Domů > Magazín > Vaše příběhy

Okolí to vidí (Vlaďka)

Vladčiny komentáře nás moc baví číst. Tenhle jsem ovšem nemohla nechat jen někde po receptem na polévku. Je povzbuzením pro všechny, kdo se změnou stravy teprve začínají a vůbec netuší, jaké zázraky na ně čekají. Možná už jste v téhle fázi taky, ale vůbec si neuvědomujete, jak jste krásná a plná energie, protože vám to zatím ještě nikdo neřekl. Mrkněte do zrcadla :-)

Musím se s vámi podělit o příběh, který se mi onehdá stal. Občas chodím hrávat s kapelou, už léta, teď na rodičovské, občas pro zábavu a potěšení. Na minulé akci ke mně přišla mladá slečna a říká mi: “Paní, já vás celý večer sleduju a říkám si, co vy asi jíte? Co, prosím vás, jíte, že máte v sobě tolik vitality a vypadáte tak dobře? Máte krásně načesané vlasy, já se na vás celý večer dívám a obdivuju!”

No, spadla mi brada, užasle jsem se na ni dívala a samozřejmě jsem jí prozradila to sladké tajemství JJ, aspoň zčásti…Hlavně jsem nechápala, co bylo na mých vlasech úžasného, když ještě 5 minut před odjezdem jsem pobíhala doma s fénem v ruce a snažila se přijít včas na smluvené místo odjezdu…

Buďte si jisté, že i vy, všechny na webu JJ, jste plné vitality a energie, jen to možná nejste schopné samy posoudit :-), ale okolí to vidí! Jen možná nic neříká, ale to jen proto, že vám závidí :-)

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

5 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Hezky napsaný a poslední větu slýchávám od manžela dost často :-)

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

144
70

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky