Domů > Magazín > Blog

Za pár dnů začínáme! Jdete do toho se mnou?

Od té doby, co jím jinak, miluju podzim, který jsem dříve protrpěla. Znám fígl, jak na podzim nepřibrat a přitom se dobře najíst, svátky si užívat a do jara vstoupit odpočatá. Stálo mě to mnoho bolestných roků, kdy jsem byla nemocná, unavená a Vánoce byly pro mě jen stres. Pokud chcete tentokrát s námi zažít zdravý podzim, klidný Advent a svátky prožívat radostně, tak se k nám přidejte. Každý rok jede podzimní online program, který v pondělí 16.10. začíná.

Není se čeho bát

Říkáme tomu podzimní detox nebo výzva, ale vy, co jste programem už prošli, my dáte za pravdu, že na všechno jdeme velmi něžně a z vesela. Nehoníme výkony, neplníme kvóty, chceme si ten podzim hlavně užít!
Posíláte mi dnes a denně spoustu dotazů, na které vůbec nestíhám odpovídat, ale já myslím, že už všechno o tom programu víte, že se jen bojíte udělat rozhodnutí a přidat se k nám.

Víte, že se dá zvládnout na mateřské, stejně jako v důchodu nebo když jste pracující manažer. Tyhle všechny skupiny lidí se k nám každý rok přidávají a každá si z kurzu vezme přesně to, co v danou chvíli potřebuje. Mnozí se dokonce přidávají každý rok, protože každý rok pracují na něčem jiném. Roční členy Klubu stojí dvou a půl měsíční kurz vždy jen 490 Kč, takže skutečně není co řešit ani finančně.

A jak už také jistě víte, tak tenhle program není zdaleka jen o jídle. Věnujeme se detoxu celkově – děláme pořádek nejen v hlavě, ale i doma, ve vztazích a ve své hlavě. Všechno je dobrovolné, jdete svým tempem, nikdo vás nehodnotí a nehlídá. Můžete své zkušenosti sdílet a můžete zůstat anonymní.
Víte, že jídelníček není nic nezvladatelného, že máme dokonce jiný pro začátečníky a jiný pro pokročilé. Každý rok jsou v kurzu lidé, kteří do té doby nikdy nic zdravého neuvařili. S našimi nákupními seznamy, sestaveným jídelníčkem a video recepty to zvládnou i děti, které už umí číst. Naše děti tahle jídla vaří od 8 let, takže to určitě zvládnete taky. Z příběhů ostatních účastníků víte, že pokrmy jsou chutné, že s námi nikdo nehladoví a že se dost často přidávají i partneři a děti. A že ty změny, které se během pár týdnů odehrávají jsou neuvěřitelné, ale skutečně se dějí.

Já do toho jdu zase

Já sama, přestože jsem autorka tohoto programu, si jej s chutí dávám každý rok znovu. Víte, co nepořádku se v těle, doma i v hlavě během roku nastřádá???? A že ten uplynulý rok byl vydatný na spoustu nepořádku…
Udržet si dobrou náladu a zdravé návyky je někdy skutečně výzva. A v partě dobrých lidí, s vedením a motivací, je to mnohem snazší, než když se o to člověk pokouší sám – ať už je to změna jídelníčku, domácnosti nebo osobní růst. Mě samotnou vaše úspěchy tak motivují, že se pak doma pouštím do dalších a dalších zlepšení, do kterých se mi v září ještě vůbec nechtělo a nebyly v plánu. Síla skupiny je neuvěřitelná. Jestli nemáte dost energie, přijďte si mezi nás cucnout. Já jsem v kurzu osobně přítomná, průběžně odpovídám na vaše dotazy v poradně kurzu a sleduji vaše pokroky. Jako pomocnici na vaše duševní starosti jsem už vloni do Jarní očisty přizvala profesionální psycholožku Zuzku, která bude s námi i tentokrát. Cvičit budeme opět s profi trenérkou Ivonou, kterou jste si oblíbili. Bude to zkrátka prima parta a nebudete na to rozhodně sami. Už teď vidím v přihláškách staré dobré známé, takže kvalitní společnost pro tento podzim je pro všechny účastníky zajištěna ;-)

Vstup je časově omezen

Protože se potřebujeme sladit a protože je kurz vedený, vyrážíme všichni společně v pondělí 16.10.2023. Začínáme přípravným týdnem, kde se psychicky naladíme na změny, nakoupíme si a rozkoukáme se v kurzu. Jíst jinak začínáme velmi něžně od dalšího pondělí, kdy se ještě mohou přidat váhaví opozdilci. Pak program zavíráme a nikdo další už nemůže vstoupit a rušit již rozjeté účastníky.

Ještě váháte?

Pokud máte nějaké otázky kolem programu, tak se ptejte zde v komentářích nebo ještě lépe, mrkněte se do info stránky, kde jsme sepsali úplně všechno, co se nás za ta léta lidé kolem kurz ptali. Napsala jsem i článek, kde ty nejčastější dotazy jsou shrnuté.

Hlavně mi nepište v půlce listopadu, že jste si to rozmysleli, že cítíte, že potřebujete změnu a chcete se přidat! :-)) Fakt to nejde. Budu vás muset odkázat, abyste si počkali až na Jarní očistu nebo se do toho pustili sami pomocí jídelníčků a videí z Klubu.

Na všechny letošní kurzisty se moc těším. Díky programu mám totiž skutečně svátečnější Advent a krásnější Vánoce každý rok.

Eva

 

Tak jo, jdu do podzimního detoxu

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

45 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Katarína
18. 10. 2023

Dnes som varila vývar, dala som tam aj semienka z dyne hokkaido a tiež z maslovej dyne. “Zadarilo sa mi”, vývar je horký. Mám ho vyliať alebo použiť?

Světýlko
12. 10. 2023

Jasně😍. Tuším po osmé 🤔a už se nemůžu dočkat 😉. V neděli jsem začala úklidem ložnice, abych měla fóra, protože se pak zasekám měsíc v kuchyni 🤣. A co nestihnu, tak na jaře 😁

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

22
14

Strava hmatatelně řeší zdravotní problémy (Milu, 55 let)

Starám se o ležící maminku, vím, co to je pečovatelský syndrom. A protože problémy mám už od 19 let, byl nejvyšší čas udělat změnu. Začala jsem s Jíme Jina...
3
8

Na dno a zase vzhůru

Na nějakou dobu jsem se odmlčela, protože život se rozhodl, že jsem zřejmě připravená na některé jeho výzvy. A dal mi jich tedy vrchovatě. Onemocněla jsem,...
8
2

Jak jsme vyklízeli sklep

Na podzim se má uklízet, tak jsme se do toho pustili. To vám byli poklady! Ještě že máme tu naši kouzelnou zídku.

Zbavme se dovolenkových faldíků, než bude pozdě!

Léto pomalu končí, období grilovaček, zmrzlin, vínečka a pivečka, stánků s rychlým občerstvením. Pokud jste to letos přepískli a kalhoty začínají být těsné...
45
4

Je čas získat energii, shodit kila a pročistit tělo

Biologické jaro začíná už v půlce února. Vše se začne pomalu probouzet a právě to je skvělý čas na jarní detox!
94
32

Leze na nás jaro

Naše rodina se probudila ze zimního spánku, vylezli jsme každý ze svého doupěte a chladnému počasí navzdory se u nás doma projevuje jaro všemi možnými způs...