Domů > Magazín > Blog

Přidejte si fotku k vašemu jménu

Aneb zbavme se příšerky. Jsme moc rády, že nám píšete komentáře. A vždy nás mile překvapí, když se u vašeho nicku objeví místo přiřazené příšerky i vaše fotka. Víme, že nebylo úplně snadné ji ke svému profilu přidat a proto jsme vkládání profilové fotky zjednodušili.

1. Přihlaste se a přejděte na úpravu profilu

avatar0Je vám nejspíš jasné, že pokud chcete měnit příšerku za profilové foto, je potřeba se především přihlásit. Po přihlášení se vám vpravo nahoře objeví čtvereček s příšerkou. 

Vpravo vedle příšerky je odkaz Upravit údajeKlikněte na něj a rozbalí se vám váš profil. Je potřeba zarolovat úplně dolů, kde je fotka se siluetou.

2. Nahrajte fotku

avatar1Klikněte na modrou ikonu “tužky a papíru”. Zobrazí se rámeček, do kterého přetáhněte vybranou fotku. Nahrávejte fotky do velikosti 760 kB.

3. Přetáhněte fotku do rámečku

avatar2Najděte v průzkumníkovi (ve správci souborů) na vašem počítači fotku. Klikněte na ni myší, držte ji a přesuňte ji dovnitř modrého okna.

Nebo klikněte do prostoru uvnitř modrého okna a fotku nalistujte ve vašem počítači.

Nebo, máte-li webkameru, se můžete nechat rovnou vyfotit. Stačí zmáčknout ikonu “foťáku” a povolit vyfocení.

4. Ořízněte fotku myší

avatar3Nahranou fotku můžete snadno upravit. Klikněte do fotky a vyberte si výřez. Označený výřez je světlejší, než zbytek fotky. Výběr potvrdíte stisknutím tlačítka “fajfky” vpravo dole.

5. To nejdůležitější – uložte změny

Úplně na závěr nezapomeňte dole aktualizovat profil, aby se vše uložilo. Pak už místo příšerky budete mít fotku, kterou chcete. A je to.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

martinasmid
25. 11. 2015

tak nejsem idiot, povedlo se, hurá

martinasmid
25. 11. 2015

Asi jsem úplný idiot, ale nepodařilo se mi zbavit se příšerky. Fotka se mi nepřetáhla a když jsem klikla do modrého okna, začal probíhat loading a to běží do nekonečna, vydržela jsem to asi 5 minut. Mimochodem, Heleno, moc krásná fotka!!
Chtěla jsem tam dát svoji fotku a pak vám napsat o problémech, které mám. Je mi 69 let a před 20 lety jsem měla zánět duhovky, byla to ošklivá a zdlouhavá nemoc a já doufala, že už to nikdy nepřijde. Stejně jako vy, jsem posledních 30 let hledala tu zázračnou dietu, která by mě zbavila mých zdravotních problémů. Před třemi lety jsem začala jíst syrovou stravu, bylo léto, mě to chutnalo a hlavně kila padala sama dolů, snad půlkila každý den. Zhubla jsem asi 12 kilo a cítila se skvěle. Přestaly mě bolet klouby a svaly, ale s krevním tlakem to neudělalo nic, spíše ještě stoupl. Potom přišla zima a mně byla taky zima, ale ještě jsem vydržela do jara. Na jaře jsem se pokoušela o půst, což jsem vydržela dva dny a pak málem zkolabovala. Jedla jsem dále převážně syrovou stravy, až jsem si podráždila vlašskými ořechy slinivku, měla bolesti a mastnou stolici. Začala jsem jíst slinivkovou dietu, což je libové maso, vařenou zeleninu atd. Slinivka se uklidnila, ale začaly mě bolet zase klouby a svaly a dostala jsem na jaře 2014 zánět duhovky, na jaře 2015 další a pak ještě dva. V létě jsem nějak kápla na vaše stránky a nadšeně se pustila do “jíme jinak”, moc mi to chutná, trávení je dobré, ale slinivka opět zareagovala na žlutý hrách, vzápětí jsem si prošla ledvinovou kolikou a hned na to dostala opět zánět duhovky, tentokrát do obou očí (současný stav). Nechala jsem si u doktora udělat rozbor krve, aby se přišlo na příčinu. Ukázalo se, že mám vadný gen HLA B-27, se kterým se spojují záněty duhovky, Bechtěrev, artroza a podobně. Doktor mi řekl: s tím se nedá nic dělat. Trochu jsem hledala na internetu a našla jednu studii, která říká, že tento gen na sebe nějak váže bakterii klebsielu a ta ty zdravotní problémy způsobuje. Držet v šachu se prý dá stravou, která neobsahuje žádný škrob, tzn. opět jen maso, vejce, zeleninu, ale žádné obiloviny. Tak jsem z toho trochu přepadlá, myslela jsem si, že jsem tu zázračnou dietu už našla a teď tohle. Jíst maso a mléčné výrobky se mi už rozhodně nechce, ale živit se jen zeleninou?

Ukázat další komentáře