Některé z vás znepokojují dva stravovací směry, které jsou v poslední době velmi módní. Paleo dieta a raw food. Byli tu v různých obměnách i dříve, jmenovali se jinak, ale nejsou to až takové neznámé novinky, jak by se mohlo zdát. Koneckonců, my jsme si s Helčou vyzkoušely jak bílkovinnou dietu, tak v podstatě stravu syrovou. Náš názor na tyto dva směry je vám asi jasný. Ale je zajímavé si přečíst, co si o tom myslí Michael Pollan, který se výživě věnuje řadu let a publikuje po celém světě úspěšné bestsellery. V přepisu rozhovoru se dozvíte, zda podle něj můžete žít jen o chlebu, pro koho je vhodná raw food a zda je vhodné jídlo upravovat vařením.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více

Předchozí článekZeláky – křupavé zelné karbanátky bez lepku
Další článekToto vám v porodnici neřekli: přirozený porod vs. císařský řez