Domů > Magazín > Blog

Dárky na poslední chvíli

Máte dárky pro všechny? Pořád nevíte, co dát sestře, kamarádce či tchýni, nebo bratrovi, co se snaží zhubnout? Pokud máte v rodině někoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl, můžete ho potěšit některým naším kurzem nebo členstvím v Klubu JJ. Ale možná by to byl nejlepší dárek právě pro Vás.

I když máme v programu Vánoce Jinak spousty žen, které vše stihly včas a užívají si advent, jsou mezi našimi čtenáři také ti, kteří prostě nestíhají, nebo jim nějaký dárek ještě chybí. Máme pro Vás několik typů na dárky, které můžete mít doma ihned a bez starostí, zda je stihnou včas doručit.

Dárky pro maminky, kamarádky, sestry i muže

Pokud máte v okolí někoho, kdo se zajímá o zdravý životní styl, potřebuje zhubnout, má problémy s lepkem, snaží se omezit živočišné potraviny a cukr, určitě si u nás vyberete. Kromě možnosti členství v Klubu JJ máme několik dalších vhodných kurzů:

Pokud nevíte, co by se dotyčné anebo možná i dotyčnému líbilo, darujte mu dárkový poukaz na členství v našem klubu JJ + libovolný kurz, který si vybere podle svého přání. Dále je tu možnost darovat dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč a obdarovaný si sám vybere, za co ho u nás utratí.

Dárky pro Vás

A co vy? Nezapomínáte na sebe? Dostanete pod stromečkem skutečně to, co si přejete? Pokud si někdo z vaší rodiny neví rady, máte pořád možnost ho dobře nasměrovat. Netoužíte po členství v Klubu JJ? Nebo potřebujete členství v klubu JJ prodloužit? Třeba jen o měsíc, dva, i to je pěkný dárek.

Pokud jste ročním členem klubu JJ, můžete využít zvýhodněného prodloužení klubu na další rok a kterýkoliv kurz je pro Vás za zvýhodněných 490 Kč. Co si třeba dopřát kurz Zdravé dezerty, kam jsme nově přidaly i sedm videoreceptů na vánoční pečení. Nebo Jarní Očistu? Letos bude zbrusu nová a startuje již v únoru.

Dárkové poukazy

Pokud toužíte být s námi v Klubu nebo se přidat do některého z kurzů, ale odkládáte pořízení předplatného kvůli ceně, můžete svým Ježíškům dát za úkol, aby vám místo ponožek a bačkor pořídili členství v Klubu. Máme pro vás v eshopu připraveny dárkové poukazy a zvýhodněné balíčky přesně pro tuto příležitost. Aby jste dostali poukaz okamžitě, je potřeba zaplatit kartou. Akce platí jen do Štědrého dne. 

Přejeme vám krásné vánoční dny a mnoho splněných přání.

Eva a Helena

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

18
15

Tři králové a purpurové vykuřování

Víte, co je Svatvečer svíček nebo svatoblažejské požehnání? Proč se zapichoval do trámu nůž, na který byl přivázán chléb a vánočka? Tušíte, kdo a proč vyku...
39
9

Moje veganské Vánoce

Stromeček, cukroví, kapr, dárky, koledy…To jsou teď nejčastější témata během prosince. Každý řeší Vánoce. Nakupuje, šílí, cpe se. Jak to ale dělá veg...
75
1

Nastává zimní Slunovrat – moc temných sil vrcholí. Jak slavíte Kračun?

Víte, proč naši předci házeli hrách na zeď? A jaké další zvyky prováděli, když přišel zimní Slunovrat a začátek astrologické zimy? Proč byl tento den pro n...