Potýkala jsem se se spoustou zdravotních problémů, které jsem se řešila léky. Chtěla jsem to změnit a tak jsem hledala cestu, jak na to. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh, jak se mi to díky změně stravy podařilo.

Pořád to nebylo ono

Jsem teď šťastná, zdravá a plná energie.

Všechno začalo už asi před 6 lety. Začala jsem hledat, jak se stravovat, co jíst, chtěla jsem ze svého života co nejvíce vyřadit chemii, která je nám neustále nabízena jak v potravinách, tak v lécích. Nic z toho, co jsem zkoušela, mě nenaplňovalo. Cítila jsem, že to pořád není ono, až letošního roku na jaře mi má báječná kamarádka ukázala stránky Jíme Jinak a já s ní začala Jarní očistu. Všechno jsem si pomalu nakupovala, seznamovala jsem se s novými potravinami. Je tedy pravda, že ze začátku toho bylo trochu moc, ale opravdu Evička z Jíme Jinak všechno krásně vysvětluje a radí co na začátek koupit a co čím nahradit, že není třeba se bát.

Jde to i bez léků

Houbová omáčka, vločkové knedlíky, k tomu kousek tempehu a kvašená zelenina.

Díky stravě jsem se zbavila velkých, až svíjejících, bolestí při cyklu, kdy jsem každý měsíc musela na bolesti sníst plato Ibalginů. Po měsíci až dvou stravování už žádné prášky, nepořebuji, ustoupily i migrény. Jsem strašně šťastná, že nemusím brát léky a jak je mi krásně.

Operace se nekoná

A taky jsem měla jít na operaci s křečovou žílou. A co myslíte? Nejdu. Žíla se uzdravila a žádnou operaci nepotřebuje.

Člověk musí chvíli vytrvat a zaručuji vám, že se výsledky dostaví. Jsem neskutečně šťastná, že stránky Jíme Jinak znám a stravuji se dle jejich receptů, protože jsem plná energie, zdravá a necpu do sebe žádnou chemii a to je pro mě strašně moc.

Doporučuji změnu všem, kdo se chtějí uzdravit a udělat něco pro sebe. Evičce a Jíme Jinak moc děkuji za to, co dělají a s jakou láskou a vytrvalostí, patří vám veliké díky. 

Jana

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekMiljeonbyeong jinak
Další článekTipy na slané i sladké svačinky pro děti