Domů > Online kurzy > Podzimní detox > Blog Podzimního detoxu

Povídarna je v provozu!

Vytvořili jsme pro vás místečko, kde si můžete povídat. V sekci Sdílení přibyla Povídarna. Takový nezávazný chat na všechna možná témata, jak jste si v minulých letech přáli. Do Poradny tedy prosím dávejte jen dotazy na nás z Jíme Jinak, radit samozřejmě můžete všichni. A do rubriky Jak vám to jde? nám určitě pište o svých úspěších. Těšíme se na zprávy od vás!

Pro členy programu Podzimní detox

Prozkoumat

Vyzkoušejte 8 týdenní podzimní detox, díky kterému prožijete letošní Vánoce v klidu a pohodě. Upravíme jídelníček, naplánujeme Vánoce a odpočineme si.

Jak program hodnotí účastníci

Be.tuzka: Konečně jsem našla někoho, kdo mě pořádně nakopnul :-) Už takovou dobu se snažím přejít na JINOU stravu, ale nikdy jsem nebyla schopná vydržet. Holky děkuji, mějte se :-)
Mkubatova: Ahoj holky, moc děkuji za skvělý kurz. Sice jsem se zdaleka nedržela všech Vašich doporučení, ale stejně mi kurz moc pomohl si vše utřídit, zařídit a nyní mi zbývá pár restíků, ale já nemám hlavně žádný stres. Včera jsem potkala sousedku a na můj dotaz, jak se máš, vydechla a zničeně odpověděla „vánočně“:-(. Já se ale díky Vám mám opravdu vánočně! Holky, krásné Vánoce všem! Od chvíle, kdy jste mi vstoupily do života, je všechno mnohem lepší :-)

Podklady pro kurz

K zdárnému dokončení vám pomohou i naše materiály. Některé znich si můžete přečíst již dnes, jiné se budou odemykat jak budete procházet kurzem.

Poslední komentáře v kurzu

Komentáře

Kurz
Kde najdu bonus...
Kurz
Ahoj ve spolek....
Ukázat další komentáře