Pepa si neuměl představit život bez masa nebo rohlíků. Jak to jeho žena dokázala, že začal jíst s ní? Tyhle sympatické lidi jsem potkala onehdy na festivalu. Tehdy mi Pepova žena Irena ukázala v telefonu starší fotku a já nevěřila svým očím. Pak mi poslali další, na které je Pepa se svou dcerou před a po změně jídelníčku. Vyprosila jsem si zveřejnění, protože to prostě musíte vidět!

V jednom z loňských komentářů Pepa napsal:IMG_0363

„Náš příběh? Ten začal již dávno, jen cesta byla strnitá a dlouhá. Dnes jdeme po pěšince, která nás každý den překvapuje (mile).  Na tuto pěšinku a k JJ nás přivedla náhoda, která začala v podobě Antonie Mačingové a jejímu heslu Najezte se do štíhlosti. Dali jsme se na zeleninovou cestu (harmonizující stravovací program) a po dvou týdnech, kdy jsme jedli vlastně jen zeleninu a sýr nám došlo, že takhle to dál nepůjde.

Jak už to tak bývá běžel pořad Sama doma a v něm zrovna vařil Jan Londzin. Od tohoto vedla cesta přes jeho jídelnu k Vám do klubu JJ. Ze začátku čerpala manželka informace jen tak z povzdálí a nemohlo to dopadnout jinak než členstvím v JJ. Já jsem se přidal k manželce a tuto jen tiše podporoval. Dnes jsem překvapen, že to jde. Samotného mne překvapuje, kolik mám energie z jídla, které někdy nejsem schopen ani zařadit.

Už vůbec jsem si nedokázal představit, že nezakousnu rohlík. A zjištění? Jde to a navíc se cítím skvěle. Jestli byla dnes tří měsíční cesta strnitá? Pro mě né. Já mám vždy připraveno plnohodnotné jídlo, které nejenom, že je dobré, ale i pěkné 🙂.

Podle vlastní zkušenosti mohu doporučit nic nehrotit, protože musím přiznat, že čím méně jsem byl do něčeho nucen, tím více jsem to chtěl. Tak pěkné talíře přece nemůžou být špatné a ze začátku jsem si říkal, že můžu někde zakousnout něco navíc. Neměl jsem potřebu někde něco zakousnout a dnes se těším, co pěkného bude připraveno na talíři.

Z myšlenky, že si někdy něco někde dám se stal problém, chutě mi dnes neuspokojí žádné rychlé občerstvení.

 

A k fotkce, na kterou si schválně vzali pro srovnání stejné oblečení, připsal Pepa tento komentář:

Na fotce je zachycena proměna člověka, který si nedovedl představit existenci bez masa. Dnes s úsměvem si říkám, že dříve jsem tam měl jitrnici a dnes brokolici. Proměna to byla neuvěřitelná a můžete to povídat komu chcete a stejně nikdo nevěří. Jen ti co si to vyzkoušeli, vědí, že to funguje. A stejně už ani nemám potřebu to někomu povídat. Důležité je, že já vím a otázky typu: „Proč?“, „Co z toho máš?“, nebo „Jak to můžes vydržet?“ už doopravdy neřeším, jen se usmívám a jsem spokojenej, že je mi fajn.

ZDARMA: Seriál "Hubneme do plavek"

Měníme jídelníček a hubneme do plavek

Tipy na hubnutí, strava během dovolené, vliv léta na naše tělo, jak na letní jídelníček, nejčastější letní chyby, VIDEO:Hubneme do plavek (vidělo už 3 000 lidí)

 

Zjistit více

11 komentářů. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  1. Asi se Vám bude zdát, že to napíšu hustě, ale tak to fakt je – pánovi už rostla vepřenka. Chlapi, jak víme, tolik netrpí na zvětšování v oblasti zadku a stehen, mívají maximálně bříško a právě vepřenku. Oteklý obličej a krk. Zastávám názor, že společně s vepřenkou přichází také zdravotní komplikace. Pepa to fakt vyšvih. Vrátily se mu hezké rysy obličeje a zahodil 10 let. Sem budu dávat odkaz, aby klucí pochopili, o čem je řeč. Dobrá práce.

  2. Děkujeme za pochvalné reakce a milá slova. Kráčíme dál a potkávat se s úžasnými lidmi je moc fajn. Proto velké díky Vám všem, kteří nám jste velkou inspirací 😊

  3. Pepo, jsem moc ráda, že jsem tebe a tvou ženu Irenku osobně poznala, a měla tu čest sedět u jednoho stolu ve Františkách 🙂 , fandím celé Tvé úžasné rodině. Jen tak dál, jste skvělíííí !!!!!!

  4. Tak to je naprosto úžasné. Na té fotce vpravo by měli vypadat o dva roky starší, že? Dík za Váš příběh. Sluší Vám to!

  5. Pepo, díky moc za odvahu. Z Verči je kočka a z vás kočičák 🙂 Přátelé, doporučuji fotku poklikem otevřít a prozkoumat!

      • Kdyby jen pleti, mě přijde, že prošla totální proměnou, věřím, že kdo ji delší dobu neviděl, tak ji po změně nemusel vůbec poznat 🙂

  6. Zobrazit všech 11 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh