Domů > Magazín > Vaše příběhy

Není to stoprocentní, ale funguje to! (Vlaďka)

Vlaďka je s námi na stránkách už nějaký ten pátek. Poslední dobou prý stravu lajdačila, stresu neunikla, všechno v nerovnováze. Nebylo to vůbec podle jejich představ. Když šla na odběry krve a preventivní prohlídku, čekala s obavami na svůj ortel…Výsledky ji překvapily a ona se o svoje první pocity s námi okamžitě podělila v komentáři.

Holky,

chci Vám napsat krátký komentář a podělit se o zkušenost. Byla jsem před pár měsíci na preventivní kontrole u lékařky. Dlouho jsem tam nebyla, tak jsem tak seděla v čekárně, čekajíc, jak to asi vše dopadne. Ano, zdravá strava je moje hobby, ale za poslední 2 roky, no, mám spoustu výčitek. Stravu lajdačím, stresem se nechám zmítat, psychika i tělo v nerovnováze

Vcházím tedy do ordinace, čekám na ortel. Po důkladné prohlídce mi paní doktorka sděluje: “Vaše výsledky krve jsou naprosto v pořádku, vše máte úplně v normě, játra, ledviny, vše je tak, jak má být. Asi je to tím, že se věnujete té zdravé stravě.” Měla jsem pocit, že snad vyběhnu z té ordinace a zakřičím na celý svět: “Pane Bože, děkuju ti!!!” Jak krásný je svět, když máte zdraví, nic víc snad nepotřebuji.

Tím chci říct všem, kdo sdílí tyto stránky: Nic z toho lepšího, o co se ve svém životě snažíte, nebude zapomenuto, vše se vám sčítá, třebaže máte pocit, že to není nikde poznat a vaše snaha je marná. Není a nebude, i když to třeba není úplně tak, jak byste si přáli a představovali. Důležité je vytrvat.

Vlaďka

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

11 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

👍Super, Vlaďko, gratuluji 😘😘😘, Tinka 🍎🍏

Vlaďko,anóóó, všechno se počítá 👍😘😘😘, Tinka

Ukázat další komentáře