Domů > Magazín > Vaše příběhy

Kila a centimetry mizí a chuť do života je zpátky (Lucka, 39 let)

Tohle jaro jsem už nevěděla, co sama se sebou. Měla jsem neustále nafouklé břicho, špatnou náladu a byla jsem protivná i sama sobě. Po změně jídelníčku se cítím skvěle, nafouklé břicho je pryč, zmizelo mi v pase 11 cm a mám zase chuť do života.

Nafouklé břicho a blbá nálada

Do Jarní očisty jsem se přihlásila z důvodu, že jsem měla pořád nafouklé břicho a od začátku roku takovou tu “blbou” náladu. Vždycky jsem moc ráda běhala, většinou 3x týdně svých 5 km. Tohle jaro mě ale běh děsně vyčerpával a dokonce mě i přestal bavit.
Co se týče jídelníčku, myslela jsem si, že jím dost zdravě. Mléko mi nikdy nic neříkalo, ale jogurty a sýry mám moc ráda. Peču si vlastní chleba z kvásku a mouku jsem používala na vše jen špaldovou a každé ráno kaše s ovocem.

Čas strávený v kuchyni se vyplatil

Stránky Jíme Jinak šmíruji už dosti dlouho, ale tohle jaro už jsem fakt nevěděla, co se sebou. Už jsem byla protivná i sama sobě, tak jsem se do kurzu přihlásila.
Jelikož jsem pravidelně každý rok na jaře a na podzim držela očistu paní Mačingové, byla jsem zvyklá na jídelníčky. Takže tento přístup mi moc vyhovoval. Měla jsem teda pocit, že jsem v té kuchyni pořád, ale vyplatilo se to neskutečně.
Nejenže se mi začala zpátky vracet chuť do života, ale zároveň mě přestalo trápit nafouklé břicho i přesto, že se pořád cpu kvašenou zeleninou a luštěninami. Prostě zázrak. Vyhecovali jste mě teda k tomu, abych se na začátku změřila a zvážila. Sama bych to asi neudělala. Během očisty mi přišlo, že se s mými rozměry nic moc neděje a váha taky nic moc.

Velké překvapení při měření

Velké překvapení nastalo při skončení očisty a měření. Mně zmizelo v pase 11 cm!!!!
Budu se snažit jídelníčku držet dále, samozřejmě ne úplně striktně, přeci jen si chceme ten život užít a když jdu s dětmi jednou za čas na zmrzku, tak si od nich aspoň líznu ;-)
Když jsem běhala, dělala jsem to z důvodu, abych si vyčistila hlavu a taky udržela váhu na uzdě. Během očisty jsem neběhala, jen jsem se šla občas projít a hele. Ono to šlo i bez běhání a s ještě s lepšími výsledky :-D
Míry před: prsa 95 cm, pas 90 cm, boky 102 cm
Míry po: prsa 91 cm, pas 79 cm, boky 97 cm
Váha: před 64 kg, po 60,1kg.
Lucka

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

41 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

nádrhera :)

Lucie,chválím změnu stravování, váha ideální modelky,☺já vím, chce to pevnou vůli udržet i tuto krásnou postavu. Pokračuj,drzim ✊K.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

11 kg dole a nemoci si na nás nepřijdou (Lucka, 43 let)

Loňský rok jsem se rozhodla radikálně změnit v mém životě vše, co se dá. Hlavní změnu jsem se rozhodla udělat na svém těle. Díky změně jídelníčku jsme popr...

Poporodní kila jsou pryč a ruce nesvědí (Martina, 41 let)

Do zmeny jedálníčka som išla s cieľom schudnúť a zbaviť sa ekzému. A oboje sa veru podarilo. Vrátilo sa mi sebavedomie a cítim sa lepšie a krajšie.

Už nemám deprese z jídla (Darinka, 31 let)

Jídlo bylo mé trápení, hotová deprese. Od mládí pořád nemocná, do toho poruchy příjmu potravy, nadváha, pak zase nechutenství… Oba jsme měli problémy...

Překonala jsem odpor k vaření a stálo to za to! (Jarmila, 44 let)

Po zimě jsem se cítila unavená, bez energie a potřebovala jsem shodit kila nastřádaná za poslední roky. Cítila jsem, že přišel ten správný čas a nyní jsem ...

Za dva týdny o dvě velikosti méně (Dominika, 38 let)

K změně mě motivovaly velké potíže s trávením a další zdravotní problémy. Zkusila jsem všechny možné stravovací směry, ale pořád to nebylo ono. Už po dvou ...

Už jsem měla všeho dost (Silvie, 43 let)

Nepotřebovala jsem zhubnout, ale cítila jsem se mizerně, bez energie, měla jsem trávicí problémy a věčně nafouklé břicho. Už jsem měla všeho dost. Rozhodla...