Domů > Magazín > Blog

Ve dvou se to táhne líp (Boža, 53 let)

Do změny jídelníčku jsem šla s cílem poznat nový způsob stravování a shodit pár kil. Největší inspirací mi byla moje kamarádka, které vděčím za to, že mě postrčila k tomu, abych se přihlásila. Stálo to za to.

Chtěla jsem shodit pár kil

Jmenuji se Božena, je mi 53 let. Jsem sportovkyně a do programu Jarní očista jsem šla, abych poznala nový způsob stravování a zároveň se pokusila o shození pár kil. Povedlo se váhu zredukovat o 8 kg  (původní váha 86 kg a výška 176 cm). Bylo to velice zajímavé a fajn, naučila jsem se kombinovat luštěniny, obilniny a pracovat s novými potravinami i doplňky. Jedním slovem – obohacující. Doteď si připravuji každé ráno miso polévky, které mi vyhovují a zasytí až do oběda a promyšleně přistupuji i k dalšímu stravování.

Moje největší inspirace a hrdinka

Dlouho jsem váhala, než jsem se přihlásila do Jarní očisty. Tou největší inspirací byla kamarádka Alena Šustrová. To ona mně „nakopla“ a pomohla k příjemné změně jídelníčku. Celý rok mi o stránkách Jíme jinak vyprávěla zajímavosti, občas nabídla ochutnávku. To ona je tím Hrdinou Jarní očisty. Protože je drobná, letos neshodila tolik co loni, ale jídelníček jí vyhovuje pro svojí pestrost a zajímavé složení. Vlastně tak vaří celoročně. S vámi prošla očistnou kůru loni a přihlásila se i letos. K stejnému kroku inspirovala mě i další kámošky z Chodska – Martinu B. a Evinu M. alias Mikis. Změnu v jídelníčku šíří neustále mezi své cvičenky, kamarádky i kolegyně. To ona mi pomohla s prvním velkým nákupem, objasňovala nejasnosti a vysvětlovala nové.
Je cvičitelkou powerjógy, moc si jí vážím pro její houževnatost a cílevědomost. Když se pro něco rozhodne, je to opravdové a na 100%. Jak se říká, jde do toho naplno. A inspiruje i druhé. Na podzim jsme zařadily do životního stylu i otužování (celý půlrok jsme se vzájemně podporovaly) a tělo otužujeme stále. Díky moc a držím ji palce, aby byla zařazena mezi Top hrdiny.

💡 TIP: Sezóna plavek je tu! Zkus tento jídelníček a sprav si postavu.

Děkuji za hezky nastavený 6-ti týdenní očistný program. Super byly i výzvy, úklidy místností a sousta zajímavostí a novot.

S pozdravem Boža

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

12
4

Když jím jinak, tak si to užívám (Dana, 39 let)

Mojí hlavní motivací bylo zhubnout. Povedlo se.  A přišly i benefity navíc – nejsem unavená, přestala mě bolet hlava, zmírnily se menstruační bolesti...

Diabetoložka nevěří svým očím ani výsledkům z laboratoře (Líba, 53 let)

Změnu jídelníčku jsem podnikla kvůli manželovi, který je diabetik. Jeho stav se po prodělání obyčejné chřipky velmi zhoršil, jeho stav byl děsivý. Změna st...

10 týdnů s Jíme Jinak mi vrátilo svobodu (Marie, 50 let)

Diet jsem kvůli váze vyzkoušela hodně, s váhou to bylo vždycky jak na houpačce. Výsledkem byly bolavé kotníky, strhané koleno a rameno, stále nafouklé břic...