Domů > Magazín > Vaše příběhy

Není to stoprocentní, ale funguje to! (Vlaďka)

Vlaďka je s námi na stránkách už nějaký ten pátek. Poslední dobou prý stravu lajdačila, stresu neunikla, všechno v nerovnováze. Nebylo to vůbec podle jejich představ. Když šla na odběry krve a preventivní prohlídku, čekala s obavami na svůj ortel…Výsledky ji překvapily a ona se o svoje první pocity s námi okamžitě podělila v komentáři.

Holky,

chci Vám napsat krátký komentář a podělit se o zkušenost. Byla jsem před pár měsíci na preventivní kontrole u lékařky. Dlouho jsem tam nebyla, tak jsem tak seděla v čekárně, čekajíc, jak to asi vše dopadne. Ano, zdravá strava je moje hobby, ale za poslední 2 roky, no, mám spoustu výčitek. Stravu lajdačím, stresem se nechám zmítat, psychika i tělo v nerovnováze

Vcházím tedy do ordinace, čekám na ortel. Po důkladné prohlídce mi paní doktorka sděluje: “Vaše výsledky krve jsou naprosto v pořádku, vše máte úplně v normě, játra, ledviny, vše je tak, jak má být. Asi je to tím, že se věnujete té zdravé stravě.” Měla jsem pocit, že snad vyběhnu z té ordinace a zakřičím na celý svět: “Pane Bože, děkuju ti!!!” Jak krásný je svět, když máte zdraví, nic víc snad nepotřebuji.

Tím chci říct všem, kdo sdílí tyto stránky: Nic z toho lepšího, o co se ve svém životě snažíte, nebude zapomenuto, vše se vám sčítá, třebaže máte pocit, že to není nikde poznat a vaše snaha je marná. Není a nebude, i když to třeba není úplně tak, jak byste si přáli a představovali. Důležité je vytrvat.

Vlaďka

A co dále? Blíží se čas na jarní detox!

Pokud vám po zimě chybí energie, trápí vás únava nebo máte kila navíc, pojďte s tím něco udělat. Nenecháme vás v tom a hážeme záchranné lano! 😊 Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Vlaďko, děkuji za MOUDRÁ slova👍

Tak to si rada prectu. Nene, nasla jsem jeden prirodni vit D. Ten viganthol se mi moc davat nechtelo. Jsou to pry oslabene jatra, tak na tom uz trochu pracuji. Mam kolem sebe par makrobiotiku, hlavne tedy maminky s malymi detmi, kteri zacinaji trochu pouzivat maslo,vejce a vyvary. Vsechno tedy bio a kvalitni. Rekla bych, ze tech ryb u me bylo asi malo. Nekde doporucuji i 2 za tyden, coz u mne tedy nebylo ani omylem.

Ukázat další komentáře