Domů > Magazín > Vaše příběhy

Přešli jsme z Nutrilonu na rostlinné mléko ze dne na den

Synovi Evánkovi jsem dávala na doporučení dětské lékařky Nutrilon. Dostal ho již třetí den v porodnici, takže jsem žila v domnění, že je to to nejlepší, co mu mohu nabídnout. Ale pak jsem šla na kurz Jíme jinak a dozvěděla se, že všechno je jinak.

Syn dostal Nutrilon už v porodnici

Synovi Evánkovi jsem dávala na doporučení dětské lékařky Nutrilon. Dostal ho již třetí den v porodnici, takže jsem žila v domnění, že je to to nejlepší, co mu mohu nabídnout.

Mléko není potřeba?!

Pak jsem se ale zúčastnila kurzu Jíme jinak a dozvěděla jsem se, že umělá výživa, tzv. pokračovací mléka, nejsou nezbytným zdrojem živin a vitamínů, jak jsem se domnívala. Že stačí pestrá strava bohatá na minerály vitamíny a bílkovinu ve formě zeleniny, obilovin a luštěnin. Že je to mnohem stravitelnější a že vlastně mléko k životu ani nepotřebujeme. Navíc že má spoustu nežádoucích vedlejších účinků.

Okamžitě jsem vyřadila Nutrilon

Po kurzu jsem tedy nahradila Nutrilon sojovým a rýžovým mlékem zakoupený ve zdravé výživě. Syna jsem odstavila z Nutrilonu okamžitě a bez váhání. Že má jiné mléko si ihned všiml, napil se, chvilku „popřemýšlel“, usmál se na mě, řekl: „Ňam, ňam“ a vypil 330ml najednou, což se mi u Nutrilonu nikdy nestalo :o .

Zdá se mi, že Evan je teď spokojenější, o mléko si nyní říká sám a na další porci se vždy těší.

Andrea Cardelli

 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

5 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Kristýna
23. 8. 2021

Dobrý den,
ráda bych se zeptala. Mám syna 3,5 měsíce. Nyní mi začal haprovat s MM:-(, snížil se mi tok a dost u toho vyvádí. Nechci mu přidávat UM a chci to zkusit jetště udržet co nejdéle na MM. Ale nejsem si jistá, jestli mu mléko stačí. Je možné mu přidat trochu nějakého rostlinného mléka? Např.rýžového?

A co má podle Vás rostlinné mléko všechny výživové hodnoty jako umělé mléko pro miminka? Jakože malému miminku mám dát tohle?

Ukázat další komentáře