Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na prodejní výstavu Ezotera

Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.  Celodenní vstupenka stojí 150 KčČlenové Klubu Jíme Jinak mají vstup zdarma.

Kdy a kde se koná

17.-18.9.2016  PRAHA, HALA TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle (150 m pěšky od metra C Pražského povstání)

Co vás čeká

Zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program.

Nenechte si ujít

Estela Palaris Orbito (Filipíny) – Tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, MUDr. Karel Erben – Homocystein a civilizační choroby, Dr. Eva Moučková – Bylinkami proti nemocem z nachlazení, Stanley Bradley – Láska, zdraví a úspěch, RNDr.  Evžen Andres – Geopatogenní zóny a jejich vliv na zdraví, PhDr. Adolf InnemanAjurvéda, Seymour Koblin (USA) – Zen-Touch Shiatsu, Martina B. Boháčová – Černá Luna a co bude v roce 2017….

Najdete zde nejrůznější zboží pro sebe, pro domácnost a pro své zdraví. Na své si přijde rozhodně i Váš žaludek – součástí jsou stánky s vegetariánskou, makrobiotickou a raw stravou.  Na výstavě můžete také využít služeb našich zkušených poradců, kteří Vám rádi zodpoví Vaše dotazy pomocí nejrůznějších metod, jako je výklad karet, čtení z ruky, astrologie, měření aury, automatická kresba, frekvenční terapie a mnoho dalších.

Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod.

Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

Doprava

Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost – Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový.

 

Cena

Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. 

Členové klubu mají celodenní vstup zdarma.

Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 12.09.2016.

Přihláška – celodenní vstup zdarma

[form form-16]

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář