Nejčastější otázky

Podívejte se na 4 minutové video, co umí nás web a kde co najdete.

 1. Proč jsou některé články zamčené (placené)Zobrazit
  Web Jíme Jinak obsahuje, kromě základního, také prémiový obsah – klubový. Klubový obsah vidí pouze členové, kteří uhradili členství.
  V klubovém obsahu jsou mnohem podrobnější informace, konzultace s lékaři, videorecepty, jídelníčky, nákupní seznamy a další. Více informací o klubu.Tento web není provozován žádnou korporací, nadací ani nemá žádné sponzory. Díky tomu můžeme psát svobodně o všech věcech, které s jídlem a zdravím souvisí. Web je také kompletně bez reklam. Na webu jsou materiály, jejichž zpracování nám zabralo a stále zabírá spoustu času (příběhy, rozhovory s odborníky, rešerše, videorecepty, atd.). Chceme se i nadále webu plně věnovat a odvádět dobrou práci. Právě proto vás potřebujeme. Koupí klubového členství nás podpoříte v rozvíjení webu. Děkujeme.
 2. Nemohu se přihlásit do svého účtu (neznám heslo)Zobrazit
  Přihlášení potřebujete, pokud se účastníte našich online programů nebo máte zakoupeno předplatné. Po objednání programu vám web automaticky pošle registrační email, který obsahuje přihlašovací údaje – jméno a heslo. Přihlásíte se z hlavní stránky kliknutím na odkaz přihlásit vpravo nahoře. Pokud se vám nedaří zadat heslo, zkuste jej překopírovat z registračního emailu (nekopírujte mezery před a za heslem, jen znaky). Případně si nechte poslat nové heslo. Pokud nefunguje přístup ani po změně hesla, zkuste, prosím, vyčistit cookies prohlížeče podle tohoto návodu – https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=cs. Pokud se vám stále nedaří, kontaktujte nás.
 3. Zakoupila jsem členství nebo online kurz, ale do placené sekce nemohu (je stále zamčená)Zobrazit
  Přístup se zapne, jakmile platba dorazí na účet platební brány. Platby kartou dorazí ihned, bankovní převod během 2 dnů. Po zaplacení vám přijde potvrzení o přijetí platby a uvítací email. Pro vstup do placené sekce musíte být přihlášeni (jinak vás web nepozná). Přihlašte se do svého účtu, pro který máte aktivováno členství nebo online kurz. Jakmile jste přihlášeni, uvidíte v hlavičce webu své  jméno nebo přezdívku (vpravo nahoře). Poté můžete přejít do placené části. Vstup do klubových sekcí je v horním řádu webu. Můžete vstoupit i přes tyto odkazy: Klub Jíme Jinak nebo Online Kurzy. Pokud vám dorazilo potvrzení o přijetí platby a přesto je klubový obsah zamčený, odhlaste se, a znovu přihlaste, prosím. Web si pamatuje některá nastavení a možná se nestihl zaktualizovat. Dále se může stát, že vám platební brána platbu vrátí kvůli překlepu ve variabilním symbolu. V takovém případě proveďte objednávku znovu. Pokud stále přístup nemáte, napište nám, prosím, na podpora@jimejinak.cz. Uveďte svůj registrační email a číslo objednávky, prosím. 
 4. Mám dárkový poukaz na nákup členství v klubu Jíme Jinak a nevím, jak jej použítZobrazit
  Přejděte do eshopu a vyberte si roční členství v klubu Jíme Jinak. Před odesláním objednávky zadejte do příslušného políčka „slevový kód“, který najdete na dárkovém poukazu (písmena a čísla). Objednávka se poté přepočítá. Pokud poukaz pokryje celou částku, po dokončení objednávky se klub automaticky aktivuje.
 5. Jak si mohu nastavit fotku ke svému profiluZobrazit
  Svou fotku můžete vložit podle tohoto návodu. Pokud používáte službu Gravatar, vaše fotka se zobrazí automaticky. 
 6. Nechodí mi od od vás zprávy nebo jsou ve spamuZobrazit
  Posíláme vám jen vyžádané e-maily, jelikož jste u nás registrovaná na webu nebo nebo v našich programech. V e-mailech uvádíme svá jména, digitálně e-mail podepisujeme. I přes to někdy spadnou do spamu. Pokud je to váš případ upravte nastavení vaší poštovní schránky, prosím. Pokud minete některé z našich e-mailů, může se vám náš program zkomplikovat kvůli nekompletním informacím. Jak nastavit schránku