Máte dárky pro všechny? Pořád nevíte, co dát sestře, kamarádce či tchýni, nebo bratrovi, co se snaží zhubnout? Pokud máte v rodině někoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl, můžete ho potěšit některým naším kurzem nebo členstvím v Klubu JJ. Ale možná by to byl nejlepší dárek právě pro Vás.

I když máme v programu Vánoce Jinak spousty žen, které vše stihly včas a užívají si advent, jsou mezi našimi čtenáři také ti, kteří prostě nestíhají, nebo jim nějaký dárek ještě chybí. Máme pro Vás několik typů na dárky, které můžete mít doma ihned a bez starostí, zda je stihnou včas doručit.

Dárky pro maminky, kamarádky, sestry i muže

Pokud máte v okolí někoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl, potřebuje zhubnout, má problémy s lepkem, snaží se omezit živočišné potraviny a cukr, určitě si u nás vyberete. Kromě možnosti členství v Klubu JJ máme několik dalších vhodných kurzů:

Pokud nevíte, co by se dotyčné anebo možná i dotyčnému líbilo, darujte mu dárkový poukaz na členství v našem klubu JJ + libovolný kurz, který si vybere podle svého přání. Dále je tu možnost darovat dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč a obdarovaný si sám vybere, za co ho u nás utratí.

Dárky pro Vás

A co vy? Nezapomínáte na sebe? Dostanete pod stromečkem skutečně to, co si přejete? Pokud si někdo z vaší rodiny neví rady, máte pořád možnost ho dobře nasměrovat. Netoužíte po členství v Klubu JJ? Nebo potřebujete členství v klubu JJ prodloužit? Třeba jen o měsíc, dva, i to je pěkný dárek.

Pokud jste ročním členem klubu JJ, můžete využít zvýhodněného prodloužení klubu na další rok a kterýkoliv kurz je pro Vás za zvýhodněných 490 Kč. Co si třeba dopřát kurz Zdravé dezerty, kam jsme nově přidaly i sedm videoreceptů na vánoční pečení. Nebo Jarní Očistu? Letos bude zbrusu nová a startuje již v únoru.

Dárkové poukazy

Pokud toužíte být s námi v Klubu nebo se přidat do některého z kurzů, ale odkládáte pořízení předplatného kvůli ceně, můžete svým Ježíškům dát za úkol, aby vám místo ponožek a bačkor pořídili členství v Klubu. Máme pro vás v eshopu připraveny dárkové poukazy a zvýhodněné balíčky přesně pro tuto příležitost. Aby jste dostali poukaz okamžitě, je potřeba zaplatit kartou. Akce platí jen do Štědrého dne. 

Přejeme vám krásné vánoční dny a mnoho splněných přání.

Eva a Helena

 

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekZemě na talíři – Online festival dokumentárních filmů o jídle
Další článekPřejeme vám krásné Vánoce