Domů > Výhody pro členy > Aktuální výhody

Nové nádobí AMT a COMBEKK se skvělou slevou pro Klubáky

Hledáte nádobí, ve kterém si vaše pokrmy můžete připravit zdravě, bez nutnosti použití tuku, vyrobené z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožní novinky nabídce e-shopu Traminal, kterými jsou značky AMT a COMBEKK. Na tyto výrobky, mezi kterými najdete nepřilnavé pánvičky, hrnce, pekáče, ale také např. kuchyňská prkénka z recyklovaného papíru, jsme pro vás opět domluvili nadstandardní slevu.

Nádobí s titanovým povrchem AMT

Nádobí vynikající kvality testováno šéfkuchaři po celém světě – to je nádobí s titanovým povrchem AMT. Spolehlivě bude sloužit nejen vám, ale i dalším generacím! Společnost AMT byla založena v roce 1904 a v současnosti je jedním z nejrychleji rostoucích výrobců nádobí v Evropě – výrobky jsou známé v téměř 100 zemích světa.

Výhody nádobí AMT a bezpečnost materiálu

 • Kvalitní nepřilnavý povrch: Nádobí AMT Best Pan je známé pro svůj mimořádně odolný a dlouhodobě výkonný nepřilnavý povrch Lotan na bázi vylepšeného bezpečného vícevrstvého složení s podlimitním obsahem PTFE (Teflonu), který umožňuje vařit s minimálním množstvím tuku nebo oleje a zabraňuje přichytávání potravin na povrch nádoby. Vaření i čištění je tak mimořádně snadné a šetrné. Lotan je zdravotně nezávadný materiál a je zcela PFOA free.
 • Nepřilnavá vrstva LOTAN má chráněné proprietární složení, ale v principu se skládá ze 4 vrstev, které kombinují přednosti nezdolného oxidu titaničitého (proto se nádobí AMT často označuje jako titanové nebo s titanovým povrchem), antikorozních složek a nepřilavného povlaku s příměsí mikro částic keramiky, které posunují celkové vlastnosti na zcela novou úroveň.
 • Rovnoměrné rozložení tepla: Nádobí je ručně vyrobeno z kvalitního silnovrstvého litého hliníku a je konstruováno tak, aby zajistilo rovnoměrné rozložení tepla, což přispívá k lepšímu vaření potravin. Disponuje největší tloušťkou hliníku na trhu.
  Vysoká odolnost: AMT Best Pan používá k výrobě (ve vlastních továrnách v Německu) vysoce kvalitní materiály, které zaručují, že nádobí je odolné vůči poškrábání, deformacím a odření. U modelů pro sklokeramiku a plynové plotny poskytuje výrobce  25-letou záruku na nedeformaci. Všechny modely pánví a hrnců jsou vyráběny z recyklovaného hliníku.
 • Dlouhá životnost: Díky výrobnímu postupu a konstrukci je nádobí AMT Best Pan dlouhodobě trvanlivé, což je výhodou pro ty, kteří hledají investici do trvanlivého kvalitního nádobí.
 • Snadná údržba: Nepřilnavý povrch nádobí AMT Best Pan se snadno čistí, což usnadňuje údržbu a výrazně zkracuje celkový čas nutný k péči o nádobí.
 • Různé velikosti a tvary: AMT Best Pan nabízí různé modely a velikosti nádobí. Uživatelé si mohou vybrat nádobí, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám a stylu vaření.
 • Použití v troubě: Nádobí AMT Best Pan je obvykle vhodné pro vaření v troubě, což výrazně rozšiřuje jeho možnosti použití.
 • Moderní design: Modelové řady nádobí AMT Best Pan mají moderní a esteticky příjemný design, který je obvykle atraktivní pro ty, kteří dbají na vzhled svého kuchyňského vybavení.
 • Odolnost proti vysokým teplotám: Nádobí AMT Gastroguss je obvykle odolné vůči vysokým teplotám (do 250°C) lze je používat pro různé metody ohřevu, včetně pečení v troubě.
 • Pro všechny typy ohřevu: Nádobí Best Pan si pochopitelně mohou užívat všichni nadšenci do vaření bez ohledu na to, jaký typ vařičů mají. AMT umí plyn, sklokeramiku, elektrické plotýnky, indukci i troubu. A díky mimořádné konstrukci se nachází v energetické třídě A.
 • Použití v profesionálním prostředí: Nádobí AMT Gastroguss je velmi oblíbené v profesionálních kuchyních, což svědčí o jeho kvalitě a výkonnosti.

Ušetřete energii

V sortimentu značky AMT naleznete řadu Classic a odlehčenou řadu Light.
Všechny výrobky jsou potaženy speciální nepřilnavou povrchovou vrstvou Lotan® a jsou vyrobeny z recyklovaného hliníku. S nádobím připravíte nejen dokonalý pokrm, ale díky silnému dnu až 10 mm, které zaručuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, ušetříte i drahocenné energie. Vybrat si můžete nádobí určené pro všechny typy varných desek, včetně indukce, pekáče a plechy pro pečení v troubě a nechybí ani poklice.

Nádobí Combekk

Společnost COMBEKK vytváří vysoce kvalitní udržitelné nádobí. Je první a jedinou značkou, která ve všech svých výrobcích používá certifikované recyklované materiály. Už v roce 2015 společnost představila první 100% recyklovanou holandskou troubu. COMBEKK je vytvořen milovníky jídla a pro milovníky jídla.

