Domů > Nepřehlédněte

Skvělé knihy se slevou pro registrované čtenáře a členy Klubu

S nakladatelstvím Smart Press spolupracujeme už řadu let. Vydávají jednu lepší knihu než druhou. Pokud jste registrovaným čtenářem nebo členem Klubu, můžete je nakoupit s výraznou slevou. Pro členy Klubu máme nyní slevu ještě vyšší než doposud – 30% na všechny tituly.

Novinky z poslední doby

Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi, Anita Blahušová

Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas. Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním,  které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu! Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů.

Zelenina z ekozahradyPro radost i soběstačnost, Jaroslav Svoboda, Lada Svobodová

Intenzivní inspirace pro vytváření si krásného a jedlého zahradního ráje! Kniha volně navazuje na bestseller Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku, kterého se dosud prodalo přes 23 000  ks.

Kniha se zabývá zábavným permakulturním pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních zlepšujících příměsí do půdy. Osvětluje plánování jednotlivých druhů zelenin, jejich kombinace vzhledem k praktičnosti a kráse, střídání v jednom roce i v průběhu let. V knize je vysvětlen pojem záhonoviště, ale také například to, jak si lze udělat v části zahrady nebo rodového statku zeleninový ráj s mnoha dalšími prvky (letní kuchyň, altán, skleník, vodní záhony, pařeniště, kůlna, kompostoviště, bylinková část, trvalková část, sklípek, oplocení a zídky).

Autoři se věnují také tomu, jak chovat kachny či slepice a vhodně je začlenit do pěstitelského systému. Jednotlivé druhy zeleniny jsou v knize podrobně popsány – najdete zde návod na jejich pěstování, možnosti volby odrůd a forem. Autoři předkládají osvědčené recepty na zpracování úrody na způsob raw, smoothies i chutná  veganská jídla – taková, která se snadno připraví v letní kuchyni nebo v altánku přímo u záhonů. Kniha je natolik lákavá, že zeleninu začnou pěstovat i lidé, které by to nikdy předtím ani nenapadlo.

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní čtenáři mají sleva 18% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá) na všechny tituly nakladatelství Smart Press. Při nákupu použijte svůj registrační email a vložte slevový kód[přihlaste se].

Členové Klubu mají slevu 30% z běžné maloobchodní ceny (to je v eshopu ta vyšší, přeškrtnutá) na všechny tituly nakladatelství Smart Press. [přihlaste se]

Všechny tituly si můžete objednat na dobírku nebo vyzvednout osobně. Ukázky z knih také najdete na stránkách pod jednotlivými knihami. Pokud objednáte v celkové hodnotě nad 1 500 Kč po slevě, automaticky získáváte balné a poštovné zdarma.

 

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak přesně využít klubáckou slevu? Na stránkách smartpress v nákupním košíku jsem zadala slevový kód, ale cena se mi snížila jen o těch 18 % místo 30 %. Nebo už ta nabídka neplatí? Děkuji za odpověď!
Ali

Knihu objednával syn, nevím kde, ale cena i se zásilkovnou byla 539Kč. Když jsem na netu viděla, že ceny této knihy se pohybují i kolem 700Kč, tak snad ten kup byl dobrý i bez slevy.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

2
1

Přírodní kosmetika a eko drogerie jsou další přirozený krok

Podle čeho vybírám kosmetiku a drogerii? Mám pár zásad, kterých se držím. Pokud jste zatím změnili jen jídelníček, určitě začněte uvažovat i o změně toho, ...
8

Econea – přírodní kosmetika a eko drogerie se skvělou slevou

Skvělá zpráva pro milovníky eko kosmetiky a eko drogerie. Domluvili jsme pro vás slevu 10% v e-shopu Econea. Šetřete přírodu i peněženku – jako to dě...