Domů > Magazín > Blog

Vánoce jinak – Síň slávy

Letošní kurz Vánoce jinak je u konce. V kurzu běží poslední týden a my tímto vyzýváme všechny, aby se pochválili za to, co se jim letos povedlo a na co jsou pyšní. Každý je vítězem ve své vlastní kategorii!

Kdo může do Síně slávy

Připomínáme, že toto není místo jen pro ty “stoprocentní”, kteří splnili vše, co kurz nabízel, jedli naprosto vzorně a nikdy nesáhli po ničem mimo naplánovaný jídelníček. Toto je místo pro všechny, kterým se podařilo naučit něco nového, kteří překonali nějakou závislost, kterým se podařilo dát do pořádku kus domácnosti nebo důležité vztahy, mají letos Vánoce v klidu nebo si prostě kurz užili jakkoli po svém a splnili si něco, co je pro ně důležité.

Umíte se pochválit?

Do síně slávy se nominujete sami a cílem je uvědomit si, jaký pokrok jste udělali. Vzpomenout si, že na začátku jste se mnohých úkolů báli a nevěřili, že je dokážete a teď, po devíti týdnech, už jsou pro vás některé téměř samozřejmostí. Naučit se ocenit sebe sama je príma a tady máte prostor, kde si to můžete natrénovat :-)

A jak to máte vy?

Těšíme se na vaše zprávy o tom, co se vám povedlo, na co jste pyšní a co se u vás změnilo!

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj holky,
Evičko, Helenko, opravdu moc pěkný kurs. Přála jsem si a získala jsem – cenné rady, zkušenosti a tipy. To co jsem očekávala od kursu, to přišlo, ukázaly a vysvětlily jste mi, jak kombinovat a vařit jinak. A já konečně vím „ jak na to“. Jak nahradit maso, jak vyloučit bílý cukr. Často jsem nezvládala, nebylo to jen o změně vaření, ale o změně celého denního režimu. Učila jsem se a měnila zvyky moje a tím i mé rodiny. To jak nově rozplánovat vaření a zkombinovat vše s chozením do práce, s mými zájmy, s dalšími povinnostmi v domácnosti…., to bylo mnohem těžší. Ale to asi nemusím více rozepisovat, tohle máme určitě všechny stejné. Bohužel jsem nový režim podle Vašeho kursu přerušila kvůli operaci kolena a pobytu v nemocnici, kde jsem měla zase běžnou stravu. Pár dní nemocniční stravy a chutě na pečivo, sladkosti byly zase zpět a tak jsem po návratu domů znovu podruhé začínala. Ale něco jsem se přeci jen naučila, snídat ráno polévku místo pečiva, to je už můj rituál, na který pomalu přechází i má dcera. Vaření podle vašich týdenních tipů, např. koprovka z petržele, knedlíky z ovesných vloček– to byly „majsterštyky, které zachutnaly i mému muži. Helenko, Evičko, moc děkuji ?. Všem přeji krásné Vánoce.

Veronika
22. 12. 2017

Ahoj holky, přečetla jsem si teď tady všechny komentáře a uvědomila jsem si, že to mám stejně jako Lucie (až na ty čtyři děti, smekám :-)) i Irma i další účastnice po tomto kurzu. Já jsem dost hřešila a pak mne to dostihlo, skončila jsem na antibiotikách, ale za poslední týden, protože jsem musela držet dietu, jsem se vyčistila, nehoní mne mlsná a kávu jsem měla dnes jednu po 10ti dnech. Je mi krásně. Užívám si advent, všechno se poskládalo, tak jak mělo. Je to super, uvědomit si, že když člověk nechá věci plynout, nějak se to uloží samo. Děkuji za to, že jsem tu mohla být s vámi a přeji vám všem krásné a požehnané vánoce. A v novém roce pevné zdraví a pevné mrkvové kořeny. Ať rostem. :-)

Ukázat další komentáře