Rozhovor s Klárou Jíchovou vás oslovil. Tady je tedy pokračování. Dozvíte se, jak Jíchovi stravují své děti a jak  řeší jejich vysoké horečky. Pokud vás napadá, jak je možné, že i dobře živené děti onemocní, tak odpověď najdete také v tomto rozhovoru. Klára nám řekla, co jedí na cestách, jak řeší jídlo na návštěvách a dovolených. Poradila,  jak to vyřešit s babičkami a s příbuznými, kteří nechtějí respektovat jiné stravování, jak odnaučit děti zvyklé na sladkosti a jak reagovat, když zatouží po něčem nezdravém. A příště se těšte na to, jak strava u Kláry ovlivnila její těhotenství,  co je ideální na první příkrmy a jak je to s ovocem u malých dětí. Také se dozvíte, čím nejlépe nehradit extrudáty. A nahlédnete pod pokličku tomu jak vlastně Jíchovi žijí.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekJak na tělo působí JIN a JANG potraviny
Další článekHodnotu života nezvážíš