Domů > Magazín > Blog

Festival Evolution, Praha – vstupenky zdarma, i se slevou

Pokud preferujete zdravou stravu a dáváte přednost lokálním produktům a těm s označením Bio, neměli byste si nechat ujít Festival Evolution, který se uskuteční o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích. Pro členy Klubu máme  vstupenky zdarma a s velkou slevou.

Kdy a kde

Festival se koná o víkendu 21.-22.9. 2019 na Výstaviště v Praze Holešovicích

Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak

Tak zní podtitul akce, nabídne mimo jiného nejširší výběr certifikovaných a lokálních potravin, fair trade výrobků, stejně jako raw potravin nebo konopných specialit. Mezi 250 vystavovateli, kteří se na Festivalu Evolution představí, nebudou chybět ani specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu. Těšit se můžete na producenty zdravých potravin, rodinné firmy i farmy. Budete mít možnost ochutnat například některé z vyhlášených „superpotravin“, zjistíte, že existuje celá řada zdravějších a rozhodně chutnějších alternativ k zavedeným potravinám nebo se můžete seznámit a přípravou některých jídel v rámci kuchařských show.

Nevynechtejte ani přednášky

Protože Festival Evolution netvoří jen vystavovatelská část, ale významnou roli hraje také program, rozhodně jej nevynechejte. Dozvíte se například, jak se liší obsah prospěšných a škodlivých látek v živočišných a rostlinných potravinách nebo se vám dostane odpovědi lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka na to, jak hormony ovlivňují vaši váhu a tvar postavy. Praktik tradiční čínské medicíny Milan Schirlo chystá přednášku o tom, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života.

Se zdravím souvisí také to, jak se cítíme, proto na festivalu nebudou chybět ani volné lekce cvičení, na kterých můžete proniknout do tajů taiči, jógy nebo si vyzkoušet základy meditace. Mnoho praktických rad a tipů, jak být v pohodě nebo co dělat, aby vás práce bavila, případě jak odhalit svůj talent, najdete v sekci věnované osobnímu rozvoji. Chybět zde nebudou přední čeští koučové, jako například Jan Mühlfeit s olympionikem Davidem Svobodou nebo Mark Dzirasa.

Na festivalu se bude rovněž mluvit o ekologii, načerpat zde můžete celou řadu praktických tipů, jak žít ekologičtěji doma i s ohledem na planetu a ušetřit přitom ještě svou peněženku. Představena bude i celá řada ekologických projektů, do kterých se můžete zapojit.

Děti

Festival Evolution si užijí všichni bez rozdílu věku, pro děti jsou zde připraveny tvořivé dílničky, workshopy i hlídací koutek, ve kterém mohou rodiče v klidu své potomky nechat a zajít si užít festivalovou atmosféru. Opět nebude chybět ani prostor pro nakrmení a přebalení nejmenších.

Kompletní festivalový program i seznam vystavovatelů najdete na www.festivalevolution.cz .

Vstupenky

Můžete koupit online na stránkách festivalu nebo na místě.

  • Jednodenní vstupné stojí 150 Kč
  • Vstupenka na 2 dny stojí 200 Kč
  • Studenti a senioři (studenti do 26 let včetně, senioři od 65 let, ZTP) 100 Kč
  • Děti do 12 let vstup zdarma. Více na stránkách festivalu.

 

20 vstupenek ZDARMA pro členy Klubu JJ

Pro nejrychlejší klubáky máme vstupenku zdarma, pro ostatní slevu.

[přihlaste se]

Vstupenky se slevou

Členové klubu mají vstupenky jen za 100 Kč.
[přihlaste se]

Objednat vstupenku

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Mockrát děkuju za lístky. :) Snad poprvé jsem něco “vyhrála.” Kdyby to tak nebylo, nešli bychom. Chodíme na ten jarní.

Dobrý den, také musím poděkovat za lístky, manžel byl dokonce ochotný jít se mnou. Pochopila jsem proč až když jsme odnášeli plnou tašku strááášně zdravých sušenek a kila ořechových másel s čokoládou. A to chudák ještě netuší, že jsem se přihlásila do podzimní očisty…

Ukázat další komentáře