Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Astrologické a astropsychologické konzultace se slevou

Občas nás život zavede do situací, kdy si nevíme rady. Hledáme cestu a řešení, hledáme smysl a odpovědi na své otázky. Třeba si i zoufáme, protože zrovna nevidíme uspokojivou perspektivu a třeba se jen potřebujeme uvnitř posunout, abychom uviděli nové horizonty. Avšak chybí Vám nadhled?

Kde se berou duševní a fyzické nemoci

Má cesta mě zavedla k astrologii, která mi dala životní nadhled a díky které jsem mohla svůj život uvidět v širším rámci a pochopit, proč se věci dějí a proč jsem tady. Tento úhel pohledu mi dopřál se zklidnit sama v sobě a kráčet dál s důvěrou v život samotný.
Nastolení vnitřní harmonie je jednou z věcí, které si velmi cením a dostalo se mi jí právě díky astrologii. Tento prožitek bych ráda pomohla zprostředkovat i vám. Právě z vnitřní disharmonie plynou duševní a fyzické nemoci.

Pokud chcete ochutnávku, podívejte se na video Jak nás ovlivňují úplňky a na video Jak nás ovlivní letošní úplňky.

Co vám může dát osobní horoskop

Pokud se nacházíte v podobné situaci, setkání nad vaším horoskopem pro vás může být zajímavé, podnětné, ale i velmi léčivé. Kromě výkladu nativního horoskopu svým klientům pomáhám hledat řešení na jejich cestě, zejména prostřednictvím uvědomění, která jim sama ukazují, co je pro ně důležité, kde stagnují či se točí v začarovaném kruhu.

Najděte své dary a své životní úkoly

Horoskop je zkráceně řečeno mapou našeho osudu. Dozvědět se můžeme informace o tom, jak si stojíme v různých životních oblastech, jaké jsou naše dary, jak je používat či je možné uvidět, co je příčinou toho, proč se nám nedaří. Běžně se stává, že máme dary, které v životě nepoužíváme, protože se nám je nepodařilo uchopit, ať už jsou důvody jakékoli.
Pracuji s horoskopem jako s pomocným, užitečným a velmi praktickým nástrojem. Zde můžeme vidět životní úkoly, které si naše duše vybrala na své cestě a pochopit mnohé. Získáváme zde informace.

Změna nefunkčních programů

Důležitá část práce se odehrává také mimo horoskop mezi mnou a klientem. Formou jednoduchých technik odbouráváme různé mentální bloky, nezdravá přesvědčení, nefunkční převzaté vzorce či narovnáváme energetické toky tak, aby energie zdravě mohla proudit. Toto čištění vede ke zkvalitňování života.
Důležitou součástí a výstupem naší společné práce je klientovo sebepoznání a sebepřijetí, které člověka velmi posouvá.
Můžeme se také podívat na horoskopy vašich blízkých, ale pokud vy sami něco řešíte, věřte, že musíte začít vždy nejdříve sami u sebe. Jak rozumné, ale nesnadné je podívat se sám na sebe. Právě na sebe totiž vidíme nejhůř!

Spojte se sami se sebou

Mohu vám pomoci naučit se větší vnímavosti sami k sobě, opět formou různých technik tak, abyste se vy sami stali těžištěm vašeho života, resp. našli pevné těžiště sami v sobě. Abyste se naučili spojit se sami se sebou a vytvořit si svůj vlastní vnitřní pocit harmonie, klidu a bezpečí. K tomu je třeba si uvědomit, že váš život je pouze ve vašich rukou a nesete za něho zodpovědnost jen vy sami. Vy tvoříte svůj život, se všemi svými dary a přes všechny nezdary.
Jen vy sami můžete se svým životem něco udělat. A výsledek? Prožitek opravdové lásky a radosti ze života.
Podívat se na sebe a do svého nitra přináší probuzení, jak žít život vědomě. Mnohdy to chce odvahu a podporu druhého člověka.

Máte chuť objevovat sami sebe, nalézt hlubší smysl svého bytí, ulevit svému nitru, povznést svou duši na nebesa, abyste se mohli cítit v životě šťastněji?
Přijďte! Pro společná setkání jsem vytvořila klidný a bezpečný prostor v historickém centru Prahy.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 25% na první konzultaci. [přihlaste se]
Platí i pro objednávky ze Slovenska.
Akce platí do 31.12.2023.

Kontakt pro objednání

Tel.: 737 824 390
Email: verca.sinclova@gmail.com
www.astroway.cz

Těším se na setkání,

Veronika

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

průvodkyně astropsychologií🌙 Život je cesta. Jsme na ní spolu.

12 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

2
15

Novinka SIMAX – skleněné lahve se slevou 25%

Uvažujete o koupi zdravotně nezávadné, praktické lahvičky na nápoje?  Sklárny Kavallierglass, jejichž skleněné hrnce a formy na pečení značky SIMAX znáte z...
15
8

Jak změnit programy v hlavě i v našich buňkách

Jak pozitivně přeprogramovat mysl i buňky. Jak se zklidnit a zbavit tlaku. Jak zrušit chutě na nezdravé jídlo, přejídání, závislosti a jo-jo efekt. To a mn...
4

Vánoční pečení se blíží. Usnadněte si ho se silikonovými formami Lurch s velkou slevou!

Dokážete si představit Advent a Vánoce bez sladkého a voňavého cukroví? Adventní pečení ideálně zahájíte s Lurch – Flexiform – silikonovými for...
20
25

Extra panenský olivový olej od farmáře se slevou pro Klubáky

Přinášíme vám skvělou slevu, a to nyní celých 30% na váš oblíbený olivový olej z produkce malopěstitelů olivovníků a producentů prémiového extra panenského...
14
2

Econea – přírodní kosmetika a eko drogerie – sleva pokračuje

Skvělá zpráva pro milovníky eko kosmetiky a eko drogerie. I v roce 2024 můžete využít slevu 10% v e-shopu Econea. Šetřete přírodu i peněženku – jako ...