Domů > O nás

Dejte nám vědět

Líbí se vám, co děláme? Ozvěte se, prosím.

Chceme od vás slyšet více :-) Možná si říkáte, že těch pěkných reakcí už je dost o jiných a tak nám nepíšete. Napište nám, prosím. Rádi o vás uslyšíme, dobíjí nám to baterky.

  • Líbí se vám něco?
  • Baví vás naše recepty?
  • Podařilo se vám shodit?
  • Zlepšilo se vám zdraví?
  • Chcete nás pochválit?

Nenechávejte si dobré zprávy pro jen sebe. Chceme to vědět! Napište nám to do komentářů a inspirujte ostatní.

Komentáře

Klub

Ahoj Romane, nejdříve posílám velkou pochvalu. Stránky jsou moc hezké, propracované a po pár dnech jsem tu jako doma. Ale vzhledem k tomu, že celý den pracuji na počítači, tak mám ráda, když mám vše na pár kliků a musím co nejméně klikat a hledat :o) a proto píšu. Nebylo by možné u receptů, které mám v oblíbených abych to viděla už v náhledu a nezjistila to až po rozbalení receptu? Ve volných chvilkách si prohlížím recepty a označuju si je, ale kolikrát jsem již zjistila, že daný recept, už mám označený. Snad jsem to napsala srozumitelně 😁😁😁.
Díky moc Romana

Klub

Milý Romane, Evička mi poradila, abych Vám napsala sem,. Snad si budu pamatovat, co jsem Vám napsala ráno. Jste dobrý ajťák, je to vidět na stránkách JJ. Já jsem bývalá ajťačka, exmanžel a syn v tom jedou pořád. Už Vás někdo za stránky JJ pochválil? Já Vás chválím👍. Mějte se krásně🙋‍♀️🥰😘😘😘

Ukázat další komentáře