VIDEO: Mikuláš zdravě – jak ho dětem nezkazit

Jak udělat Mikuláše zdravě a přitom mít spokojené děti? Jste biomatka nebo chcete své miláčky zahrnout sladkostmi? Ve videu máme hned 5 nápadů, jak na to!

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

8 kg je dole a zlepšila se psychika (Martin)

Martin: Ahoj, tak 8 kg je dole, i když...

Mám takovou radost a takový příval energie, že si to nemohu nechat pro sebe (Jana)

Jana: Ahoj Evi, mám takovou radost a takový příval...

Deti sa úspešne chopili varenia, všetci sme zhodili 3-4 kg (Eva)

Eva: Chcela by som sa vám poďakovať za super...

Mé tělo i duše blahem si vrní (Petra)

Petra: Moji milí, jsem nesmírně šťastná, že jsem s...

Jsem čilejší a už konečně večer nezívám

Nahlie64: Jídla jsou výborná a moc Vám poděkovat :-)...

Od doby, co jsme na JJ nás zubařka chválí

Petra: Tak u nás (zejména u mě) to byla...

Splaskla jsem v obličeji a mám lepší náladu

Stipl2: Po týdnu mám 2,5 kg dole a vidím,...

Ještě, že tento web existuje!

Lenka: Děkuji Vám. Za rady i za celý tento...

Zbožňuji vaše recepty

Ema K.: Zbožňuji Vase recepty, vařím, peču, baštím, papám a...

Toto je stravování, který jsem celý život hledala

Danfejfar: Dobrý den, děkuji, děkuji. děkuji. Toto je stravování,...

Jsem nadšená, zhubla jsem a moc mi chutná (Sawa)

Sawa: Děkuji za tento kurz, moc se mi líbil....

Oči se mi zlepšily tak, že už nepotřebuji brýle (Věra, 62 let)

Věra: Dobrý den Evi, chci moc poděkovat za všechno!...

Díky změně stravy se mi podařilo otěhotnět (Lucka)

Lucka: Já se přidávám s díkem i za dnešní...

Po měsíci mám 5 kg dole (Hana)

Hana: Milá Evičko, ani nevíš, jak jsem vděčná za...

Moje hubnutí se znovu nastartovalo (Dana)

Dana: Tak jedu 10. den a první kilo dole....
 1. Já každý rok klukům vyrábím vlastní adventní kalendář. 24 obálek a v každé je nějaká veselá pohádka, bajka, taky už jsme měli i úkoly, doplňovačky apod. Vezmu krabici od papírových kapesníčků, prostřihnu díru až ke kraji a 24 DL obálek se tam krásně vejde. Každý den si jednu vytáhnout a těší se na večerní pohádku :o). A jsme tak alespoň spolu. Letos jsem jim koupila vánoční bojovku od Báry Bečvářové. Loni jsme zkoušeli na doporučení od kamarádky Bojovku zdarma s vánočními skřítky a kluci se ohromně bavili :o) a letos se po ní ptali znovu. Proto jsem jim jednu vybrala a koupila. Už chystám obálky a při čtení úkolů se i já bavím předem :o)). Takže, holky, doporučuji! Pokud byste chtěli mrknout, dám vám sem odkaz, ať nemusíte dlouho pátrat. https://barborabecvarova.cz/adventni-bojovka-jak-si-vybrat/. Mikuláši zdar :o)!

 2. U nás většinou ovoce a oříšky, nebo nějaké sponky či gumičky. Jednou jsem přidala panenku. Babička dává sušené ovoce mix. Jsem moc ráda, že je babička jaká je…. Líbil se mi nápad na skládací hračku nebo deníček. Asi se inspiruji. Děkuji

 3. Letos budou děti dostávat lego s podložkami, co jsou za body. Dcera bude mít z něho určitě radost, syn je mladší, ale chce stavět se sestřičkou, tak to dostanou dohromady, aby se nehádaly :-) syn dostane ještě dřevěná dřívka a dcera ochranný ušitý pás na pás v autě. Když stihnu zajít do zdravé výživy, koupím nějaké to zdravější mlsání, křupky a sobě adventní čaj ;)

 4. Letos jsem mym dvema klukum objednala kalendare Mixit. Jsou teda dost drahe, ale ty jejich tycinky jsou super, hlavne s minimem cukru. Tak jsem zvedava, jak se budou chlapcum libit:-)

 5. Vidím, že máte stejné myšlenky jak já :) taky jsem letos kluky přesvědčila, že poskládat si autíčko je lepší než adventní kalendář s čoko a na mikuláše dostanou sevu-stavebnici. je sice velká, ale zas budou mít dárky rozložené do delšího období.

  • Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :-)) Seva je skvělá. Sice ako malá jsem nesnášela, když jsem šlápla v noci (jak jsem chodila pořád v noci na záchod) na ty malé bílé spojovací kousky, co brácha neuklidil, ale přes den nás moc bavila. Jednu měly i naše holky a teď ji po letech dostali právě k Mikulášovi kamarádi, co jsou tři bráškové. Nechali jsme jim to ve velikém pytli za dveřmi a prý ten večer ani nechtěli jít spát, psala maminka ;-) a to jsou tři docela už velcí kluci, co mají lego apod.

 6. Děkuji za tolik krásných a praktických informací na celých vašich stránkách. Náš adventní kalendář je sice(doufám, že jen zatím)s čokoládkami(alespoň s kvalitní švýcarskou čokoládou), ale je také složený z 24 obálek a v každé je lístek, na kterém je napsáno, jaký pokus ten den provedeme. Jsou tam jednoduché pokusy s vodou, jedlou sodou a octem, svíčkou, balonky…kterých je plný internet, takže nebylo těžké jich dát dohromady 24. Mám tři kluky, takže doufám, že tento způsob adventního kalendáře ocení :). Přeji nám všem klidný a pokojný advent a překrásné Vánoce s těmi nejbližšími, které milujeme.

 7. Super videjko, vždycky zírám a nestačím se divit té kadenci a přesto srozumitelnosti sdělení ve Vašich videích :) U nás máme letos perníčkový a jeden kalendář LEGO. Kluci se střídají v rozbalování. Jeden den perníček, druhý den hračka. Dřív jsem jim do dlouhé role balila po různu to, co mi připadalo zdravější…Ale i tak se u nás nějakým nedopatřením občas ta nekvalitní čokohmota přesto vyskytla, tak jsem se snažila je přimět ochutnat to lepší a horší a teď už sami uznávají, že si radši dají něco kvalitnějšího…Ale je to proces a ne vždy člověk zvítězí v daném momentě. Někdy je třeba prohrát bitvu, aby bylo možné vyhrát válku… Krásné a poklidně adventní dny!

  • Zuzko, to je úděl, já se pořád snažím zpomalit :-)) Díky za bezva osobní zkušenost. S tou bitvou je to přesné, u dětí a výživy obzvlášť výstižné :-)) U nás tedy naštěstí ne, na zdravém vyrostly a jiné teprve poznávají, takže zatím pohoda. Ale co tak slýchám od maminek, je to někdy asi dost vyčerpávající.

 8. Moc se mi to libí, ráda se na to všechno dívám a semtam taky něco vytvořímálo, moc děkuji za to, že jste

 9. Zobrazit všech 20 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.