Domů > Magazín > Vaše příběhy

Stáňa už se do plavek nestydí

Stáně byste těžko hádali, že jí bude v září 40 let. Před nedávnem se přihlásila do on-line kurzu Hubnutí do plavek a nejen že krásně zhubla, ale do plavek už se opravdu nestydí. Jako bonus získala odvahu do všeho, co pro ní bylo nepřekonatelné. Po kurzu nám napsala milý komentář a tak jsem Stáňu oslovila a požádala ji, aby nám k průběhu kurzu napsala něco víc. Třeba jak zpočátku nabrala dvě kila :-)

Potřebovala jsem to vzít z gruntu

Můj postoj ke kurzu Hubneme do plavek byl od začátku přímočarý a jasný, věděla jsem přesně, že vše dodržím a splním do posledního puntíku. Před kurzem jsem sice oťukávala zdravé stravování, ale ještě to nebylo stoprocentní. Kurz mě odpíchl ke všemu po čem jsem se pořád pídila. Před tím jsem vždy stejně něčím hřešila, ale během kurzu mi došlo, že to chce vzít opravdu z gruntu.

Po dvou dnech jsem přibrala

Ze začátku na mě bylo jídla až moc. Do komentáře jsem napsala: Mám za sebou druhý den jídelníčku a zatím jsem jen přibrala skoro dvě kila. Byla jsem zvyklá jíst menší porce a pětkrát denně. Tak nevím jestli si nemám ty Vaše porce zmenšit. Doufám, že mi váha zase klesne dolů.

Po čtyřech dnech přišla energie

Pak ale přišla velká změna a můj další komentář: Cítila jsem se první dny dost plná a nějak těžší, ale čtvrtý den se to otočilo, začala jsem mít více energie, velkou chuť do toho vaření a velkou touhu zhubnout. Všechna jídla mi od prvního dne moc chutnala, takže jsem se stále těšila na nové recepty.

Půsty

Všechny půsty jsem hravě zvládla, to mi problém nedělalo, vím co to obnáší a potom mě vždy těšilo, jak klesla váha a šlo pár centimetrů dolů. Nyní se už do plavek opravdu nestydím. Také už nemám vůbec překyselený organismus, jsem v optimálním stavu. Po čtrnáctidenním kurzu jsem si dala ještě jeden den půstu a od šestnáctého dne už ani jinak nevařím a nejím.

V plavkách už se nestydím

Získala jsem díky kurzu velkou odvahu do všeho, co pro mě bylo nepřekonatelné. Abych to shrnula, jsem moc ráda,že jsem si kurzem prošla a že už konečně vím, co je to jíst jinak! Za vše moc Heleně a Evě tisíckrát děkuji, že mě přivedly na tuto cestu ke zdravému a štíhlému tělu. Své výsledky jsem shrnula v kurzu v komentáři:

Dobrý den Ženy, tak jsem již dva dny po kurzu, patnáctý den jsem si dala zase rýžový půst a ode dneška začínám vařit podle Vašich receptů. Moc mě to chutná a baví a hlavně jsou stále výborné výsledky ohledně všeho! Sice jsem velkou nadváhu neměla, vážila jsem necelých 60 kg a nyní mám 57 kg,ale ještě bych chtěla být štíhlejší a zdravější, proto budu pokračovat i nadále. V září mi bude 40 let a do té doby bych se chtěla dostat úplně někam jinam. Hlavně mi šly dolů také centimetry a do plavek se tedy už nestydím! Chci Vám moc poděkovat za to jak jste báječné a za skvělý start k novému a zdravému vaření a stravování. Už jsem to vše oťukávala sice i před tím, ale teď mě to nakoplo úplně:-) Ještě ale stále přesvědčuji zbytek rodiny. Přeji Vám krásné léto a mnoho úspěchů ve všem co děláte!

S pozdravem a přáním krásných a spokojených dnů, týdnů a roků.

Stáňa

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

6 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Stáňo, to jsou skvělé výsledky! Máme s Vámi obrovskou radost a vítáme další ženskou, která už ví, co to je jíst jinak, jak píšete. Nepředatelné, že? To se prostě musí projíst :-) A moc děkujeme za Vaše slova, pochvalu a hlavně odvahu a zaslání fotky. Fakt se není za co stydět, to jsou kraťásky a postavička hodné dvacítky! :-)

Ukázat další komentáře