Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Letní rodinný kemp v Krkonoších (červenec 2024) se slevou pro členy klubu

Jste milovníci cyklo nebo pěší turistiky? Dáváte přednost tomu strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme na každý den několik hodin programu pro děti. K harmonické atmosféře jistě přispěje i velmi příjemné prostředí penzionu, jeho okolí a zdraví prospěšná veganská strava.

Kdy

 • 30. 6. – 7. 7. 2024

Kde

 • Krkonoše, Rezek, penzion Hájenka

Horská osada Rezek se nachází mezi Rokytnicí nad Jizerou, Vítkovicemi a Mísečkami, ve III. zóně Krkonošského národního parku. Má pouze 6 objektů, z toho jsou dvě restaurace. Je snadno dostupná, přesto ukryta uprostřed lesů. Díky své nadmořské výšce 800 m je Rezek vhodným výchozím bodem pro horskou turistiku.

Program a časové rozložení

Pobyt začíná v neděli 30. června večeří v 18 h (ubytování možné od 15 h) a končí další neděli 7. července snídaní.

Program pro děti bude probíhat každé dopoledne a večer po večeři. Je veden v táborovém stylu, nejen v poznávání lesní moudrosti. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hry, zpívání, pohádky a příběhy, tvoření, pohyb. Každé ráno před snídaní si účastníci mohou zacvičit harmonizační cvičení, občas podnikneme společný výlet a věříme, že se také povede zapálit několik večerních ohňů.

Ubytování

Penzion Hájenka byl nově postaven v roce 2008. Nabízí ubytování ve 14 pokojích na třech patrech. Každý pokoj má své sociální zařízení, kuchyňský kout, televizi a internet. Čtyři pokoje mají vždy po dvou společnou koupelnu. Nejen ze společenské místnosti je nádherný výhled do širokého okolí. K dispozici je také stolní tenis, stolní fotbal, fitness. Objekt je zařízen pro imobilní osoby. U penzionu je parkoviště, kolárna, dětské hřiště (2 trampolíny, pískoviště, houpačky, skluzavka), venkovní posezení, ohniště. Více informací zde.

Tipy na výlety

Pěší výlety:

 • lesní cestou ke Kozí boudě (3 km), část cesty je lemovaná dřevěnými sochami
 • k horské boudě Dvoračky (1140 m.n.m.) vede několik cest, doporučujeme okruh 12 km, ze Dvoraček  se dá jít dál na hřebeny Krkonoš (k prameni Labe, Labské boudě, …)

V létě je možno využít:

 • autobus k Vrbatově boudě na Zlatém návrší (1400 m.n.m.), odtud je to kousek k Pančavskému vodopádu
 • cyklobus  – směrem na Harrachov (Mumlavský vodopád, sklárna, …) nebo směrem do Pece pod Sněžkou přes Benecko (tady např. rozhledna Žalý)
               

Autem či na kole:

 • do Poniklé (8 km), zde je přírodní koupaliště, Muzeum krkonošských řemesel, kreativní dílna Rautis (tradiční výroba perel, vánočních ozdob)
 • autem/autobusem dojet na Horní Mísečky a odtamtud pěšky přes Vrbatovu boudu k Labské boudě a třeba až k prameni Labe
 • na rozhlednu Štěpánka či Cimrmanovu rozhlednu v Příchovicích (18 km)
 • na letiště do Vrchlabí (20 km), odkud jsou pořádány vyhlídkové lety nad Krkonoše
 • do Bozkovských dolomitových jeskyní (24 km)

Strava

S radostí pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní (rostlinnou) stravu. Využíváme také bio suroviny. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den jsou vám k dispozici různé nápoje (čaje, voda, obilná káva apod.).

Pro koho je pobyt určen

Pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, které si chtějí v klidu pochodit přírodou, pro turistické nadšence. Také jednotlivci jsou vítáni! Mohou se s námi v klidu zapojit do programu i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se tohoto pobytu zúčastnit

Poznáte nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, dozvíte se také o životě místních lidí, zažijete těsné spojení s přírodou všemi smysly, můžete procvičit svou fyzičku, s úsměvem si můžete užívat aktivní dovolené s vašimi blízkými, poznáte nové lidi s podobnou životní filozofií, můžete sdílet vaše životní témata, o vaše děti je po část dne postaráno a vy se můžete věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava, příjemné prostředí a přátelská atmosféra.

Cena

 • 8 500 Kč dospělý účastník
 • 7 500 Kč děti od 6 do 16 let
 • 6 500 Kč děti od 3 do 5 let
 • 1 750 Kč děti 0 – 3 roky bez nároku na lůžko, se stravou
 • děti do 1 roku bez stravy ZDARMA.

V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu, wi-fi, pobytová taxa

V ceně není zahrnuto:

doprava na pobyt, cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK; příplatek za speciální stravu 60 Kč/ den

Více informací a rezervace

 • info@duhovykonik.cz
 • tel.: 602 558 972
 • www.duhovykonik.cz
 • organizátor: cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% pro všechny členy rodiny! Pokud např. jedou 2 dospělí a 2 děti, ušetří díky Klubu 3 200 Kč.[přihlaste se]
Sleva se vztahuje pouze na člena Klubu a jeho nejbližší rodinu ve společném ubytování, nelze ji předat dalším příbuzným nebo je poslat se slevou na pobyt, na který člen Klubu sám nejede. 

Sleva 10% pro členy Klubu Jíme Jinak platí na všechny pobytové akce CK Duhový koník v roce 2024.

Přijďte a prospějte svému tělu i duši. Těšíme se na vás.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

55 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

24
4

Podzimní prázdniny na jihu Čech (říjen 2023) – ušetřete 2,5 tisíce na rodinu!

Aktivní, pestrý, pohodový prodloužený víkend s turistikou. Objevte nejznámější místa Jindřichohradecka. O vaše děti bude po část dne postaráno a vy si může...
6
1

Nová limitovaná kolekce značky SIMAX se slevou pro členy Klubu Jíme Jinak

Skleněné hrnce a formy na pečení značky SIMAX, které znáte z našich video receptů, vřele doporučujeme pro zdravé vaření, pečení i skladování. Firma KAVALIE...
27
2

Lyžovačka na Šumavě (únor 2024) – ušetřete 3500 Kč na rodinu!

Jarní prázdniny s dětmi na horách! Vydejte se s CK Duhový koník na oblíbenou zimní dovolenou ve vyzkoušeném penzionu ALFA v Železné Rudě.  Užijte si týden ...
19

Odšťavňovače Kuvings s mega slevou pro Klubáky

Sezóna odšťavňování se blíží a my jsme pro členy Klubu Jíme Jinak domluvili extra slevu na kvalitní a výkonné odšťavňovače značky Kuvings.
36
2

Nové nádobí AMT a COMBEKK se skvělou slevou pro Klubáky

Hledáte nádobí, ve kterém si vaše pokrmy můžete připravit zdravě, bez nutnosti použití tuku, vyrobené z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožn...
13
4

Fermentor Kuvings s mimořádnou akční slevou

Chcete si připravit výborné domácí rostlinné jogurty nebo sýry? Fermentor Kuvings vám to umožní. Do 8. 10. 2023 si ho členové Klubu Jíme Jinak mohou pořídi...