Domů > O nás > Pochvaly

Letošní Vánoce bez stresu (Esterka)

Esterka: Taaak… poslušně hlásím, že jen a pouze díky Vám, Evičko a Romane (a vůbec všichni tady), mám veškeré dárky pro rodinu doma nebo objednané, minimálně měsíc vše přehledně a detailně rozepsané v tabulce včetně přátel, pro které je již vše vymyšleno a něco i nakoupeno, zbytek ještě dolaďuji, neboť většinu budu vyrábět, a na to bude čas až po úklidu nebo během svátků.
Považuji to asi za největší úspěch mých letošních předvánočních příprav, úklidu a vlastně celého programu Vánoce jinak… Tradičně každý rok jsem celkem věděla, komu bych co dala – mívám spíš opačný problém, pro každého vymyšleno x věcí a nutnost redukovat… nebo prodat ledvinu, což by mi stejně ze zdravotních důvodů neprošlo, takže nezbývá než redukovat :D, ale opět v rámci letošní lepší organizace komplet všeho jsem si hned založila tabulku číslo dvě, přejmenovanou z “Vánoc” na “narozeniny” a ta bude trpělivě číhat na ploše mého PCčka po ruce, kdykoliv bude třeba. Možná se ještě hecnu a sesynchronizuji to i s kalendářem, abych pak na to nezapomínala O:-)
No ale hlavně – místo toho, abych opět veškeré naplánované dárky pořizovala ve stresu v posledním týdnu a v ještě větším stresu balila v předvečer Štědrého dne nebo dokonce ještě ten den ráno, mám to vše v předstihu a držím se zatím svého předsevzetí ze začátku programu: 15.12. mít zabaleno. Možná to dokonce i vyjde nebo jen zabalím o pár dní později, ale to už je detail… JSEM DOBRÁ! Je důležité se občas sama poplácat po ramínku. Doporučuji to všem, každý byť sebemenší úspěch se počítá.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář