Do změny jídelníčku jsem šla s cílem poznat nový způsob stravování a shodit pár kil. Největší inspirací mi byla moje kamarádka, které vděčím za to, že mě postrčila k tomu, abych se přihlásila. Stálo to za to.

Chtěla jsem shodit pár kil

Jmenuji se Božena, je mi 53 let. Jsem sportovkyně a do programu Jarní očista jsem šla, abych poznala nový způsob stravování a zároveň se pokusila o shození pár kil. Povedlo se váhu zredukovat o 8 kg  (původní váha 86 kg a výška 176 cm). Bylo to velice zajímavé a fajn, naučila jsem se kombinovat luštěniny, obilniny a pracovat s novými potravinami i doplňky. Jedním slovem – obohacující. Doteď si připravuji každé ráno miso polévky, které mi vyhovují a zasytí až do oběda a promyšleně přistupuji i k dalšímu stravování.

Moje největší inspirace a hrdinka

Dlouho jsem váhala, než jsem se přihlásila do Jarní očisty. Tou největší inspirací byla kamarádka Alena Šustrová. To ona mně „nakopla“ a pomohla k příjemné změně jídelníčku. Celý rok mi o stránkách Jíme jinak vyprávěla zajímavosti, občas nabídla ochutnávku. To ona je tím Hrdinou Jarní očisty. Protože je drobná, letos neshodila tolik co loni, ale jídelníček jí vyhovuje pro svojí pestrost a zajímavé složení. Vlastně tak vaří celoročně. S vámi prošla očistnou kůru loni a přihlásila se i letos. K stejnému kroku inspirovala mě i další kámošky z Chodska – Martinu B. a Evinu M. alias Mikis. Změnu v jídelníčku šíří neustále mezi své cvičenky, kamarádky i kolegyně. To ona mi pomohla s prvním velkým nákupem, objasňovala nejasnosti a vysvětlovala nové.
Je cvičitelkou powerjógy, moc si jí vážím pro její houževnatost a cílevědomost. Když se pro něco rozhodne, je to opravdové a na 100%. Jak se říká, jde do toho naplno. A inspiruje i druhé. Na podzim jsme zařadily do životního stylu i otužování (celý půlrok jsme se vzájemně podporovaly) a tělo otužujeme stále. Díky moc a držím ji palce, aby byla zařazena mezi Top hrdiny.

Děkuji za hezky nastavený 6-ti týdenní očistný program. Super byly i výzvy, úklidy místností a sousta zajímavostí a novot.

S pozdravem Boža

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekRychlé a syté podzimní saláty na oběd nebo večeři
Další článekTofu Katsu Curry