PS: Jak jíst tak, aby ti bylo dobře?
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
A jak vaříte v kempu vy?🤔 Těšíme se na vaše poznatky a zkušenosti v komentářích!
Přidej se k 20 000 lidem, kteří už jedí jinak a spusť si kurz zdarma. Zjistit více
Vyzkouším, děkuji 🙏 Opékám jakékoli oříšky nebo směs na pánvi, potom přidám rýžový slad nebo javorový sirup a lžíci shijo koji, zamíchám a potom dám na 10 min do trouby. Jsou excelentní.
Komentáře
Jej vy jste milí a krásní, bezva video 🫶🏻 hned bych si nechala líbit takovou snídani 🙏🏻
Před chvílí jsem to viděla na YouTube, dobrý 😁🙂👍