S nakladatelstvím Smart Press spolupracujeme už řadu let. Vydávají jednu lepší knihu než druhou. Pokud jste registrovaným čtenářem nebo členem Klubu, můžete je nakoupit s výraznou slevou. Pro členy Klubu máme nyní slevu ještě vyšší než doposud - 30% na všechny tituly.

Novinky z poslední doby

Zahrada žije – Zahradničíme s dětmi, Anita Blahušová

Odpojte děti od přístrojů a napojte je na přírodu! Užijte si společně strávený čas. Kniha srozumitelně a zábavně vysvětluje principy zahradničení (nejen) s dětmi, poskytuje kalendářní přehled pro celý rok a slouží jako praktický manuál pro jakoukoli zahradu. Je jedinečná v tom, jak se cíleně zaměřuje na zapojení (menších i větších dětí) do veškerého dění. Nabízí spoustu inspirace, jak si v zahradě tvořivě a příjemně hrát v jakékoli sezóně. Tato hra je propojena i s opravdovým pěstováním,  které bude bavit dospělé i děti a díky kterému si společně vypěstují krásnou vlastní úrodu! Celoroční životní cyklus zahrady se prolíná s konkrétními pracovními postupy a činnostmi vhodnými pro děti, formou originálních, ale přitom snadno zvládnutelných projektů.

Zelenina z ekozahradyPro radost i soběstačnost, Jaroslav Svoboda, Lada Svobodová

Intenzivní inspirace pro vytváření si krásného a jedlého zahradního ráje! Kniha volně navazuje na bestseller Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku, kterého se dosud prodalo přes 23 000  ks.

Kniha se zabývá zábavným permakulturním pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních zlepšujících příměsí do půdy. Osvětluje plánování jednotlivých druhů zelenin, jejich kombinace vzhledem k praktičnosti a kráse, střídání v jednom roce i v průběhu let. V knize je vysvětlen pojem záhonoviště, ale také například to, jak si lze udělat v části zahrady nebo rodového statku zeleninový ráj s mnoha dalšími prvky (letní kuchyň, altán, skleník, vodní záhony, pařeniště, kůlna, kompostoviště, bylinková část, trvalková část, sklípek, oplocení a zídky).

Autoři se věnují také tomu, jak chovat kachny či slepice a vhodně je začlenit do pěstitelského systému. Jednotlivé druhy zeleniny jsou v knize podrobně popsány – najdete zde návod na jejich pěstování, možnosti volby odrůd a forem. Autoři předkládají osvědčené recepty na zpracování úrody na způsob raw, smoothies i chutná  veganská jídla – taková, která se snadno připraví v letní kuchyni nebo v altánku přímo u záhonů. Kniha je natolik lákavá, že zeleninu začnou pěstovat i lidé, které by to nikdy předtím ani nenapadlo.

Výhoda pro registrované čtenáře a členy Klubu Jíme Jinak

Registrovaní čtenáři mají sleva 18% na všechny tituly nakladatelství Smart Press. Při nákupu použijte svůj registrační email a vložte slevový kód[ přihlaste se ].

Členové Klubu mají slevu 30% na všechny tituly nakladatelství Smart Press. [ přihlaste se ]

Všechny tituly si můžete objednat na dobírku nebo vyzvednout osobně. Ukázky z knih také najdete na stránkách pod jednotlivými knihami. Pokud objednáte v celkové hodnotě nad 1 500 Kč po slevě, automaticky získáváte balné a poštovné zdarma.

 

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

3 komentáře. Jak to vidíte vy? Napište komentář.

  1. Knihu objednával syn, nevím kde, ale cena i se zásilkovnou byla 539Kč. Když jsem na netu viděla, že ceny této knihy se pohybují i kolem 700Kč, tak snad ten kup byl dobrý i bez slevy.

  2. Nadi a vy jste vubec nevyuzila slevu, ani tech 25%, co meli klubaci doposud? To by byla skoda, se SmartPressem uz spolupracujeme roky a sleva byla vzdy na vsechny tituly. Ale o tak se urcite vyplatilo tuhle knihu poridit 😉Taky mam na no zalusk.

  3. Škoda, knihu od J. Svobody a Lady mám už doma. Je těžká – plná spousty informací. Ještě lepší než ta první.

  4. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekSalát s lebedou a řebříčkem
Další článek60 tipů na zdravá dochucovadla pro vaše vaření