Kvůli zánětu štítné žlázy se mi po třetím porodu nedařilo zhubnout posledních pár kil z 30, které jsem v těhotenství nabrala. Jarní očista mi pomohla nejen s kily ale taky se spánkem a lepší psychikou. I manžel je nadšený  - shodil 4 kg. Děkujeme!

Druhý pokus

Loni jsem to nedala na plné čáře a po celý rok do Jíme Jinak jen tak nakukovala. Letos jsem to v plánu ani neměla, nicméně už nějaký měsíc jsem se vracela ke zdravému stravování a tak, když na mě vybaflo blížící se datum konce předplatného Klubu Jíme Jinak, automaticky jsem to předplatila i s Jarní očistou. Sama nechápu, jak rychle ten měsíc a půl Jarní očisty utekl. Co se za tu dobu událo, nemůžu ani popsat!

Změnila jsem toho hodně

Zapadl díl skládačky do mé celkové změny a já se po letech konečně odhodlala upustit od masa a mléčných výrobků. Vlastně to jediné, čeho jsem se nevzdala, je kvalitní mletá káva, to prostě nedám:)) Občas zhřeším, ale převážně dobrotami z Jíme Jinak :) Přiznám se, když jsem si dala kupované tyčinky, šla jsem je vyměnit za čerstvý kváskový chléb :)) Víno mi už tolik nechutná a na maso ani mléčné výrobky nemám ani pomyšlení.

Zlepšila se mi postava, spánek i psychika

Ačkoliv mi kvůli vysokému pulsu nasadili léky a beru i prášky na sníženou funkční štítné žlázy, je mi lépe. A můj cíl je jasný – obejít se bez léků.
Rozdíl na fotkách označených „před“ a „po“ možná není markantní, nicméně, jak můžete vidět na ostatních fotkách, při třetím dítěti jsem nabrala skoro 30 kg právě kvůli rozjezdu zánětu štítné žlázy a nemohla jsem se dlouho zbavit posledních pár kil. Teď se váha hnula o 3 kg a ubylo přes pas, boky i břicho 6 cm.

Kromě váhy se určitě změnil psychický stav. Ale já na sobě změny pozoruji už delší dobu. Beru tohle vše jako cestu, jako skládačku, do které mi jednotlivé kousky zapadají. Spánek se mi zlepšil též. Mám velký problém s hlubokým spánkem a zlepšil se mi v řádu o desítky minut, což je už znát :)

Chci vám poděkovat. Manžel má dole 4 kg a je nadšený, mně, jak jsem už psala, zapadl jeden z posledních dílů skládačky v mé cestě za proměnou duše i těla. Mám před sebou ještě kus cesty, ale jak někdo moudrý řekl – cesta je cíl :)

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

    • To rozhodně stojí, protože Lucka se v Jarní očistě tak pročistila, že čeká další miminko! :-)Takže být vyspaná a v pohodě bude u čtvrtého miminka víc než důležité ;-)

  1. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekSnídaňové cereálie pod lupou: Ještě je jíte?
Další článekNepečený jahodový dort