Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.  Celodenní vstupenka stojí 150 KčČlenové Klubu Jíme Jinak mají vstup zdarma.

Kdy a kde se koná

17.-18.9.2016  PRAHA, HALA TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle (150 m pěšky od metra C Pražského povstání)

Co vás čeká

Zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program.

Nenechte si ujít

Estela Palaris Orbito (Filipíny) – Tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, MUDr. Karel Erben – Homocystein a civilizační choroby, Dr. Eva Moučková – Bylinkami proti nemocem z nachlazení, Stanley Bradley – Láska, zdraví a úspěch, RNDr.  Evžen Andres – Geopatogenní zóny a jejich vliv na zdraví, PhDr. Adolf Inneman – Ajurvéda, Seymour Koblin (USA) – Zen-Touch Shiatsu, Martina B. Boháčová – Černá Luna a co bude v roce 2017….

Najdete zde nejrůznější zboží pro sebe, pro domácnost a pro své zdraví. Na své si přijde rozhodně i Váš žaludek – součástí jsou stánky s vegetariánskou, makrobiotickou a raw stravou.  Na výstavě můžete také využít služeb našich zkušených poradců, kteří Vám rádi zodpoví Vaše dotazy pomocí nejrůznějších metod, jako je výklad karet, čtení z ruky, astrologie, měření aury, automatická kresba, frekvenční terapie a mnoho dalších.

Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod.

Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

Doprava

Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost – Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový.

 

Cena

Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. 

Členové klubu mají celodenní vstup zdarma.

Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 12.09.2016.

Přihláška – celodenní vstup zdarma

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekPodzimní bylinková polévka s mungo fazolemi
Další článekZměna jídelníčku: proč jsme unavení, hubneme a padají nám vlasy?