Jsem aktivní babička a přes vekšeré aktivity jsem byla stále baculka. Nastoupila jsem na cestu Jíme Jinak a jsem moc spokojená. Dosáhla jsem své vysněné váhy a cítím se výborně.

Byla jsem stále baculka

Jmenuji se Radka, je mi 73 let, jsem malá (152 cm) a ještě na podzim jsem vážila 61 kg. Jsem aktivní babička, lektorka jógy, věnuji se Tai-chi, chodím do fitness, jezdím na kole, chodíme po horách a navštěvuji U3V – univerzitu třetího věku – nyní on-line. Přes veškeré aktivity jsem byla stále baculka.
Loni v létě mi diagnostik natvrdo řekl, že jsem obézní a měla bych 10 kg zhubnout. Doporučil spoustu drahých potravinových doplňků pro ozdravení vnitřních orgánů. Nechtělo se mi polykat množství drahé chemie. Paradoxně mi pomohl Covid. Přišlo období dlouhé karantény, kurzy nám zavřeli a najednou jsem měla k dispozici spoustu času navíc sama pro sebe.

Dokázala jsem to i díky podpoře manžela

Nastoupila jsem cestu „Jíme Jinak“, nejdříve Podzimní detox, a protože mě manžel opravdu podporoval a statečně jedl, co jsem navařila, a chválil mou snahu, tak jsem pokračovala i na jaře Jarní očistou. Špeky se rozpouštějí velmi pomalu, ale když si vybavím, jak vypadá 6 kg tuku, tak jsem velmi spokojená. Ale vím, že je třeba v nastoupené cestě pokračovat.
Po Jarní očistě jsem měla 55 kg, přes boky o 7 cm méně a oblečení je příjemně volné.

Děkuji za perfektní vedení manželům Cikrytovým, za záplavu užitečných informací a dokonalé webovky. Připomněli jste mi žvýkání oleje po ránu. Všechny informace jsem pochopitelně nestíhala, ale to přece nebylo cílem, méně je více, nesoutěžila jsem. Zkrácená orgánová sestava s paní Strnadelovou je moc príma, doporučuji. Cvičení s Ivonkou bylo pro mě velkou inspirací a některé cviky zařadím i do svých lekcí, děkuji.

Jedu s Jíme Jinak dál

Nyní jsem asi uprostřed Hubneme do plavek a mám velikou radost. Dosáhla jsem vysněných 53 kg a postava je mnohem hezčí na pohled. Moc děkuji za perfektní jídelníčky, za povzbuzující průvodní slovo, za úžasné webovky, a za moc pěkné a inspirující cvičení Ivonky.

Radka

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!
Čtěte na toto téma dále
  1. Radko klobouk dolů, hluboká poklona, vypadáte úžasně. Děkuji za motivaci :-), po 50 mi to zatím moc nejde,ale vidím, že je možné, že to půjde i později. Velké díky :-)))

  2. Teda, musela jsem si dvakrát přečíst váš věk, to vůbec na 73 nevypadáte. WOW. Takový superženský jako vy obdivuji. Aktivní a to je nádhera. Jen tak dál, máte můj obdiv.

    • Naprosto souhlasím s předchozím komentářem od Vierky, vypadáte opravdu skvěle a rozhodně bych Vám ten věk nehádala.Gratuluji a mnoho dalších úspěchů na nové životní cestě 👏🙂.

  3. Zobrazit 4 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekGlazované cukety
Další článekNevyhazujte slupky od melounu – udělejte z nich toto!