Domů > Magazín > Blog

Diskriminace neočkovaných a petice za transparentnost vakcín

Pokud na sebe cítíte tlak, který vás znevýhodňuje proti očkovaným na Covid, nebo pokud chcete, aby farma firmy odtajnili složení a vedlejší účinky vakcín, můžete se v těchto dnech přidat k petici a k žalobě. Ale spěchá to!

1/ Připojte se k žalobám proti diskriminaci osob neočkovaných proti c-19

Momentálně probíhá u soudu návrh na zrušení části mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, které vytváří z neočkovaných lidí proti covid-19 občany druhé kategorie a nutí je neustále se nechat testovat pro přístup k běžným službám a činnostem – například pokud chcete normálně žít, je nutné se stále testovat.

Pokud máte pocit, že se cítíte znevýhodněni oproti očkovaným, VYJÁDŘETE NESOUHLAS. Stačí doplnit vzor a urychleně poslat. Je potřeba poslat doporučeným dopisem, nebo mailem s elektronickým podpisem, nebo datovou schránkou. Pozor, je potřeba jednat rychle a doručit dopis do 6.8. Nic jiného není potřeba – neplatíte soudní výlohy, neúčastníte se procesu, pokud sami nechcete. Smyslem je podpořit tento návrh, ukázat, že se netýká jen jedné studentky, která žalobu podává.

PODPOŘTE NÁVRH ZDE 

2/ Podepište petici DejaVu.legal – za transparentnost vedlejších účinků vakcín, proti zavedení zdravotního pasu jako nástroje pro nucené očkování

Tváří v tvář současné kampani pro očkování proti Covid-19 vám předkládáme petici, jejímž cílem je získat zcela transparentní údaje o vedlejších účincích vakcín, jakož i smlouvy o nákupu těchto vakcín a mnoho dalšího.

Tato petice řeší:

  • transparentnost vedlejších účinků vakcín
  • transparentnost uzavřených smluv s farma giganty
  • omezování ekonomiky bez patřičných dat
  • je proti snahám úřadů vytvořit očkovací povinnost, a to i prostřednictvím očkovacího pasu
  • zodpovědnost výrobců vakcín, pokud by se ukázalo, že vakcíny jsou vadné

(na stránce je automatický překlad z angličtiny)

PODEPISUJTE ZDE

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Windiq děkuji. Já jsem to našla, ale popravdě těmto názvům nerozumím. Doufala jsem, že třeba někdo “přeloží do češtiny”😁

Nevíte prosím někdo něco o složení vakcín proti Covid? V petici je požadavek o odtajnění složení, ale na netu je volně dohledatelné. Tak mě to trochu mate… Samozřejmě jiná věc je pravdivost toho uváděného složení….

Ukázat další komentáře