Domů > O nás > Pochvaly

Letošní Vánoce bez stresu (Esterka)

Esterka: Taaak… poslušně hlásím, že jen a pouze díky Vám, Evičko a Romane (a vůbec všichni tady), mám veškeré dárky pro rodinu doma nebo objednané, minimálně měsíc vše přehledně a detailně rozepsané v tabulce včetně přátel, pro které je již vše vymyšleno a něco i nakoupeno, zbytek ještě dolaďuji, neboť většinu budu vyrábět, a na to bude čas až po úklidu nebo během svátků.
Považuji to asi za největší úspěch mých letošních předvánočních příprav, úklidu a vlastně celého programu Vánoce jinak… Tradičně každý rok jsem celkem věděla, komu bych co dala – mívám spíš opačný problém, pro každého vymyšleno x věcí a nutnost redukovat… nebo prodat ledvinu, což by mi stejně ze zdravotních důvodů neprošlo, takže nezbývá než redukovat :D, ale opět v rámci letošní lepší organizace komplet všeho jsem si hned založila tabulku číslo dvě, přejmenovanou z “Vánoc” na “narozeniny” a ta bude trpělivě číhat na ploše mého PCčka po ruce, kdykoliv bude třeba. Možná se ještě hecnu a sesynchronizuji to i s kalendářem, abych pak na to nezapomínala O:-)
No ale hlavně – místo toho, abych opět veškeré naplánované dárky pořizovala ve stresu v posledním týdnu a v ještě větším stresu balila v předvečer Štědrého dne nebo dokonce ještě ten den ráno, mám to vše v předstihu a držím se zatím svého předsevzetí ze začátku programu: 15.12. mít zabaleno. Možná to dokonce i vyjde nebo jen zabalím o pár dní později, ale to už je detail… JSEM DOBRÁ! Je důležité se občas sama poplácat po ramínku. Doporučuji to všem, každý byť sebemenší úspěch se počítá.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář