Domů > O nás

O Jíme Jinak

Jsme nadšení propagátoři zdravého životního stylu. Milujeme čerstvé jídlo a zeleninu. Rádi inspirujeme a sdílíme tisíce receptů zdarma.

Jsme nadšení propagátoři zdravého životního stylu. Ukazujeme cestu, jak lze chutně, zdravě a prakticky vařit tak, aby nám bylo lépe na těle i na duši. Vaříme bez masa, mléčných a živočišných výrobků, bez bílé mouky a bez cukru. A co tedy jíme abychom byli štíhlí a zdraví? Podívejte se na naše recepty :-)

Píšeme články, recepty, natáčíme videorecepty a rozhovory s odborníky, točíme online vaření a pořádáme online kurzy. Našimi kurzy už s nadšením a skvělými výsledky prošly tisíce účastníků. Některým Jíme Jinak doslova změnilo život. Více o našich kurzech.

A kde jsme kromě internetu ještě vidět? Třeba v televizi, rádiu a časopisech.

Web navštíví ročně přes 2 miliony lidí – jsme obrovská komunita podobně naladěných lidí. Děkujeme vám, že jste tu také!

Reflex.cz: Eva Cikrytová hostem pořadu Prostor X

Reflex.cz: V jídle je skryté nebezpečí, může i za rakovinu. Vím, co změnit, mě to uzdravilo, stačí dny, tvrdí lektorka Jíme Jinak.

 

Jak to máme v Jíme Jinak

  • jíme tak, abychom si nezatěžovali organismus
  • vhodným jídelníčkem předcházíme nemocem a léčíme se
  • fandíme přirozené stravě a máme rádi prvopotraviny
  • chráníme přírodu
  • vracíme se ke střídmé kuchyni našich prababiček
  • inspirujeme se tradiční čínskou medicínou
  • upozorňujeme na rostoucí trendy obezity a nemocnosti
  • ukazujeme, jak vařit zdravě a opravdu chutně
  • vymýšlíme recepty, píšeme články, točíme videorecepty, ptáme se odborníků
  • děláme online kurzy dostupné pro každého

Mrkněte na videa, kde vám vysvětlíme víc a přidejte se i do našeho video kurzu zdarma.

Kdo Jíme Jinak vydává a platí provoz

My sami. Nestojí za námi žádné vydavatelství, ani sponzoři. Vše vymýšlíme, děláme a platíme sami. Vaší účastí v kurzech nebo Klubu Jíme Jinak nám pomůžete získat prostředky, abychom pro Vás dále mohli dělat nové recepty a užitečné články, které čtete na webu úplně zdarma. Zvažte účast v některém z našich skvěle hodnocených online programů a podpořte Jíme Jinak, prosím. Děkujeme! 

Tým Jíme Jinak je jen pár lidí :-)

Eva Cikrytová

Narodila jsem se s vrozenými vadami ledvin a močových cest. Svoje první narozeniny jsem oslavila na operačním stole. Následovaly další operace, narkózy, léky. Chronickou rýmou, akné, angínami, záněty močových cest, bolestí zad a podbřišku, pískáním v uších a mnoha dalšími už ne tak vážnými potížemi jsem trpěla přes 30 let. Klasická medicína mi neuměla pomoci a potíže a operace přibývaly. Prekanceróza na děložním čípku, plicní embolie, šílená únava, smutek, chronická nevyspalost. Zásadní zvrat přišel se změnou jídelníčku. Můj život se otočil opačným směrem. Přestala jsem se cítit jako chodící mrtvola. Začala jsem žít a navzdory genetice se zbavila léků, injekcí na ředění krve i nálezu na čípku. Je mi čím dál lépe, konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh.

Roman Cikryt

Před pár lety jsem jedl jako 95% Čechů. Začal jsem jíst jinak velkou náhodou. Pracoval jsem z domu po 3 dny a jedl vše, co uvařila Eva. Po návratu ke klasickému jídelníčku jsem viděl takový rozdíl, že jíst jinak mi zachutnalo napořád :-) Shodil jsem přes 10 kilo a bez cvičení mám sportovní postavu. Starám se o naše stránky, fotím jídla, točím a stříhám videa, vyrábím online programy, starám se o naše čtenáře a o tisíc dalších věcí, které sice nevidíte, ale jsou potřeba, aby vše běželo, jak má. :-)

Vlaďka Riegertová

Vlaďka je prostě zlatíčko, bez ní by to prostě už nešlo. Pečlivě se stará o všechny naše čtenáře a členy programů. Je tu pro vás. Pomůže vám, když se vám nedaří přihlášení, objednávka nebo cokoliv jiného.

Samozřejmě spolupracujeme i s dalšími šikovnými lidmi. Pokud se vám líbí, co děláme a máte co říct nebo umíte něco, co nám zatím chybí, ozvěte se. Můžete vymýšlet zdravé recepty, psát články o zdravém životním stylu, pomoct nám se sociálními sítěmi a s šířením myšlenek Jíme Jinak. Realizujte se s námi. Třeba to nakonec bude práce vašich snů! :-)

Kde jste nás viděli

Jak s námi můžete být v kontaku

Sdílejte stránky Jíme Jinak, prosím.