nekupovat vše, čím ho hypnotizuje reklama. Řada produktů totiž na životní prostředí působí jako mor – a to doslova. Náš e-shop s ekologicky šetrnými výrobky nezmění svět mávnutím kouzelného proutku. Ale dokud nezačneme sami u sebe, nezmění se nikdy nic.“

Váš vlastní dopad na planetu Zemi

Pro nás jste hrdiny už tím, že jíte jinak. Není to totiž dobré jen pro naše zdraví, ale i pro naši planetu. Méně odpadů, méně průmyslu, méně chemie, čisté zemědělství,…však víte. To všechno znamená jíst jinak. A vaše dotazy na vhodnou kosmetiku, prací prostředky a nádobí nás přesvědčují o tom, že se zajímáte o věci kolem a že chápete souvislosti.

Právě s tím se snaží Econea pomoci. Vybírá kvalitní suroviny: „Trvalo nám téměř rok, než jsme z tisíců produktů vybrali opravdu ty šetrné.“ říkají Martina a Pavel. Zboží je recyklovatelné, kompostovatelné nebo vyrobené z recyklovaných materiálů. Stejně jako je zmatek v informacích kolem jídla, je i zmatek kolem ostatního zboží na trhu. „A přesně s tím vám pomáháme: soustředit se na malé krůčky a změny v každodenním životě. Nemusíte hned číst vědecké studie. Stačí nás sledovat, přinášíme konkrétní inspiraci a užitečné tipy. Pak přijdete na to, že cena za eko výrobky se vám vlastně několikanásobně vrátí. Sami se rozhodněte o vašem vlastním dopadu na planetu Zemi. Buďte hrdinkou či hrdinou vlastního života! A my vám to usnadníme tím, že vám na vše dáme 20% slevu až do konce roku.“ říkají Pavel a Martin.

Co na Econea.cz najdete

Takže neváhejte a běžte to prozkoumat. Sortiment je skutečně široký. Od ekologického praní a mytí, eko kosmetiky, přes hygienické potřeby, až po kancelářské potřeby tu najdete takřka všechno, co byste mohli potřebovat.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak a účastníky programu Vánoce jinak

Do konce roku sleva 20% na jakýkoli nákup. Nabídka platí pouze pro členy Klubu Jíme jinak a účastníky kurzu Vánoce jinak.  Heslo pro uplatnění slevy v eshopu www.econea.cz je [ přihlaste se ] . 

Akce trvá do 31.12. 2017.

 • materiály

  SERIÁL: Jak na zimu?

  Víte, jaké změny je potřeba v jídelníčku udělat?

  • Ukážeme vám klíčové souvislosti pro biologickou zimu
  • Jaké konkrétní potraviny patří do zimního jídelníčku
  • Jak ledviny ovlivňují náš život jak je posílit.
  Přihlaste se a pošleme vám seriál na e-mail.

  Chci poslat seriál ZDARMA
 • 14 komentářů. Jak to vidíte Vy? Napište.

  Neli

  Je možné do konce roku využít nákup víckrát se slevou? Už jsem nakoupila, zamilovala jsem si n9vý prací gel, tak bych ráda ještě další zásobu s tak v´raznou slevou..

  Díky za připomenutí slevy na ESBITKY :-), už dlouho po nich pokoukávám a čekala jsem zda někde nenajdu nějakou slevičku. Poradíte mi prosím s velikostí? Chtěla bych na jídlo pro sebe, tedy do práce nebo výlety asi oběd nebo večeře. Nevím, zda půl litr je dostačující, či raději vetší. Děkuji

  Já si pro jistou koupila od každé jednu. Na polévku k snídani mi stačí 0,5L, pokud jdu do prace na 8 a víc hodin beru si 0,75L. Asi bych užila víc těch půl litrových.

  Helenko,moc děkuji za odpověď. Ještě mě napadá jedna praktická otázka. Již dlouho řeším prkénko,mám jedno z obchodu,už dosluhuje a pak jedno od truhláře ale to se kroutí a je malé,odkud máte prosím prkénka. Ikea mi nepřijde kvalitní a tápu,říkám si,že by to byl hezký jezisek. Děkuji 🙂

  Já mám zrovna bambusové z Ikei :).

  My máme také jedno,takové s drazkou na jedné straně a ohybem na druhé,velké a to se zkroutilo.jedině ze by bambus funguval jinak s vlhkostí a nekroutilo se to. To je věda takové krájecí prkénko :). Díky

  Není nad kus pořádného dřeva 🙂

  Neli

  Juhuu, veliké díky, objednáno včetně vánočních dárků (zdravé lahve pro celou rodinu 🙂 )

  Tak to už jste s Monimar dvě, co mají první vánoční dárky. Respektive Monča už má prý i zabaleno 🙂 Zdravé lahve jsou dobrý nápad, taky asi dokoupím holkám.

  Neli

  Tak k balení ještě je cesta 🙂 letos si chci dát záležet, aby to byly hodnotné dary a jen pár.. ještě bych nám ráda pořídila nějakou termosku a esbitku, na ty teď sleva asi není, že? Nebo jsem přehlédla?

  Na Esbitky platí pořád sleva a pro členy klubu JJ výrazná. http://www.jimejinak.cz/vyhody-pro-cleny-jime-jinak/

  Neli

  Děkuji!

  Profilová fotografie na Facebooku

  Och ja blazen jsem nadsene udelala velikou objednavku a slevu jsem tam zapomnela vyplnit. Doslo mi to az kdyz bylo zaplaceno. Za hloupost se holt plati.

  Ivo, to nebude problém, zkontaktujte je co nejdříve, omluvte se, pošlete jim kód a email, kdyžtak se za vás zaručím.

  Zobrazit všech 14 komentářů

  Jíme Jinak