Domů > Magazín > Blog

Výzva se blíží. Jdete do toho se mnou?

Od té doby, co jím jinak, miluju podzim, který jsem dříve protrpěla. Znám fígl, jak na podzim nepřibrat a přitom se dobře najíst, svátky si užívat a do jara vstoupit odpočatá. Stálo mě to mnoho bolestných roků, kdy jsem byla nemocná, unavená a Vánoce byly pro mě jen stres. Pokud chcete tentokrát s námi zažít zdravý podzim, klidný Advent a svátky prožívat radostně, tak se k nám přidejte. Každý rok jede podzimní online program, který v pondělí začíná.

Není se čeho bát

Píšu výzva, ale vy, co jste programem už prošli, my dáte za pravdu, že na všechno jdeme velmi něžně a z vesela. Nehoníme výkony, neplníme kvóty, chceme si ten podzim hlavně užít!
Posíláte mi dnes a denně spoustu dotazů, na které vůbec nestíhám odpovídat, ale já myslím, že už všechno o tom programu víte, že se jen bojíte udělat rozhodnutí a přidat se k nám.

Víte, že se dá zvládnout na mateřské, stejně jako v důchodu nebo když jste pracující manažer. Tyhle všechny skupiny lidí se k nám každý rok přidávají a každá si z kurzu vezme přesně to, co v danou chvíli potřebuje. Mnozí se dokonce přidávají každý rok, protože každý rok pracují na něčem jiném. Roční členy Klubu stojí dvou a půl měsíční kurz vždy jen 490 Kč, takže skutečně není co řešit ani finančně.

A jak už také jistě víte, tak tenhle program není zdaleka jen o jídle. Věnujeme se detoxu celkově – děláme pořádek nejen v hlavě, ale i doma, ve vztazích a ve své hlavě. Všechno je dobrovolné, jdete svým tempem, nikdo vás nehodnotí a nehlídá. Můžete své zkušenosti sdílet a můžete zůstat anonymní.
Víte, že jídelníček není nic nezvladatelného, že máme dokonce jiný pro začátečníky a jiný pro pokročilé. Každý rok jsou v kurzu lidé, kteří do té doby nikdy nic zdravého neuvařili. S našimi nákupními seznamy, sestaveným jídelníčkem a video recepty to zvládnou i děti, které už umí číst. Naše děti tahle jídla vaří od 8 let, takže to určitě zvládnete taky. Z příběhů ostatních účastníků víte, že pokrmy jsou chutné, že s námi nikdo nehladoví a že se dost často přidávají i partneři a děti. A že ty změny, které se během pár týdnů odehrávají jsou neuvěřitelné, ale skutečně se dějí.

Já do toho jdu zase

Já sama, přestože jsem autorka tohoto programu, si jej s chutí dávám každý rok znovu. Víte, co nepořádku se v těle, doma i v hlavě během roku nastřádá???? A že ten uplynulý rok byl vydatný na spoustu nepořádku…
Udržet si dobrou náladu a zdravé návyky je někdy skutečně výzva. A v partě dobrých lidí, s vedením a motivací, je to mnohem snazší, než když se o to člověk pokouší sám – ať už je to změna jídelníčku, domácnosti nebo osobní růst. Mě samotnou vaše úspěchy tak motivují, že se pak doma pouštím do dalších a dalších zlepšení, do kterých se mi v září ještě vůbec nechtělo a nebyly v plánu. Síla skupiny je neuvěřitelná. Jestli nemáte dost energie, přijďte si mezi nás cucnout. Já jsem v kurzu osobně přítomná, průběžně odpovídám na vaše dotazy v poradně kurzu a sleduji vaše pokroky. Jako pomocnici na vaše duševní starosti jsem už vloni do Jarní očisty přizvala profesionální psycholožku Zuzku, která bude s námi i tentokrát. Cvičit budeme opět s profi trenérkou Ivonou, kterou jste si oblíbili. Bude to zkrátka prima parta a nebudete na to rozhodně sami. Už teď vidím v přihláškách staré dobré známé, takže kvalitní společnost pro tento podzim je pro všechny účastníky zajištěna ;-)

Vstup je časově omezen

Protože se potřebujeme sladit a protože je kurz vedený, vyrážíme všichni společně v pondělí 16.10.2023 Začínáme přípravným týdnem, kde se psychicky naladíme na změny, nakoupíme si a rozkoukáme se v kurzu. Jíst jinak začínáme velmi něžně od dalšího pondělí, kdy se ještě mohou přidat váhaví opozdilci. Pak program zavíráme a nikdo další už nemůže vstoupit a rušit již rozjeté účastníky.

Ještě váháte?

Pokud máte nějaké otázky kolem programu, tak se ptejte zde v komentářích nebo ještě lépe, mrkněte se do info stránky, kde jsme sepsali úplně všechno, co se nás za ta léta lidé kolem kurz ptali. Napsala jsem i článek, kde ty nejčastější dotazy jsou shrnuté.

Hlavně mi nepište v půlce listopadu, že jste si to rozmysleli, že cítíte, že potřebujete změnu a chcete se přidat! :-)) Fakt to nejde. Budu vás muset odkázat, abyste si počkali až na Jarní očistu nebo se do toho pustili sami pomocí jídelníčků a videí z Klubu.

Na všechny letošní kurzisty se moc těším. Díky programu mám totiž skutečně svátečnější Advent a krásnější Vánoce každý rok.

Eva

 

Tak jo, jdu do podzimního detoxu

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Beruška
12. 10. 2022

I já se na všechny a všechno těším . 🤗

Teším sa na vás dievčatá.

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

144
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

Festival Evolution, Praha – vstupenky zdarma, i se slevou

Pokud preferujete zdravou stravu a dáváte přednost lokálním produktům a těm s označením Bio, neměli byste si nechat ujít Festival Evolution, který se uskut...
18
27

Jsem bez léků na štítnou žlázu, Pavla (63 let)

Chci se s vámi podělit o svůj příběh, třeba bude někoho inspirovat, aby se pustil do změny životního stylu, opravdu stojí za vyzkoušení. Můj hlavní cíl byl...
3
14

Strava hmatatelně řeší zdravotní problémy (Milu, 55 let)

Starám se o ležící maminku, vím, co to je pečovatelský syndrom. A protože problémy mám už od 19 let, byl nejvyšší čas udělat změnu. Začala jsem s Jíme Jina...

Až na vrcholky hor (6. díl)

…broukám si starou písníčku v duchu s Věrou Martinovou cestou na nejvyšší horu Madeiry třetí den naší dovolené. Jak si začnu zpívat, je to dobré znam...
25
79

Klidně plakej, mami

Všimli jste si někdy, že přidáním jediného písmenka je z emoce rázem nemoce? A já si troufám tvrdit, že tenhle můj nedávný „aha moment“ (v dětství jsme tom...

Poukázky na nákup v e-shopu Country Life pro nové hrdiny

Biopotraviny a potraviny zdravé výživy, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii, to vše můžete od roku 2010 nakupovat v e-shopu Country Life. Pokud jste ...