Domů > Nepřehlédněte

Skvělé knihy se slevou pro registrované čtenáře a členy Klubu

S nakladatelstvím Smart Press spolupracujeme už řadu let. Vydávají jednu lepší knihu než druhou. Pokud jste registrovaným čtenářem nebo členem Klubu, můžete je nakoupit s výraznou slevou. Pro členy Klubu máme nyní slevu ještě vyšší než doposud – 30% na všechny tituly.

Novinky z poslední doby

Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi, Anita Blahušová

Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas. Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním,  které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu! Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů.

Zelenina z ekozahradyPro radost i soběstačnost, Jaroslav Svoboda, Lada Svobodová

Intenzivní inspirace pro vytváření si krásného a jedlého zahradního ráje! Kniha volně navazuje na bestseller Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku, kterého se dosud prodalo přes 23 000  ks.

Kniha se zabývá zábavným permakulturním pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních zlepšujících příměsí do půdy. Osvětluje plánování jednotlivých druhů zelenin, jejich kombinace vzhledem k praktičnosti a kráse, střídání v jednom roce i v průběhu let. V knize je vysvětlen pojem záhonoviště, ale také například to, jak si lze udělat v části zahrady nebo rodového statku zeleninový ráj s mnoha dalšími prvky (letní kuchyň, altán, skleník, vodní záhony, pařeniště, kůlna, kompostoviště, bylinková část, trvalková část, sklípek, oplocení a zídky).

Autoři se věnují také tomu, jak chovat kachny či slepice a vhodně je začlenit do pěstitelského systému. Jednotlivé druhy zeleniny jsou v knize podrobně popsány – najdete zde návod na jejich pěstování, možnosti volby odrůd a forem. Autoři předkládají osvědčené recepty na zpracování úrody na způsob raw, smoothies i chutná  veganská jídla – taková, která se snadno připraví v letní kuchyni nebo v altánku přímo u záhonů. Kniha je natolik lákavá, že zeleninu začnou pěstovat i lidé, které by to nikdy předtím ani nenapadlo.

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní čtenáři mají sleva 18% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá) na všechny tituly nakladatelství Smart Press. Při nákupu použijte svůj registrační email a vložte slevový kód[přihlaste se].

Členové Klubu mají slevu 30% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá) na všechny tituly nakladatelství Smart Press. [přihlaste se]

Všechny tituly si můžete objednat na dobírku nebo vyzvednout osobně. Ukázky z knih také najdete na stránkách pod jednotlivými knihami. Pokud objednáte v celkové hodnotě nad 1 500 Kč po slevě, automaticky získáváte balné a poštovné zdarma.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak přesně využít klubáckou slevu? Na stránkách smartpress v nákupním košíku jsem zadala slevový kód, ale cena se mi snížila jen o těch 18 % místo 30 %. Nebo už ta nabídka neplatí? Děkuji za odpověď!
Ali

Knihu objednával syn, nevím kde, ale cena i se zásilkovnou byla 539Kč. Když jsem na netu viděla, že ceny této knihy se pohybují i kolem 700Kč, tak snad ten kup byl dobrý i bez slevy.

Ukázat další komentáře