Potýkala jsem se se spoustou zdravotních problémů, které jsem se řešila léky. Chtěla jsem to změnit a tak jsem hledala cestu, jak na to. Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh, jak se mi to díky změně stravy podařilo.

Pořád to nebylo ono

Jsem teď šťastná, zdravá a plná energie.

Všechno začalo už asi před 6 lety. Začala jsem hledat, jak se stravovat, co jíst, chtěla jsem ze svého života co nejvíce vyřadit chemii, která je nám neustále nabízena jak v potravinách, tak v lécích. Nic z toho, co jsem zkoušela, mě nenaplňovalo. Cítila jsem, že to pořád není ono, až letošního roku na jaře mi má báječná kamarádka ukázala stránky Jíme Jinak a já s ní začala Jarní očistu. Všechno jsem si pomalu nakupovala, seznamovala jsem se s novými potravinami. Je tedy pravda, že ze začátku toho bylo trochu moc, ale opravdu Evička z Jíme Jinak všechno krásně vysvětluje a radí co na začátek koupit a co čím nahradit, že není třeba se bát.

Jde to i bez léků

Houbová omáčka, vločkové knedlíky, k tomu kousek tempehu a kvašená zelenina.

Díky stravě jsem se zbavila velkých, až svíjejících, bolestí při cyklu, kdy jsem každý měsíc musela na bolesti sníst plato Ibalginů. Po měsíci až dvou stravování už žádné prášky, nepořebuji, ustoupily i migrény. Jsem strašně šťastná, že nemusím brát léky a jak je mi krásně.

Operace se nekoná

A taky jsem měla jít na operaci s křečovou žílou. A co myslíte? Nejdu. Žíla se uzdravila a žádnou operaci nepotřebuje.

Člověk musí chvíli vytrvat a zaručuji vám, že se výsledky dostaví. Jsem neskutečně šťastná, že stránky Jíme Jinak znám a stravuji se dle jejich receptů, protože jsem plná energie, zdravá a necpu do sebe žádnou chemii a to je pro mě strašně moc.

Doporučuji změnu všem, kdo se chtějí uzdravit a udělat něco pro sebe. Evičce a Jíme Jinak moc děkuji za to, co dělají a s jakou láskou a vytrvalostí, patří vám veliké díky. 

Jana

  1. Dobry den, pani Jano, dekuji Vam za motivujici clanek. Jinak jim jiz 8 let. Bohuzel krecova zila stale zustava. Nemele bysta prosim nejaky tip, co by mohlo byt spatne. Mohla bych Vam prosim zavolat? Dekuji. Diana

  2. Ahoj Evi a všichni ostatní,
    fandím Evičce již 6 let a teď mám konečně řádný důvod se přihlásit k vám do klubu, abych mohla být vašimi radami a zkušenostmi nápomocná své starší dceři, která před 3 týdny porodila mého prvního vnoučka. Jist „jak se má“ tedy pro většinu populace „jinak“ jsem začínala právě po porodu této své starší dcerky, které bude v lednu 30. Jediným důvodem byla touha vidět ji zdravou a zároveň mě, abych ji mohla sledovat, jak se jí daří. Pak se přidala po 4 letech další dcera a já musím říct, že zelenina ze zahrady, která cestovala během pár minut k nim do žaludku udělala své. Byli jako řepy zdravé. Živočisná strava u nás i tam zůstavála dalších 20 let, až tak vědoucí jsem nebyla. Pak se objevily miomy na děloze a hned v tom týdnu byla u Lucky Výborné paní Ing.Jarmila Průchová, průkopnice makrobiotiky v Čechách. Vyrazila jsem na 5 denní kurz k ní do Dobrušky a vzala si pro sebe to nejlepší. Miomy jsou během pěti let méně než poloviční…takže asi tak…Teď jsem přišla čerpat pro svou dceru a vnoučka, kteří jsou na cestě za zdravím…Zdraví Jarka

    • Jarko, to jsou úžasné zprávy, máme z nich velkou radost. Užívejte si zdraví, vnoučka a všechny ty radosti s tím spojené. Jste skvělá maminka a babička a vaši blízcí ve vás mají velkou oporu a to je nádherné ❤❤

      • Děkuji za milá slova, Evi. Doslova nasávám vědomosti z poradny a těším se na každý recept…všechny jsou skvělé a my se po nich cítíme báječně, a když zhřeším, cítím důsledky velmi brzy, což by měla být známka, že můj organizmus je čistší, je to tak?

  3. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekMiljeonbyeong jinak
Další článekTipy na slané i sladké svačinky pro děti