V nabídce nádobí značky Combekk naleznete litinové holandské hrnce a pánve, které vám budou sloužit dlouhá léta a jsou ideální pro pomalé pečení a dušení. Pro každodenní smažení využijete pánve s keramickým povrchem a ty se zaručeně stanou vašimi nejvíce používanými kousky nádobí. Pro vaření zeleniny či těstovin sáhněte po hrnci ze 100% recyklované nerezové oceli. A nesmíme zapomenout na unikátní krájecí prkénka vyrobené ze 100% recyklovaného papíru.

Výhody nádobí Combekk a bezpečnost materiálu

 • Nepřilnavost: Hlavní výhodou keramických nepřilnavých povrchů je, že potraviny se k nim nepřichytávají, což usnadňuje vaření a čištění nádobí. Nepřilnavý povrch umožňuje vařit s menším množstvím tuku a oleje.
 • Snadná údržba: Keramické povrchy jsou snadno udržovatelné a čistitelné. Obvykle stačí opláchnout nádobí teplou vodou a mírným detergentem, a přilepené zbytky potravin lze snadno odstranit.
 • Bezpečnost: Keramické povrchy jsou bezpečné pro lidské zdraví, protože neobsahují PTFE (Teflon) ani PFOA, což jsou chemické látky spojované s některými zdravotními obavami u tradičních nepřilnavých povrchů.
 • Rovnoměrné vaření: Keramické povrchy nabízí Combekk jak na konstrukci z hliníku, tak na nádobí z nerezu. Obě možnosti umožňují ideální vedení a rovnoměrné rozložení tepla, což může přispět k lepšímu vaření potravin.
 • Odolnost proti vysokým teplotám: Keramické povrchy jsou po zahřátí odolné vůči vysokým teplotám a lze je používat pro různé metody ohřevu.
 • Estetický vzhled: Keramické povrchy mají esteticky příjemný a moderní vzhled, což může být atraktivní pro ty, kteří dbají na vzhled svého nádobí.

Osobní zkušenost

“Dobré nádobí je pro mě zásadní. Už dávno jsem pochopila, kolik času a spálených jídel si ušetřím, když vyberu nádobí kvalitní a nebudu šetřit na hrncích, které denně používám. Jak se tohle nádobí objevilo na trhu, hned jsem ho šla vyzkoušet. Na fotce vidíte, jak vypadala první zásilka nádobí AMT a dole v galerii pod článkem moje první testování. Z nádobí jsem naprosto nadšená. Skvěle se hodí na vaření obilovin, na placky, palačinky….o pečení bez vymazávání a vysypávání plechu ani nemluvím! Je to pohodová práce a velmi snadná údržba. Skvělý je wok s keramickým povrchem, ten používáme prakticky denně. Báječné jsou i nerezové hrnce taktéž značky Combekk, pořídila jsem hned celou sadu a vaříme každý den. Skvělé jsou také litinové hrnce Combekk, nazývané holanská trouba. Jde o super bytelný těžký hrnec, s robustní poklicí, která na něm krásně sedí a ani se nehne a který báječně nahradí tlakový hrnec. Milovníci masa ho ocení pro pomalé vaření, my ho používáme na vaření luštěnin a zapékání v troubě.”, dodává svoje praktické zkušenosti Eva Cikrytová, autorka projektu Jíme Jinak.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu [přihlaste se] na výrobky značky AMT a COMBEKK v eshopu www.traminal.cz. [přihlaste se]
Akce trvá do odvolání.

Nenechte si ujít mimořádnou slevu!!

Do konce září mají členové Klubu Jíme Jinak slevu [přihlaste se]

Tato akce platí do 30. 9. 2023.

UPOZORNĚNÍ:
Slevy jsou platné pouze na webu www.traminal.cz a pouze na zboží (tzn. že neplatí na náhradní díly, příslušenství, na zboží ve výprodeji či zboží v akci). Sleva platí pouze pro členy Klubu, ne pro přátele a rodinné příslušníky. Sleva platí do odvolání.

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

24 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Oldřiška
Včera v 13:18

Tak si jdu hned něco pořídit.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

16

Dubová prkénka Chefs Soul s výjimečnou slevou pro Klubáky

Vaření není jen o vytváření chutných pokrmů, ale také o samotném zážitku z vaření. Skvělé prkénko může při přípravě pokrmů znamenat velký rozdíl. Chefs Sou...
17
22

Nádobí Eaziglide se skvělou slevou

Chcete vařit zdravě, bez nutnosti použití tuku, s nádobím z bezpečných a kvalitních materiálů? To vše vám umožní nádobí Eaziglide. Na tyto výrobky, mezi kt...
7

Stálá sleva na kurzy vaření a pobyty Paní Dýně

Zveme Vás na víkendové kurzy vaření a pobyty v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdra...
29

Stálá sleva na kurzy vaření a pobyty Paní Dýně pro rok 2023

Zveme Vás na víkendové kurzy vaření a pobyty v krásném prostředí městečka Spálené Poříčí. Pobyt v jedné z nejčistších částí Čech se krásně doplňuje se zdra...
28
2

Airtender – elektrický vakuovací set se slevou pro Klubáky

Vaříte si luštěniny a obiloviny do zásoby, abyste si zkrátili přípravu jídla? Díky systému Airtender můžete prodloužit jejich trvanlivost. Tento důmyslný s...
3
34

Termo lahve v létě? Rozhodně! A s velkou slevou

Termosky a termo lahve Lurch jsou skvělé. Užijete je v zimě na udržení teplého čaje i v létě na stále příjemně osvěžující vodu či domácí limonádu. Domluvil...