Domů > Magazín > Blog

Jak začít Podzimní detox

Je to tady! Dnes se vlak se podzimního detoxu rozjíždí, takže jestli ještě nemáte vstupenku, je nejvyšší čas – startujeme! Jdeme pročistit tělo, aby nám bylo lépe na těle i na duši.

Co nás letos v detoxu čeká

Jdeme společně jíst jinak – tak, aby nám bylo dobře. Chceme mít dobrý pocit v břiše, zlepšit postavu, zdraví – zkrátka cítit se dobře ve svém těle. A právě s tím nám pomůže tento program. Půjdeme s lehkostí, radostí, hezky krok za krokem – každý svým tempem.

Program je rozdělen do několika kroků, které vás postupně provedou změnou jídelníčku. Naučíte se, jak připravit chutná a zdravá jídla, naplánujeme a připravíme si zbytek roku, abychom o Vánocích měli klid a mohli si užívat svátky se svými blízkými. K tomu přidejte obrovskou podporu a motivaci od nás a máte ve zkratce, co vás letos čeká. Užijeme si to!

Pokud ještě nemáte vstupenku, je nejvyšší čas si ji pořídit. Za pár dní vstup do  zavřeme a nebude možné se přidat.

Jak program otevřít

Pokud jste s námi a máte vstupenku, je to skvělé! Začínáme přípravný týden. Jestli nevíte, jak program otevřít a jak kurz funguje, nezoufejte – je to velmi jednoduché.

Buď klikněte na název kurzu v horním menu nebo klikněte na své jméno, a pak na kurz Podzimní detox. A jste u nás. V kurzu vás pak čeká přípravný týden, včetně nákupního seznamu.

Nechodí vám naše emaily?

Každému přihlášenému do programu přijde email s instrukcemi. Pokud nás však nemáte v kontaktech, může spadnout do spamu. Stačí říct vaší poštovní schránce, aby naše e-maily neskrývala. Na  Seznam.cz, Email.cz, Post.cz ve schránce najděte e-mail od jimejinak.cz a přetáhněte jej přesuňte do „Doručené pošty”. Obrázkový návod najdete zde.

Je to online kurz, ne emailový kurz

Někteří z vás se ptají, zda jim budou chodit denně emaily s pokyny, co mají dělat. Nebudou. Kurz je rozdělen do týdnů, pošleme vám tedy každý týden informaci o tom, že je tu další týden a na co se zaměřit. Jednotlivé kroky a videa však najdete přímo v programu. Stačí přes naše stránky vstoupit a následovat pokyny. Vstupte, kdykoli se vám to hodí. Kurz je otevřený stále a postupně se otevírají další a další týdny, zpřístupňují nové materiály. Nechceme vás zahltit.

Vstup do přípravného týdnu

Do přípravného týdnu vstoupíte pak už jednoduše kliknutím na první bod. Čekají vás tam videa a články, včetně nákupního seznamu pro zdravé vaření, do kterého se pustíme příští týden.

Otevřít podzimní detox

(musíte být přihlášení pod svým heslem)

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

10 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Tak už se nám to rozbíhá! 😍Mám z toho obrovskou radost, když potkávám staré známé, kteří byli v kurzu vloni i předloni, což je super, protože ono opravdu je stále na čem pracovat (sama na tom pracuji roky, protože to není jen o jídle 😇). Nováčci jsou správně nadšení a já jim všem moc fandím. Tenhle týden se seznamujeme a příští týden už začínáme měnit jídelníček. Jsem zvědavá jaké proměny se u vás udějí letos a jaké aha momenty zažijete 😉Pokud se chcete přidat, tak neváhejte, ještě je čas a o nic nepřijdete. Ale kurz se za pár dnů zavře a další možnost bude zase až za rok, protože tenhle kurz je živý a pracujeme s tématy a stravou, které se týkají podzimu a zimy. Moc se na vás všechny těším! 🥰A na co se nejvíc těšíte vy???

Karolina
19. 10. 2020

Ahoj všem, po jarním kurzu jsem se přihlásila i do podzimního detoxu a už se moc těším. Sice jsem u jarního detoxu jídelníček na 100% nedodržovala, ale i tak mi to dalo spoustu nových věcí😉 A o to více si teď věřím, že to bude ještě lepší. Dokonce jsem se konečně odhodlala a pořídila si tlakový hrnec, kterému jsem se vždy obloukem vyhýbala😂 Budu nám všem držet palce, ať to zvládneme! Hezký večer!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

10
6

Nejbezpečnější vánoční cukroví na světě

Holky se tuhle vrátily z návštěvy u kamarádek. Byly tam poprvé a měly s sebou svačinu, protože v téhle rodině se jí konvenčně. Přesto se vrátily s tím, že ...
181
60

Reflex.cz: V jídle je skryté nebezpečí i naděje. Rozhovor s Evou Cikrytovou

Co je skutečně zdravé a co se jako zdravé jen tváří? Může strava ovlivnit chronické nebo dokonce genetické nemoci? Je se s pomocí jídla zbavit léků? Zvládn...
7
37

Už 10 let jím jinak – zůstanu u toho?

Už 10 let jím jinak! Co to se mnou udělalo? Stálo to za to? A budu pokračovat? O to se s vámi podělím ve videu.
10
2

Za 14 dní 5 kg dole, nebolí záda a nejsem unavená (Bára, 31 let)

Trvalo mi 4 roky než jsem se odhodlala to s vámi zkusit. Motivací je syn. Měl flíčky na kůži – plíseň. Tak jsem si začala vařit jinak a za pár dnů js...
6
14

Stěhování – dobuďte Vídeň

Když jsem pro Jíme Jinak fotila naše sezení na zemi a psala o tom, že děti nemají psací stoly a židle v pokojíčcích, uvedla jsem také, že je to dobré pro s...
29
6

Žádné bolesti nemám, operace nebude (Lucka, 52 let)

Celý dospělý život jsem držela dietu s nedobrými jídly. Bylo zdravé, ale nechutnalo mi. Úlety jsem doháněla sportem. Už pár let jsem byla vegetariánkou a p...