Domů > Magazín > Blog

Jak začít Podzimní detox

Je to tady! Dnes se vlak se podzimního detoxu rozjíždí, takže jestli ještě nemáte vstupenku, je nejvyšší čas – startujeme! Jdeme pročistit tělo, aby nám bylo lépe na těle i na duši.

Co nás letos v detoxu čeká

Jdeme společně jíst jinak – tak, aby nám bylo dobře. Chceme mít dobrý pocit v břiše, zlepšit postavu, zdraví – zkrátka cítit se dobře ve svém těle. A právě s tím nám pomůže tento program. Půjdeme s lehkostí, radostí, hezky krok za krokem – každý svým tempem.

Program je rozdělen do několika kroků, které vás postupně provedou změnou jídelníčku. Naučíte se, jak připravit chutná a zdravá jídla, naplánujeme a připravíme si zbytek roku, abychom o Vánocích měli klid a mohli si užívat svátky se svými blízkými. K tomu přidejte obrovskou podporu a motivaci od nás a máte ve zkratce, co vás letos čeká. Užijeme si to!

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Pokud ještě nemáte vstupenku, je nejvyšší čas si ji pořídit. Za pár dní vstup do  zavřeme a nebude možné se přidat.

Jak program otevřít

Pokud jste s námi a máte vstupenku, je to skvělé! Začínáme přípravný týden. Jestli nevíte, jak program otevřít a jak kurz funguje, nezoufejte – je to velmi jednoduché.

Buď klikněte na název kurzu v horním menu nebo klikněte na své jméno, a pak na kurz Podzimní detox. A jste u nás. V kurzu vás pak čeká přípravný týden, včetně nákupního seznamu.

Nechodí vám naše emaily?

Každému přihlášenému do programu přijde email s instrukcemi. Pokud nás však nemáte v kontaktech, může spadnout do spamu. Stačí říct vaší poštovní schránce, aby naše e-maily neskrývala. Na  Seznam.cz, Email.cz, Post.cz ve schránce najděte e-mail od jimejinak.cz a přetáhněte jej přesuňte do „Doručené pošty”. Obrázkový návod najdete zde.

Je to online kurz, ne emailový kurz

Někteří z vás se ptají, zda jim budou chodit denně emaily s pokyny, co mají dělat. Nebudou. Kurz je rozdělen do týdnů, pošleme vám tedy každý týden informaci o tom, že je tu další týden a na co se zaměřit. Jednotlivé kroky a videa však najdete přímo v programu. Stačí přes naše stránky vstoupit a následovat pokyny. Vstupte, kdykoli se vám to hodí. Kurz je otevřený stále a postupně se otevírají další a další týdny, zpřístupňují nové materiály. Nechceme vás zahltit.

Vstup do přípravného týdnu

Do přípravného týdnu vstoupíte pak už jednoduše kliknutím na první bod. Čekají vás tam videa a články, včetně nákupního seznamu pro zdravé vaření, do kterého se pustíme příští týden.

Otevřít podzimní detox

(musíte být přihlášení pod svým heslem)

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

10 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Tak už se nám to rozbíhá! 😍Mám z toho obrovskou radost, když potkávám staré známé, kteří byli v kurzu vloni i předloni, což je super, protože ono opravdu je stále na čem pracovat (sama na tom pracuji roky, protože to není jen o jídle 😇). Nováčci jsou správně nadšení a já jim všem moc fandím. Tenhle týden se seznamujeme a příští týden už začínáme měnit jídelníček. Jsem zvědavá jaké proměny se u vás udějí letos a jaké aha momenty zažijete 😉Pokud se chcete přidat, tak neváhejte, ještě je čas a o nic nepřijdete. Ale kurz se za pár dnů zavře a další možnost bude zase až za rok, protože tenhle kurz je živý a pracujeme s tématy a stravou, které se týkají podzimu a zimy. Moc se na vás všechny těším! 🥰A na co se nejvíc těšíte vy???

Karolina
19. 10. 2020

Ahoj všem, po jarním kurzu jsem se přihlásila i do podzimního detoxu a už se moc těším. Sice jsem u jarního detoxu jídelníček na 100% nedodržovala, ale i tak mi to dalo spoustu nových věcí😉 A o to více si teď věřím, že to bude ještě lepší. Dokonce jsem se konečně odhodlala a pořídila si tlakový hrnec, kterému jsem se vždy obloukem vyhýbala😂 Budu nám všem držet palce, ať to zvládneme! Hezký večer!

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

272
62

Reflex.cz: V jídle je skryté nebezpečí i naděje. Rozhovor s Evou Cikrytovou

Co je skutečně zdravé a co se jako zdravé jen tváří? Může strava ovlivnit chronické nebo dokonce genetické nemoci? Je se s pomocí jídla zbavit léků? Zvládn...

Danfood – zdravá výživa, drogerie a kosmetika s 15% slevou

Domluvili jsme pro vás slevu na nákup zdravých potravin a dochucovadel, ekodrogerie a dalšího sortimentu. Z Danfoodu můžete připravit zdravé mikulášské bal...