Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Velikonoční pobyt v jižních Čechách (březen/duben 2024) – ušetřete 2680 Kč na rodinu!

Pojďte strávit velikonoční prázdniny vesele a tvořivě. Prožít společný čas s rodinou i stejně naladěnými lidmi. Budeme zdobit vajíčka různými technikami, plést pomlázky, péct mazanec. Máme připraveny tematické hry a tvoření nejen pro děti. Budete mít i čas na procházky v okolní přírodě i na vzájemné sdílení. Zdravý jarní jídelníček z kvalitních surovin, s převahou těch bio. Členové Klubu Jíme Jinak mají opět skvělou slevu!

Kdy

 • 28. 3. – 1. 4. 2024

Kde

 • penzion Keramika, Děbolín u Jindřichova Hradce

Program

Program velikonočního víkendu je určen nejen dětem, ale i dospělým. Společně si vyzkoušíme různé velikonoční zvyky – např. barvení a zdobení vajíček různými technikami, pletení pomlázek. Upečeme si mazanec. Budeme tvořit další jarní dekorace a budeme si také povídat a hrát hry ve velikonočním duchu.
Pro dospělé máme připravené ranní harmonizační cvičení. Odpoledne se můžete přidat na společný výlet.

Ubytování

Jedna dynamická dáma opravila jihočeský statek a zařídila ho jako penzion a výtvarnou/ keramickou dílnu. A jelikož má paní majitelka velké umělecké cítění a šmrnc, najdete v penzionu nádherná zákoutí a honosně zařízené pokoje v zámeckém stylu. Každý pokoj je vyzdoben v jiném, originálním duchu. Už jen názvy pokojů napovídají – bylinkový, růžový, zámecký, andělský a další. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Restaurace penzionu je přímo napojená na velkou keramickou dílnu. Inspiraci budete tedy mít stále přímo před očima. Součástí restaurace je i bar. Penzion je velmi vhodně zařízený a vybavený také pro děti. Více informací o penzionu Keramika najdete zde.

Strava

S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící rostlinnou stravu bez masa, vajec, mléka, cukru a chemie. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu nebo stravu v bezlepkové podobě. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda,  obilná káva apod.).

Děbolín a okolí

Jižní Čechy lákají odpradávna k návštěvě svou malebností. Typické jsou svými rybníky, mírně zvlněnou krajinou, četnými přírodními i architektonickými památkami. Děbolín je zajímavý především svým okolím. Přibližně 5 km od penzionu začíná CHKO Třeboňsko, vhodné k procházkám, nebo dokonce túrám. Za návštěvu určitě stojí nedaleký Jindřichův Hradec se svým nádherným historickým jádrem (zachovalé městské opevnění, bohatá architektura, zámek aj.). Unikátní a příjemně působící je rybník Vajgar, který leží jen 100 m od hlavního náměstí. Proč ne rybník v centru města, když jsme v jižních Čechách, že! A nezapomeňte plavky, v Jindřichově Hradci mají krásný aquapark.

  Cena

  • Dospělý:  7 500 Kč
  • Dítě od 6 do 17 let:  5 900 Kč
  • Děti do 3 let bez nároku na lůžko hradí pouze 250 Kč/den za stravu a energie. 
  • Děti do 1 roku zdarma.

  V ceně je zahrnuto: 4x ubytování, 4x plná penze včetně nápojů, kreativní program, pobytová taxa

  V ceně není zahrnuto: doprava, případně cestovní pojištění

  Příplatek za speciální stravu činí 60 Kč/ den.

  Více informací a rezervace

  • info@duhovykonik.cz
  • tel.: 602 558 972
  • www.duhovykonik.cz
  • organizátor: cestovní kancelář Duhový koník s.r.o.

  Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

  Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 10% pro všechny členy rodiny! Pokud např. jedou 2 dospělí a 2 děti, ušetříte díky Klubu 2 680 Kč. Pro její uplatnění uveďte při rezervaci svůj klubácký email a heslo [přihlaste se].

  Sleva 10% pro členy Klubu Jíme Jinak platí na všechny pobytové akce CK Duhový koník v roce 2024.

  PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

  Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

  30 lidí už poděkovalo za článek.

  Buďte první, kdo napíše komentář

  Vyzkoušejte také

  24
  10

  Magický gril pro společenské stolování i efektivní grilování

  Povzneste vaření na novou úroveň. S Abien Magic grilem budou všechny vaše pokrmy dokonale připravené, chutné a šťavnaté. Pro členy Klubu Jíme Jinak jsme do...
  57
  18

  Žena Bohyně – nádherné oblečení se slevou pro Klubačky

  Objevila jsem úžasné oblečení do kanceláře, na sport, na semináře i na tanec. Je nesmírně příjemné a dá se krásně kombinovat. A ty barvy! Probuďte v sobě b...
  18

  Woodigo – originální dřevěné dárky se slevou pro Klubáky

  V dnešní době, kdy se zdá, že vše je digitalizované a virtualizované, existuje firma, která se věnuje vytváření kouzel ze dřeva. Vrací se k tradici s použi...
  8

  Menstruační pomůcky a kosmetika se slevou pro členky Klubu Jíme Jinak

  Menstruace může být příjemná a dámské hygienické pomůcky ekologické. Pokud ještě neznáte alternativy k těm klasickým, tak určitě prozkoumejte nabídku, kter...
  22
  3

  Co nového v Kojibakers?

  Je to tři roky, co jsme se byli s kamerou podívat, jak se v české firmě vyrábí tradiční japonské miso pasty. S Kojibakers jsme tehdy navázali spolupráci a ...
  19

  Odšťavňovače Kuvings s mega slevou pro Klubáky

  Sezóna odšťavňování se blíží a my jsme pro členy Klubu Jíme Jinak domluvili extra slevu na kvalitní a výkonné odšťavňovače značky Kuvings.